Jak wyłączyć dowolny klawisz w systemie Windows

Nie trzeba dodawać, że dzięki edytorowi rejestru możesz wyłączyć dowolny klawisz Windows, ale prawdą jest też, że nie każdy chce wejść w tak wrażliwy świat jak regedit i to jest normalne. Dlatego nauczymy Cię, jak wyłączyć dowolny klucz za pomocą narzędzia.

Jego imię to Prosty klawisz wyłączania i jest całkowicie darmowy. Ponadto obsługa nie mogłaby być prostsza, dzięki czemu możesz od razu wyłączyć dowolny wybrany klawisz bez żadnych problemów.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać go z tutaj i zainstaluj. Oczywiście, będąc naprawdę nowym programem, Windows Smartcreen może ostrzec, że jego instalacja nie jest praktyczna. Po prostu omiń to ograniczenie i zacznij go używać.

Działa z dowolnym klawiszem

Simple Disable Key działa w każdym systemie Windows, począwszy od Windows 7, więc prawie każdy użytkownik tego systemu operacyjnego będzie mógł korzystać z tego narzędzia.

Cóż, jak tylko otworzymy oprogramowanie, zapyta nas o język klawiatury, chociaż tak, program jest w całości w języku angielskim. Kiedy to zrobimy, zobaczymy to okno.

Jak widać, bardzo łatwo to zrozumieć wybierz klawisz, który chcesz dezaktywować i to wszystko. Po wykonaniu tej czynności możemy dodać więcej kluczy lub nacisnąć OK, aby przejść do następnego okna. W takim przypadku prosty klucz wyłączający pozwoli nam wyłączyć klucz dla określonego programu, co może być przydatne w pewnym momencie.

Dodatkowo istnieje również możliwość dezaktywacji wybranego klawisza w określonym czasie. Po prostu zmień zakładki i wybierz Harmonogram.

Podsumowując Simple Disable Key to narzędzie, które może być przydatne tylko dla określonych użytkowników ale które jest wystarczająco obfite dla wszystkiego, co obiecuje. Dzięki temu w każdej chwili i w dowolnym programie będziemy mogli wyłączyć dowolny klawisz.

Co myślisz o tym narzędziu? Czy użyłbyś tego?

To może Cię zainteresować …

  • Jak usunąć niedoskonałości twarzy za pomocą Photoshopa
  • Jak wyświetlić dzień tygodnia na zegarze paska zadań w systemie Windows 10?

Dodaj komentarz