Jak włączyć i korzystać z nowej historii schowka w systemie Windows 10?

Podczas użytkowania Systemy operacyjne Windows , istnieje kilka ważnych rutynowych zadań związanych z ich używaniem. W tych pracach możemy wyróżnić jedne z najpopularniejszych, takie jak kopiowanie i wklejanie. Ta mała, ale prosta akcja jest jedną z najczęściej używanych na świecie.

Ułatwia nam to korzystanie i edycję plików, które zazwyczaj są komponentami multimedialnymi. Jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów, aby to zrobić, jest użycie szybkiego i łatwego polecenia listowego, takiego jak: „ CRL + C „Kopiuj i wklej” CRL + V ”.

Z tą kombinacją i wyborem z góry wiele plików , obraz, dokument lub program , ten plik zostanie skopiowany w niewidoczny sposób w celu późniejszego wstawienia w żądaną lokalizację. Ta tymczasowa lokalizacja nazywana jest schowkiem systemowym.

Jednak istnieją różne obawy użytkowników dotyczące tego działania. Ponieważ w niektórych przypadkach ta akcja zwykle nie jest wierna oryginalnemu plikowi, co głównie prowadzi do różnych błędów w tym samym narzędziu działa z użytkownicy chcą naprawić ten

Wszystkie te błędy zostały naprawione w nowej wersji Okna 10 a dzięki temu wszystkie te zmartwienia i błędy nie będą już przyprawiać o ból głowy.

Ponieważ ta wersja zawiera nową funkcję historii, która ma na celu obsługę wszystkich plików, które kopiujesz i wklejasz, jeśli masz zamieszanie lub błąd ten W tym samouczku nauczymy Cię kilku wskazówek na ten temat i jak z niego korzystać w przypadku błędu.

Jak korzystać ze schowka w systemie Windows 10

Schowek w systemie Windows 10 jest dość podobny do dowolnego narzędzia aplikacji, które działa we wspomnianym powyżej system operacyjny ten Ten schowek pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ konieczne jest kopiowanie i wklejanie różnych typów danych i informacji do różnych aplikacji systemu operacyjnego.

Jeśli chcesz go użyć, możesz użyć skrótu klawiaturowego wspomnianego powyżej lub alternatywnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać „ Fotokopiarka ”. W ten sposób zacienione informacje są automatycznie zapisywane we wspomnianym schowku Windows.

Następnie możemy wykonać tę samą akcję, ale tym razem z opcją „ kołnierz „Lub skrót klawiaturowy” CRL + V „Tak, wcześniej wybrane informacje zostaną wklejone do innego folderu.

Jest to kluczowa akcja podczas wykonywania akcji na naszym komputerze, ponieważ różne foldery lub pliki muszą zostać przeniesione w zależności od akcji, którą musimy wykonać.

Jak mogę uzyskać dostęp do zawartości schowka w systemie Windows 10?

W systemie Windows 10 będziesz mógł zobaczyć treści skopiowane do prasy – papier ma limit i dotyczy to zwykłego tekstu, HTML Ponadto obrazy, które istnieją mniej 1 miesiąc W rozmiarze.

Możesz skopiować pojedynczy element z historii, po prostu go klikając. Gdy to zrobisz, pojawi się okno dialogowe schowka, które w razie potrzeby można również wyłączyć.

To narzędzie do kopiowania i wklejania jest szczególnie przydatne w przypadku Studenci ponieważ wykonują z nim dużo pracy i zajęć w domu.

Chociaż wybór jest dostępne przez jakiś czas , każda z tych nowych aktualizacji zapewnia, że ​​każdy może korzystać z aplikacji w najwygodniejszy i najłatwiejszy dla siebie sposób.

Dodaj komentarz