Jak włączyć lub wyłączyć rozpoznawanie twarzy na Facebooku

Tym razem porozmawiamy o sieci społecznościowej, która ma obecnie najwięcej fanów i jest niczym innym jak Facebookiem. Każdy, kogo znasz, ma konto i przesyła swoje zdjęcia i filmy za pośrednictwem tej platformy. Ale aby móc szybciej rozpoznawać znajomych, możesz z niego korzystać rozpoznawanie twarzy ten

Jeśli posłuchasz tego na tym seminarium, nauczysz się tego jak włączyć lub wyłączyć rozpoznawanie twarzy na facebooku w bardzo prosty sposób.

Jest to funkcja, która wywołała kontrowersje ze względu na nieautoryzowane wykorzystanie danych biometrycznych jej użytkowników. To była zaleta, ponieważ dzięki niemu można bardzo szybko i łatwo rozpoznać każdego przyjaciela. Ale platforma wyjaśnia również, że wykorzystuje tę technologię, aby chronić swoich użytkowników przed nieznanym wykorzystaniem ich zdjęcia profilowego.

Ale dzisiaj, jeśli chcesz, możesz wyłączyć tę funkcję rozpoznawanie twarzy, ponieważ domyślnie jest aktywny na wszystkich kontach. Z tego powodu chcemy zaprezentować Państwu to seminarium. Który zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące włączania lub wyłączania rozpoznawania twarzy na Facebooku.

Jak włączyć lub wyłączyć rozpoznawanie twarzy na Facebooku

Dzięki czemu można włącz lub wyłącz rozpoznawanie twarzy na facebooku , musisz wykonać następujące czynności i przypominam, że jest to bardzo proste i że możesz je włączać i wyłączać tyle razy, ile chcesz bez żadnych problemów. Aby rozpocząć, przejdź do swojej witryny Facebook i musisz się zalogować, podając swój adres e-mail i hasło.

Po rozpoczęciu sesji przejdziemy na górę niebieskiego paska z ikoną Twojego profilu. Ale pójdziesz na prawą stronę i znajdziesz strzałę. Utworzysz klip na tej ikonie i pojawią się niektóre opcje, ale wybierz Konfiguruj.

Zrób klip, a ta akcja przeniesie Cię do innego okna i tam zobaczysz kilka opcji po lewej stronie, a w drugim bloku znajdziesz rozpoznawanie twarzy. Wycinamy go i pokaże nam opcje konfiguracyjne rozpoznawanie twarzy po prawej stronie strony lub okna.

Tam znajdziesz opcję rozpoznawania twarzy, a obok pytania Czy chcesz, aby Facebook rozpoznawał Cię na zdjęciach i filmach? Jeśli chcesz włączyć tę funkcję, wybierz Nie, aby odpowiedzieć na to pytanie. Następnie przejdź w prawo, aby wybrać opcję Edytuj, a następnie wybierz Tak.

Wyłącz rozpoznawanie twarzy na Facebooku

Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, pojawi się pytanie Tak. Następnie utwórz klip w Edytuj i wybierz Nie, aby wyłączyć tę funkcję, a łatwe rozpoznawanie nie nastąpi. Procedura aktywacji i dezaktywacji tej funkcji Facebook To jest bardzo proste ten

Pamiętaj, że gdy ta funkcja jest aktywna, za każdym razem ze zdjęcia lub wideo jest opublikowany ten Pojawi się komunikat informujący, że najprawdopodobniej znajdujesz się na tym zdjęciu lub filmie, dzięki czemu możesz oznaczyć siebie tagiem. Ale jeśli nie chcesz, aby ta funkcja pozostała aktywna, aby uniknąć sygnałów nawigacyjnych, możesz ją wyłączyć bez żadnych problemów.

Musimy pamiętać, że ta funkcja nie mogła być Wyłączone wcześniej, ale ogromne kontrowersje wywołało nieautoryzowane wykorzystanie naszych danych biometrycznych przez tę aplikację. Ale teraz, jak powiedzieliśmy, możesz to zrobić i dostęp do ustawień nie jest bardzo trudny. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które tutaj wyjaśnimy, a nie będziesz mieć żadnych problemów.

I tak ukończyliśmy kolejny samouczek, który pokazał, jak łatwo jest wprowadzać zmiany na platformie Facebooka. I możesz się dowiedzieć w czasie, jaki zajęło Ci przeczytanie tego artykułu Jak mogę włączyć lub wyłączyć rozpoznawanie twarzy na Facebooku.

Dodaj komentarz