Jak wprowadzić hasło do dokumentu Word »Pomocna Wiki Chroń swój plik Word

Program Word ma wiele opcji i funkcji, w tym: załaduj wiele obrazów do dokumentu co czyni go jednym z najczęściej używanych programów przez tysiące ludzi na całym świecie, powinna być platformą, która zapewnia bezpieczeństwo i ochrona zadowolony. Jeśli chcesz skorzystać z tego zabezpieczenia, dzisiaj pokażemy Ci, jak ustawić hasło do dokumentu Word.

Dlatego na tej platformie mamy możliwość: chronić naszą pracę dzięki haśle możemy wybrać sami. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zabezpieczyć hasłem dokument Word, tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić i tak się cieszyć jeszcze plan użycie słowa ten

Co muszę zrobić, aby uzyskać hasło do dokumentu Word?

Kroki, które musisz podjąć, aby chronić swoje dokumenty, są naprawdę proste. Zależy urządzenie elektroniczne mamy, są dwa sposoby aby skorzystać z tej funkcji oferowanej przez program Word.

Jak to zrobić na urządzeniu z systemem Windows?

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać lub utworzyć dokument Word, który chcesz chronić.
 • Naciśnij kartę z napisem „Plik” aby uzyskać dostęp do menu Plik.
 • W menu kliknij „Informacja”.
 • Wybierz opcję „Ochrona plików”, symulowane z projektem kartki papieru i kłódki.
 • Ta opcja pokaże ci wpis, który mówi „Zaszyfruj swoje hasło”.
 • Po ustawieniu tej opcji należy wprowadzić i potwierdzić hasło.
 • Kliknij tutaj „Zaakceptować” aby ujednolicić swoją funkcję.

Jak to zrobić na urządzeniu Mac?

 • Wybierz lub utwórz dokument programu Word, który chcesz chronić.
 • Wybierz kartę z napisem „Pogląd”, który można znaleźć w górnej części okna komputera.
 • Kliknij tutaj „Chroń dokument”.
 • Utwórz i zweryfikuj hasło, którego chcesz używać do ochrony dokumentu Word.
 • Rodzaj „Zaakceptować” aby zagwarantować tę funkcję.

Teraz, gdy chcesz otworzyć swój dokument w środku Microsoft Word , musisz wprowadzić utworzone hasło, chroniąc je przed wszystkimi, złośliwymi lub ciekawskimi, którzy chcą otworzyć Twoje prywatne dokumenty.

Pamiętaj, bez względu na to, jakie masz urządzenie, musisz je pobrać Biuro Word w z oficjalnej witryny Microsoft Office.

Jeśli wykonasz te kroki, jesteśmy pewni, że będziesz w stanie znacznie ochronić swoją pracę w Word Office przed prosta droga ten

O czym powinienem pamiętać podczas ustawiania hasła do moich dokumentów w programie Word?

Jak w przypadku każdej innej przydatnej funkcji, takiej jak np. Wyszukuj i znajduj hiperłącza w dokumencie Word lub zabezpieczenie hasłem naszych dokumentów, musimy brać pod uwagę wiele czynników ten

Pierwszą rzeczą, o której musisz się upewnić przed wprowadzeniem hasła Dokument Word jest zapisanie go lub zapamiętanie, aby nie zgubić dokumentów. Jeśli zapomnisz lub zgubisz hasło, bardzo trudno będzie je odzyskać.

Dobrze też, że wiesz jak umieścić akcenty lub tony w programie Word że kiedy ty utwórz lub wprowadź swoje hasło robisz to dobrze. Ponadto tworzenie haseł o nietypowych znakach sprawia, że ​​zadanie jest trudniejsze do odgadnięcia.

Kolejną bardzo przydatną rzeczą związaną z edytowaniem dokumentów w programie Word jest wiedza, jak z niego korzystać skróty klawiaturowe w programie Word do szybkiego wykonywania.

Jeśli chcesz, aby inna osoba miała dostęp do dokumentu pomimo ich ochrony, Polecamy usuń lub ukryj wszystkie elementy Informacje osobiste (numery telefonów, nazwisko autora, adresy, itp.), których nie chcesz ujawniać tej osobie.

Aby to zrobić, musisz wybrać opcję, która mówi „ Usuń dane osobowe z tego pliku podczas zapisywania Które można znaleźć na dole pola „Ochrona hasłem”.

Dla tych, którzy korzystają z całej platformy Office, ta opcja jest również dostępna w programach Excel i PowerPoint. Oczywiście, opcje różnią się w zależności od platformy ale można je aktywować w taki czy inny sposób.

Ogólnie mamy nadzieję, że te informacje bardzo pomogą Ci chronić Twoją ciężką pracę w programie Word. W ten sposób unikniesz wszelkich problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na Twoje wrażenia, korzystając z użyteczna platforma ten

Dodaj komentarz