Jak wyłączyć Google Meet w Gmailu na iOS lub Androidzie?

Jeśli oglądasz wiadomości, prawdopodobnie wiesz, że Google wybrał usługę połączeń wideo, Poznaj nasze , darmowy dla wszystkich ten Firma z Ameryki Północnej zrobiła to z zamiarem przejęcia Zooma, prawdziwej gwiazdy wideorozmów w areszcie. Oczywiście uznali, że to nie wystarczy i zaraz potem zdecydowali się również na integrację Meet z gmail ich klient poczty e-mail. Oczywiście sprawia to, że wielu użytkowników czuje się niekomfortowo. Cóż, pokażemy Ci, jak łatwo można wyłączyć Gmail Meet na iPhonie lub Androidzie.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, gigant technologiczny powoli dodaje ogromny przycisk Google Meet do Gmaila. I robi to na prawie każdej popularnej platformie, od iPhone’a i iPada po Androida. Jeśli z jakiegoś powodu martwisz się tym problemem, pamiętaj, że istnieją rozwiązania, które możemy rozważyć. Jeśli więc chcesz pozbyć się Meet z Gmaila, czytaj dalej.

Kiedy postawisz na to wyłączenie Google Meet, pierwszą konsekwencją, jaką zauważysz, jest to, że nowy pasek narzędzi na ekranie zostanie ukryty. Na pierwszy rzut oka będziesz mieć trochę więcej miejsca, a Twoja skrzynka odbiorcza zajmie więcej miejsca. Poniższe kroki są niewyraźne dla iOS lub Androida, więc możesz je uruchomić na swoim smartfonie.

Wyłącz Google Meet w Gmailu krok po kroku

Aby wyłączyć Google Meet w Gmailu na iOS lub Androida, musisz wykonać następujące czynności:

  • Otwórz aplikację Gmail jak zwykle
  • Naciśnij przycisk menu w lewym górnym rogu
  • Po otwarciu nowych sekcji przewiń w dół do Ustawienia
  • Wprowadź ustawienia konta, klikając swoje imię
  • Przewiń do Meet, które pojawia się u góry i wyłącza się
  • Wyjdź z ustawień konta Gmail

Jak w takim razie korzystasz z Google Meet?

Na szczęście nie potrzebujemy Gmaila do korzystania z Google Meet na naszym smartfonie. Zawsze mamy możliwość pobrania oficjalnej aplikacji usługi ze strony Sklep z aplikacjami my Sklep Google Play ten Gdy skończysz, wpisz swoje zwykłe konta Google, aby móc prowadzić wideokonferencje w Meet bez logowania się do Gmaila. Tak łatwo i tak szybko.

Dodaj komentarz