Jak włączyć tryb ciemny w wielu aplikacjach na telefonie z Androidem?

Po dokonaniu wyboru konfiguracja aplikacji w trybie ciemnym a zaczął istnieć, przyciągnął uwagę dużej liczby użytkowników. Wiele osób preferuje ciemny interfejs systemu operacyjnego, taki jak czarny lub szary, więc tutaj powiemy, jak włączyć tryb ciemny w różnych aplikacjach mobilnych na Androida.

To wcale nie jest skomplikowane, nawet nie jest konieczne pobierz inną aplikację ten Proces jest bardzo podobny w przypadku większości stron internetowych i aplikacji. Istnieją nawet sposoby na zintegrowanie tej funkcji z systemem mobilnym.

Wszystko czego potrzebujemy to aplikacje na Androida lub Google. Si nie wiesz karmazynowy jakie aplikacje google zainstalowałeś, istnieje sposób na poznanie historii ten I oczywiście upewnij się, że inne pobrane aplikacje są aktualne.

Jak włączyć tryb ciemny w aplikacji kalendarza?

Przejdź na lewą stronę, klikając trzy linie w górnym rogu ekranu. Na końcu tego paska bocznego znajduje się opcja ” Konfiguracja” kiedy tam idziemy, wyświetla kolejny zestaw opcji, z których wybieramy to, co mówi „ogólnie”.

To przeniesie nas do innego ekranu z różnymi opcjami. Wybierzemy opcję „Motyw”, gdzie da nam do wyboru 3 opcje, w tym jasny, ciemny motyw lub dostosujemy go zgodnie z oszczędzaniem baterii. Kliknij „Ciemny” reszta unieważnienie dźwięk ekranu ten

Jak włączyć tryb ciemny na Dysku Google?

Jak przełączamy się w tryb ciemny w kalendarzu absolutnie nic się nie zmienia w tym procesie. Może się wydawać, że istnieje wiele podobieństw między wszystkimi tymi metodami robienia tego czy wszystkie aplikacje Google? ten Jeśli te opcje nie pojawiają się na telefonach z Androidem, dzieje się tak, ponieważ aplikacje fabryczne, takie jak Kalendarz, Komputer czy Wiadomości, nie pochodzą od Google.

Jak włączyć tryb ciemny w aplikacji do przesyłania wiadomości?

Kiedy otworzymy? wiadomości z naszego telefonu komórkowego , widzimy trzy kropki w górnym rogu ekranu. Kliknij go, aby wyświetlić wiele opcji, takich jak „ Włącz tryb ciemny „I kliknij, aby natychmiast zmienić ton ekranu. Pamiętaj, że ta opcja nie pojawi się, jeśli e-mail nie pochodzi od Google.

Jak włączyć tryb ciemny w aplikacji Kalkulator?

Sposób przełącz na tryb ciemny w tej aplikacji jest dość podobny do poprzednich. Otwieramy kalkulator naszego telefonu, naciskamy trzy kropki w prawym górnym rogu i widzimy cztery opcje: Historia, Wybierz temat, Wyślij komentarz i wreszcie Pomoc.

Wybieramy ” Wybierz temat „ i pojawi się małe okno z trzema opcjami, takie same jak wspomniano wcześniej. Naciśnij „Ciemny”, aby zmienić ton ekranu.

Jak włączyć tryb ciemny w aplikacji Kontakty?

W aplikacji przejdź na lewą stronę. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij trzy linie w górnym rogu ekranu.

W ten sam sposób przejdź do opcji konfiguracji, a następnie kliknij „ Wybierz temat „ gdzie wybierzemy pomiędzy trzema opcjami” Ciemność” aby szybko zmienić ton ekranu.

Jak włączyć ciemną funkcję w Google News?

Na Dom Google lub Dom w prawym górnym rogu znajdziesz własne zdjęcie profilowe. Kiedy my kliknijmy na nasze zdjęcie, znajdziemy opcję „Parametry” i tam ponownie znajdziemy opcję „Wybór motywu”, gdzie wśród trzech przedstawionych opcji, wybieramy ciemność ten Po drugie, Możesz również dowiedzieć się, jak ustawić Google Chrome na ciemny ten

Jak włączyć ciemny tryb YouTube?

W praktyce kliknij na nasze zdjęcie profilowe znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Tam przechodzimy do „Ustawienia”, a następnie do „Ogólne”, gdzie jest opcja aktywuj przycisk aby zmienić temat na ciemny.

Nieustannie uczymy się nowych elementów, które choć niewielkie, sprawiają, że korzystanie z naszych urządzeń z systemem Android jest bardziej optymalne. Zwłaszcza jeśli chodzi o inne wskazówki dotyczące trybu ciemnego, które są w większości nieznane, takie jak m.in. jak włączyć tryb ciemny na dowolnym telefonie z Androidem? ten Każdego dnia aplikacje są innowacyjne dzięki aktualizacjom, więc zawsze można się czegoś nauczyć.

Dodaj komentarz