Jak wyłączyć lub uniemożliwić automatyczne uruchamianie Spotify w systemie Windows 10 – PC Mania?

Jeśli masz zainstalowany Spotify na swoim komputerze, prawdopodobnie uruchomi się automatycznie z Windows 10. Na szczęście istnieje możliwość zmiany rozruchu tego systemu. Dlatego zalecamy przeczytanie tego artykułu, aby się dowiedzieć Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie Spotify w systemie Windows 10?

Co to jest Spotify?

Spotify to platforma, która pozwala słuchaj muzyki za darmo nie wymaga pobierania. Usługa ta została stworzona przez szwedzką firmę Spotify AB w 2006 roku i obecnie ma kilka projektów zgodnie z potrzebami jej użytkowników.

Serwis Spotify jest wysoki poziom popularności pomimo ostrej konkurencji. Rzeczywiście, platforma Spotify ma ogromną listę utworów. Ponadto jest dostępny na komputery, smartfony i tablety. Jeśli korzystasz z tej aplikacji na swoim komputerze, jest to dla Ciebie wygodna nauka Bezpłatna aktualizacja Spotify w najnowszej wersji, ponieważ dzięki temu będziesz mógł korzystać ze wszystkich innowacji tej użytecznej platformy.

Do czego służy Spotify?

Spotify służy do wyszukiwania, znajdowania i słuchania wszelkiego rodzaju muzyki. talerz sugerowany format wysokiej jakości muzyka cyfrowa i zastąpić nielegalne pobieranie muzyki.

Jak działa Spotify?

Spotify działa jako usługa strumieniowania na pulpicie, dostępna z przeglądarki internetowej i przez aplikację, którą możemy pobierz na komputer i urządzenia mobilne.

Gdy użytkownik uzyska dostęp do aplikacji, musi zarejestrować się za pomocą hasła i adresu e-mail. Powód, dla którego jest to konieczne utworzyć lub mieć konto Spotify ten Musisz jednak wybrać formę, która może być „Bezpłatna”, aby słuchać muzyki za darmo z pewnymi ograniczeniami lub „Premium” dla dostęp do wszystkich utworów na liście i możesz je zapisać, jeśli chcesz słuchać muzyki w trybie offline.

Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie Spotify w systemie Windows 10?

Jeśli Spotify jest zainstalowany na komputerze i uruchamia się automatycznie w systemie Windows 10, proces uruchamiania może zostać spowolniony ten Z tego powodu zalecamy wyłączenie Spotify Autostart, wykonując poniższe czynności.

Wyłącz Spotify z automatycznego uruchamiania systemu Windows

Aby dezaktywować automatyczne uruchamianie Spotify w systemie Windows 10, musisz przejść do menu Start, dotykając msconfig w wyszukiwarce i uruchamiając przycisk „Enter”. Od razu zobaczysz okno „Konfiguracja systemu” pokazując wiele kart.

Wybierz angielski » Uruchom Windows » i kliknij „Otwórz pole wyboru”. Interfejs wyświetli listę aplikacji, które uruchamiają się automatycznie wraz z systemem.

Znajdź aplikację Spotify

Czas zlokalizować aplikację Spotify lista programów uruchamianych automatycznie ten Po znalezieniu aplikacji kliknij prawy przycisk i użyj opcji „Wykrywacz”. Zamknij okno i uruchom ponownie komputer.

Pobierz aplikację CCleaner

podanie CCleaner to doskonałe narzędzie do zarządzania rozruchem naszego systemu operacyjnego. Z tego powodu polecamy Pobierz, zaktualizuj i zainstaluj CCleaner na swoim komputerze ten Aby to zrobić, pobierz aplikację z Oficjalna strona internetowa CCleaner ten Później zlokalizuj plik instalacyjny i uruchom go. Jeśli masz już to narzędzie, sprawdź, czy masz najnowszą wersję.

Zmień uruchamianie systemu Windows

Otwórz CCleaner i znajdź grupa opcji aby wybrać „Narzędzia”. Po prawej stronie okna znajdziesz wiele sekcji. Wybierz „Start” dla repertuaru jednostek CCleaner, w których produkowany jest automatyczny start programu. Przejdź do „Windows” i kliknij „Spotify”. Na koniec naciśnij przycisk „Wyłącz”.

Wyłącz automatyczne uruchamianie Spotify w systemie Windows 10

Istnieje możliwość dezaktywacji Spotify uruchamia się automatycznie w systemie Windows 10 za pomocą własnego menu. W tym celu wszystko w menu «Edycja» i kliknij «Προτιμήσεις”. W oknie zlokalizuj i kliknij przycisk „Pokaż parametry zaawansowane”. Zobaczysz jednak grupy opcji, w których wybierzesz „Rozpocznij i zamknij”.

Znajdź „Automatycznie otwieraj Spotify po uruchomieniu komputera” i Zmień sytuację „Minimalizuj” do „Nie”. W ten sposób Spotify nie uruchamia się automatycznie po uruchomieniu systemu Windows 10.

Dodaj komentarz