Jak wyłączyć aktualizacje systemu Windows jednym kliknięciem

Kto jeszcze i kto najmniej cierpiał z powodu wielu problemów, które mogą nastąpić? włożyłem oraz dzień okna ten Jednak zdecydowanie zalecamy, aby nasz zespół posiadał najnowsze aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa. To prawda, można to ominąć, ale nie, chyba że jesteś technikiem, który wie, co robi. Wtedy ci pokażemy komentarz wyłącz zakłady oraz Dzień Windows jednym kliknięciem.

Niektórzy z Was myślą, że… można wyłączyć ręcznie zakłady oraz dzień Windows jednak pokaże ci znacznie łatwiejszy i szybszy sposób na zrobienie tego. W tym celu użyjemy narzędzia znanego jako Przestań aktualizować ten Oprogramowanie, które, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam zatrzymać lub wyłączyć aktualizacje systemu Windows.

Wygraj Update Stop pozwala wyłączyć aktualizacje systemu Windows jednym kliknięciem

Ale co najważniejsze, Win Update Stop pozwala zatrzymać lub wyłączyć aktualizacje systemu Windows jednym kliknięciem, bez konieczności dostępu do ustawień systemowych i rejestru Windows zrób to ręcznie. Jednym kliknięciem możemy wyłączyć aktualizacje systemu Windows i włączyć je ponownie w dowolnym momencie.

Win Update Stop jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows do z systemu Windows Vista i ma naprawdę minimalistyczny interfejs. Po pobraniu i uruchomieniu narzędzia zobaczymy interfejs pokazujący stan aktualizacji i dwa przyciski, jeden pozwalający wyłączyć aktualizacje systemu Windows, a drugi dokładnie odwrotnie, aby je ponownie włączyć.

Oferuje również możliwość: Sprawdź aktualizacje co prowadzi nas do sekcji Aktualizacje w Konfiguracji systemu, abyśmy mogli ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji dla naszego systemu. Musisz tylko kliknąć przycisk, aby wyłączyć aktualizacje systemu Windows za pomocą Win Update Stop. Możesz pobierz narzędzie za darmo z tego samego linku na swojej oficjalnej stronie internetowej. Znajdziesz tam wersję do pobrania i instalacji oraz kolejną wersję przenośną, dzięki czemu nie wymaga instalacji i bez problemu możemy ją pobrać na dowolny inny komputer.

Dodaj komentarz