Jak wyłączyć przycisk Bixby na Samsungu?

Przewodnik po wyłączaniu Bixby Assistant w Samsung Galaxy S8, S9 i S10

NS’ wirtualny asystent Bixby de Samsung jest w telefon komórkowy nowej generacji społeczeństwo południowe – Koreański jak ten Galaxy S8 , Galaxy S9 eti Galaxy S10 W więcej niż Uwaga Galaxy 8 eti Uwaga Galaxy 9 , Dziękuję Organizacja Narodów Zjednoczonych fizyczny przycisk specjalnie do tego zaprojektowany. Ale jest wielu użytkowników tych smartfonów, którzy by tego chcieli wyłącz Bixby oprócz używania tego przycisku do innych funkcji. Dlatego oferujemy Ci poniżej poprowadzi kompletny wyłącz Bixby a nawet zaprogramować inne funkcje dla jego fizycznego przycisku.

Jak wyłączyć przycisk Bixby w Samsungu?

I że Bixby początkowo mówił tylko po angielsku, co nie było zbyt pomocne dla wielu hiszpańskojęzycznych użytkowników, chociaż wraz z kolejnymi aktualizacjami dodano hiszpański jako język. Na początku Asystent Bixby może być bardzo interesujący szybki dostęp do wielu funkcji mobilny, nawet ty możesz zaplanuj szybkie polecenia z prostą sugestią, taką jak włączenie światła w domu i telewizora po powrocie do domu lub połącz Wi-Fi i bloki powiadomień w ruchu, wśród wielu innych funkcji. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z Bixby, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami dla wyłącz fizyczny przycisk i używaj go do innych funkcji .

Wyłączenie Bixby jest bardzo łatwe. Aby to zrobić, naciśnij palec na kilka sekund w wolnym miejscu na ekranie telefonu, aby otwórz opcję dostosowywania warstwa Berło android de Samsung .

Jak wyłączyć przycisk Bixby w Samsungu?

Przeciągnij okna w prawo, aby przewinąć w lewo, aż je znajdziesz Ekran główny Bixby ; zostaje sam naciśnij przełącznik Bixby Home znajduje się w górnej części okna, aby wyłączyć Bixby Home i wszystkie powiązane z nim funkcje.

Jak wyłączyć przycisk Bixby w Samsungu?

Jak mogę zmienić funkcję przycisku Bixby?

Z drugiej strony, jeśli nie chcemy wyłączać przycisku Bixby i tego chcemy użyj do innej funkcji , możemy dostosować użycie samego fizycznego przycisku do naszych potrzeb.

Dlatego korzystając z opcji ustawień telefonu komórkowego lub naciskając fizyczny przycisk Bixby, aby uzyskać dostęp do jego ekranu, musisz wejść Ustawienia — Funkcje zaawansowane .

Jak wyłączyć przycisk Bixby w Samsungu?

Zobaczymy teraz wpis z nazwą Procedury Bixby , wybór wirtualnego asystenta, który analizuje nasze rutynowe czynności z telefonem i doradza w zakresie określonych działań zgodnie z naszymi potrzebami, takich jak wyłączenie mobilnego połączenia transmisji danych lub Wi-Fi tuż przed pójściem spać i wiele innych funkcji. Jeśli nie chcemy takiej pomocy, zawsze możemy wyłącz opcję własnym przełącznikiem .

Jak wyłączyć przycisk Bixby w Samsungu?

Tuż poniżej jest wejście Klucz Bixby ; jeśli go klikniemy, mamy dostęp do konfiguracji przycisku Bixby. Teraz możemy wykonywać różne czynności, takie jak: włącz Bixby jednym lub dwoma dotknięciami na fizycznym przycisku Bixby. jeśli zdecydujemy się nacisnąć dwa klawisze, unikniemy jego przypadkowego uruchomienia.

Z drugiej strony my też możemy przypisać inne funkcje za naciśnięciem jednego przycisku Przycisk Bixby z wejściem Użyj jednego dotknięcia takie jak otwarcie określonej aplikacji zamiast Bixby lub wykonanie szybkiego polecenia, które możemy skonfigurować zgodnie z naszymi potrzebami.

Dodaj komentarz