Jak włączyć tryb ciemny w TikTok z iPhone’a i iPada?

Usługi aplikacji mobilnych obejmują szeroki zakres możliwości, takich jak sieci społecznościowe, platformy interakcji i rozrywki. Tak więc z każdą nową aktualizacją te zawiera nowe funkcje i funkcje aby poprawić wrażenia użytkownika.

W ten sposób TikTok nie jest wyjątkiem a ostatnio dodał do swojej funkcji tryb ciemny lub nocny. Co możesz aktywować z urządzeń z systemem Android i iOS.

Dlatego pokażemy Ci prosty przewodnik z kroki, aby włączyć tryb ciemny w TikTok w z iPhone’a i iPada, dzięki czemu możesz cieszyć się tą nową funkcją TikTok na swoim urządzeniu mobilnym.

Jaki jest pożytek z trybu ciemnego?

Aplikacje mobilne to jedna z usług mobilnych, która: aktualizowane i aktualizowane częściej Dlatego do tych samych nowych funkcji dodawane są nowe funkcje, aby ich użycie było wygodniejsze i wydajniejsze. To sprawia, że ​​tryb ciemny wyróżnia się jako jedna z ostatnio dodanych aktualizacji aplikacje mobilne ten

Tak to zauważysz funkcja jest zintegrowana z bardzo popularnymi aplikacjami , a zatem masz możliwość: włącz tryb ciemny w aplikacjach na Facebooku , WhatsApp, a nawet Twitter. To tylko kwestia czasu, zanim TikTok aktywuje tę opcję, aby włączyć tryb ciemny w swoich usługach.

Dlatego głównym powodem, dla którego ta funkcja została zintegrowana z różnymi platformami aplikacji mobilnych, takimi jak TikTok, jest: zmniejszyć uszkodzenia oczu poprzez ekspozycję na niebieskie światło emitowane z ekranów urządzeń mobilnych. To sprawia, że ​​doświadczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Jak włączyć tryb ciemny w TikTok z iPhone’a i iPada?

Tryb ciemny jest jedną z funkcji dodanych do różnych sieci społecznościowych i usług aplikacji w ostatnich latach, a TikTok nie jest wyjątkiem od tej funkcji. Więc kiedy tam jesteś pobierz TikTok na urządzeniu z systemem iOS, zauważysz to łatwo jest włączyć tę funkcję ten

Pierwszy krok do włącz tryb ciemny lub nocny w TikTok jest wpisanie go i podanie swojego profilu. Tam musisz wybrać trzy poziome kropki, które pojawiają się w prawym górnym rogu tego okna i reprezentują funkcje konfiguracyjne.

Następnie musisz zlokalizować i uzyskać dostęp do opcji oznaczonej „Tryb ciemny”, która jest wyświetlana z ikoną półksiężyca. Kiedy wejdziesz, zauważysz, że masz dwie dostępne opcje dla tej funkcji i jest to ta o nazwie „Claro”. domyślnie włączone po zainstalowaniu TikTok na iPhonie i iPadzie.

Następnie wybierz opcję oznaczoną „Ciemny” i to wszystko. W ten sposób się aktywujesz tryb ciemny dla TikTok w z iPhone’a i iPada.

Jaki jest powód rosnącej popularności TikTok?

Często aplikacje są przez chwilę bardzo popularne i nigdzie ich nie usłyszysz w mgnieniu oka. Jednak tak nie jest w przypadku TikTok konto faktycznie miliony zarejestrowanych użytkowników na swojej platformie, że nadal tworzą na niej treści.

Głównym powodem, dla którego TikTok jest tak popularny, jest jego wygoda i łatwość użytkowania. Dobry, do zrobienia po prostu to przeciągnij możesz cieszyć się wszelkiego rodzaju treściami w tej aplikacji.

Ponadto kolejnym powodem, który tylko zwiększa popularność tej aplikacji, jest to, że: wiele osobistości jest tam zarejestrowanych ten Tak wielu jego zwolenników utwórz konto TikTok uważnie śledzić ich posty.

Dlatego ostatnia możliwość integracji aplikacji TikTok z jej funkcjami być w stanie aktywować tryb ciemny lub nocny na swojej platformie, która obejmuje urządzenia iPhone i iPad, tylko zwiększyła jego popularność.

Dodaj komentarz