Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10

Wszystkie wskazówki i rozwiązania dotyczące aktywacji kamery Skype w systemie Windows 10

Skype to jedna z najpopularniejszych aplikacji w dziedzinie komunikacji internetowej, zarówno za pomocą SMS-ów, jak i rozmowy głosowe i wideo . A dzięki licznym narzędziom i kompatybilności ze wszystkimi typami urządzeń i systemów operacyjnych, Skype stał się niezbędnym wyborem dla potrzebujących POROZUMIEĆ SIĘ z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami. Czasami jednak możemy napotkać inne problemy ze zgodnością sprzętu, zwłaszcza jeśli chodzi o kamerka internetowa do rozmów wideo. Dlatego poniżej oferujemy kompletny samouczek na sposób na włączenie aparatu na Skype dlaOkna 10 , wraz z różnymi wskazówkami i rozwiązaniami, które pomogą rozwiązać wszelkie problemy z czatem wideo.

Jak włączyć kamerę na Skype: wskazówki i rozwiązania

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że po zainstalowaniu Skype’a na komputerze lub urządzeniu mobilnym aparat jest skonfigurowany do używania do połączeń wideo. Mogą jednak wystąpić pewne problemy lub błędy podczas połączeń wideo, urządzenie może ich nie wykryć lub może wydawać się wadliwe. Poniżej oferujemy Ci wszystko problemy możliwy i ich rozwiązania .

Indeks treści

Niektóre modele kamer internetowych mogą być niezgodne z komputerem, systemem operacyjnym lub aplikacją Skype. Sprawdź, czy kamera internetowa jest naprawdę kompatybilna przez znajomość instrukcji lub jej opisu na oficjalnej stronie marki i modelu.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

 1. W systemie Windows 10 kliknij Start – Ustawienia w menu głównym systemu operacyjnego.
 2. Przejdź do Prywatność – Kamera i upewnij się, że jest włączona.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Sprawdź następujące elementy pod kątem kamera internetowa twojego komputera :

 • Jeśli to działa dobrze.
 • Jeśli jest naprawdę włączony.
 • Jeśli jest coś, co uniemożliwia jej prawidłowe działanie.
 • Jeśli jest zwrócony w twoją twarz.
 • Jeśli łączysz się przez USB, przetestuj port USB lub wypróbuj inne porty USB w komputerze.

Jeśli wyłącz i włącz ponownie le zdalny kamery internetowej w systemie Windows 10, system operacyjny zaktualizuje usługi i można rozwiązać problemy ze zgodnością. Wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do Menedżera urządzeń systemu Windows 10.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy sterownik aparatu i wybierz Wyłącz urządzenie.
 3. Teraz kliknij ponownie prawym przyciskiem myszy i wybierz Aktywuj urządzenie.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Jeśli sterowniki kamery internetowej w systemie Windows 10 powodują problemy, możesz spróbować odinstaluj kamerę internetową i poproszenie systemu operacyjnego o ponowną instalację najnowszych sterowników od zera, co może być bardzo skutecznym rozwiązaniem potencjalnych błędów. Wykonaj następujące kroki:

 1. Naciśnij następującą kombinację klawiszy (Windows + R) i uruchom polecenie devmgmt.msc.
 2. Teraz wybierz Aparaty, kliknij prawym przyciskiem myszy kamerę internetową i wybierz Odinstaluj urządzenie.
 3. Teraz przejdź do menu Akcja i wybierz Sprawdź zmiany sprzętu. System Windows 10 wykryje, że sterownik kamery internetowej nie jest zainstalowany i automatycznie rozpocznie proces instalacji.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Możesz mieć inne aplikacje biec z powrotemplan za pomocą kamery internetowej Skype może zatem wyświetlić komunikat o błędzie podczas uzyskiwania dostępu do kamery internetowej, ponieważ jest ona zajęta przez inne usługi. Aby sprawdzić, czy inne aplikacje blokują kamerę internetową, przejdź do Menadżer zadań kliknij prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierz opcję Menadżer zadań ; Zakładka przetwarzam, przetwarzam, zobaczysz aplikacje, które prawdopodobnie będą korzystać z kamery internetowej. Wybierz aplikację, którą chcesz zamknąć, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Koniec pracy .

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Chociaż Skype automatycznie konfiguruje opcje wideo podczas instalowania aplikacji, mogą wystąpić błędy zgodności. Jednym z możliwych rozwiązań jest: zresetuj opcje wideo Skype . Wykonaj następujące kroki:

 • Wejdź na Skype.
 • Kliknij ikonę z trzema pominięciami i wybierz Ustawienia.
 • Przejdź do sekcji Audio i wideo.
 • Teraz wiesz, czy Skype rozpoznaje kamerę internetową Twojego komputera. Jeśli pojawi się nazwa kamery internetowej, kliknij Ustawienia kamery internetowej.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Chociaż może się to wydawać oczywistym rozwiązaniem, wielu użytkowników może je przeoczyć. A najlepszym sposobem, aby rzeczy działały, jest ich posiadanie dostępne najnowsze wersje dowolny program lub oprogramowanie, w tym Skype. Aby sprawdzić, czy Najnowsza wersja Skype’a to zainstalowany, wykonaj następujące czynności:

 1. Wejdź na Skype.
 2. Otwórz menu Więcej i wybierz Ustawienia – Pomoc i komentarze.
 3. Zostanie wyświetlona zainstalowana wersja Skype’a.
 4. Jeśli nie jest to najnowsza dostępna wersja, Skype zostanie zaktualizowany automatycznie.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Jeśli problemy z kamerą internetową Skype będą się utrzymywać, Zainstaluj ponownie Skype’a może być rozwiązaniem. Wykonaj poniższe czynności, aby ponownie zainstalować Skype’a w systemie Windows 10:

 1. Użyj kombinacji klawiszy Windows + R i uruchom% appdata% skype, aby móc wykonać kopię zapasową konta Skype.
 2. Skopiuj Moje pliki otrzymane przez Skype i folder nazwy użytkownika do innej lokalizacji.
 3. Teraz podążaj ścieżką Panel sterowania – Programy – Programy i funkcje.
 4. Wybierz program Skype i kliknij Odinstaluj.
 5. Zainstaluj ponownie Skype z jego oficjalnej strony internetowej i wklej foldery kopii zapasowych w oryginalnej ścieżce.
 1. Uzyskaj dostęp do Menedżera urządzeń za pomocą Windows + R i uruchom devmgmt.msc.
 2. Otwórz sekcję Aparat i kliknij prawym przyciskiem myszy jej kontroler.
 3. Wybierz Aktualizuj sterownik.
 4. Wybierz jedną z dwóch następujących opcji: Automatycznie wyszukaj zaktualizowane oprogramowanie sterownika lub Wyszukaj na moim komputerze oprogramowanie sterownika.

Jak mogę bezpłatnie pobrać Skype'a na komputer i telefon?

NS’ przydatność Rozwiązywanie problemów z systemem Windows 10 to bardzo przydatny zasób, który szybko sprawdza, czy nie ma problemu lub konfliktu między systemem operacyjnym a sprzętem. Wykonaj następujące kroki:

 1. Podążaj ścieżką Start – Ustawienia – Aktualizacja i zabezpieczenia w systemie Windows 10.
 2. Przejdź do sekcji Rozwiązywanie problemów i w sekcji Sprzęt i urządzenia peryferyjne wybierz Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów.
 3. Rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu możliwych błędów w systemie Windows 10, a jeśli wystąpi problem, system naprawi go automatycznie.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie zadziałało dla Ciebie, możesz skorzystać z bardziej rygorystycznego, czyli: zresetuj komputer za pomocą systemu Windows 10 aby ponownie zainstalować wszystko od zera i zaktualizować do najnowszej wersji. Wykonaj następujące kroki:

 1. Start – Ustawienia – Aktualizacja i zabezpieczenia – Odzyskiwanie.
 2. W Zresetuj ten komputer kliknij Start.
 3. Wykonaj poniższe czynności, aby zresetować komputer i system Windows 10.

Jak włączyć kamerę w Skypie dla Windows 10?

Dodaj komentarz