Jak wyłączyć rozpoznawanie zdjęć w systemie Windows 10?

Powiemy to jeszcze raz do znudzenia, jednym z kluczowych aspektów wjazdu na informacyjną autostradę jest bezpieczeństwo. Większość urządzeń mobilnych to robi inna aplikacja, aby zapobiec nieautoryzowanemu wejściu do systemu. A jednym z nich jest rozpoznawanie twarzy które mogą być również wykorzystywane do innych funkcji. Z tego powodu przedstawiamy Ci ciekawy artykuł, który Cię nauczy jak wyłączyć rozpoznawanie zdjęć w systemie Windows 10.

Dla tych, którzy nie wiedzą, nowa wersja Okna 10 pochodzi z fabryki, że tak powiem, aplikacji o nazwie Zdjęcia. Dzięki niemu można przeglądać filmy i zdjęcia oraz opcje edycji, ale umożliwia także rozpoznawanie twarzy. A dzięki temu doskonale rozpoznasz twarz osoby, która pojawia się na dowolnym zdjęciu.

Jak widać, ta aplikacja może być używana nie tylko jako pomiar bezpieczeństwa ten Coś, co udało nam się sprawdzić w artykule o tym, jak poprawić i zwiększyć bezpieczeństwo z mojego komputera Windows 10. W przeciwnym razie służy również do identyfikacji osoby na zdjęciach, a także słynnej platformy społecznościowej Facebook.

Jak wyłączyć rozpoznawanie zdjęć w systemie Windows 10?

Ale okazuje się, że ta aplikacja jest domyślnie Okna 10 , wielu osobom to się nie podoba i chciałoby to wyłączyć. W tym artykule pokażemy, jakie to proste. I kroki, które należy podjąć, aby go wyłączyć rozpoznawanie twarzy twarze na zdjęciach w systemie Windows 10, bardzo szybko.

Nowa funkcja Zdjęcia służy do porządkowania wszystkich zdjęć i obrazów. Jest z natury aktywny i jeśli naszym zamiarem jest jego wyłączenie, musimy wykonać następujące czynności. Musimy przejść od razu do aplikacji i będziemy mieć na to dwa różne sposoby.

Pierwszym z nich jest wpisanie wyszukiwarki Okna a w pasku wyszukiwania znajdującym się na pasku zadań musimy wpisać nazwę aplikacji. Drugim sposobem na to jest menu startowe, skrót i szukamy aplikacji, która Zdjęcia ludzi ten

Kroki, aby wyłączyć rozpoznawanie twarzy na zdjęciach w systemie Windows 10

Po pojawieniu się aplikacji musimy poszukać opcji Menu, możemy ją znaleźć klikając ikona z trzema kropkami znajduje się w prawym górnym rogu. Otworzy się menu kontekstowe i zobaczymy tam wiele opcji. W nich wybierzemy Ustawienia, a to przeniesie nas do jego okna.

W takim przypadku zobaczymy różne sekcje, w których możemy wprowadzić zmiany w tej aplikacji, ale w tym przypadku przyjrzymy się Zobacz i edytuj sekcję ten Tutaj zobaczymy, że masz wiele opcji dla różnych ustawień. Ale skupimy się na opcji Ludzie.

Po prawej stronie tej opcji znajdziesz mały przełącznik, który należy w tym momencie aktywować. W rezultacie rozpoznawanie twarzy jest włączane lub wyłączane na zdjęciach. Działa podobnie do Facebooka, który pozwala oznaczyć siebie tagiem na wyskakującym zdjęciu.

Aby móc wyłączyć rozpoznawanie twarzy na poniższych obrazkach Okna 10 , musisz umieścić go na przełączniku, a następnie przesunąć go na stronę OFF. W ten sposób nie będziesz miał innych problemów z tą aplikacją w tym zakresie. Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz, że chcesz ponownie aktywować tę funkcję, po prostu podążaj ścieżką pokazaną poniżej i przesuń przełącznik w położenie ON.

Uświadom sobie, jak łatwo jest dokonać niektórych konfiguracji na komputerze z systemem Windows 10. A co najważniejsze, zrobisz to szybko i bez marnowania czasu. I tak się nauczyłeś Wyłącz rozpoznawanie twarzy na zdjęciach w systemie Windows 10.

Dodaj komentarz