Jak w prosty sposób stworzyć anonimowy głos lub głos Loquendo na Androidzie?

Jedną z funkcji, którą doceni większość ludzi i użytkowników telefonów komórkowych z systemem Android, jest możliwość nagrywania głosu. Na przykład możemy wysyłaj notatki głosowe ze zmodyfikowanymi głosami do Facebooka lub WhatsApp lub inne sieci społecznościowe. Dzięki aplikacjom możemy nawet nadać efekty naszemu głosowi, w rzeczywistości możesz się uczyć aby z łatwością tworzyć głos Anonimowy lub Loquendo na Androida.

Notatki głosowe służą do wysyłania wiadomości głosowej do naszego rozmówcy, ale nie musimy do nich dzwonić. Jednak fakt, że można dodawać efekty i zmieniać nasz głos, jest dużym przełomem, który można wykorzystać do żartów lub dobrych żartów.

Wśród funkcji oferowanych przez niektóre aplikacje edycja głosu ten Możesz użyć Anonimowy lub Loquendo.

To są wspólne głosy w świecie wideo Youtube, jest używany, gdy nie chcesz, aby Twój głos był znany. Dodatkowo, jeśli nie masz mikrofonu do nagrywania, możesz użyć Loquendo do odtwarzania głosu tekstowego.

Innymi słowy, możesz napisać to, co chcesz powiedzieć, a Loquendo lub Program Anonimowego Głosu upewnią się, że powiesz to tak, jak jest napisane. Działa to w ten sam sposób, nawet jeśli chcemy modyfikuj swój głos i stosuj efekty w czasie rzeczywistym wysyłanie dźwięku bez naciskania głosu, który brzmi dla nas dziwnie.

Możesz łatwo nauczyć się tutaj, jak używać skomputeryzowanych głosów Anonymous i Loquendo z własnego urządzenia telefonia mobilny z systemem operacyjnym Android.

Jak stworzyć anonimowy głos na Androidzie

Przeprowadzenie anonimowego głosowania może być dość proste lub podobne do anonimowego głosowania. Dlaczego mówimy „podobny”? Cóż, prawda jest taka, że ​​głos używany przez międzynarodową grupę hakerów Anonymous w swoich filmach należy do nich.

Aby rozpocząć, możesz uzyskać dostęp do Sklepu Play na telefonie i poszukaj aplikacji co pozwala zmień głos za pomocą efektów specjalnych ten Pobierz go i naucz się go używać, w rzeczywistości są one na ogół bardzo łatwe w użyciu, wcale nie skomplikowane, ale skuteczne.

Zwykle mają sekcję, w której możesz włączyć mikrofon i rozmawiać, gdy aplikacja nagrywa, a następnie możesz zmienić głośność.

Po zakończeniu nagrywania tekstu otworzy się następna sekcja, w której zobaczysz wszystkie możliwe efekty. Należy pamiętać, że niektóre z nich zostaną zablokowane i można z nich korzystać tylko za opłatą. Za inne przedmioty zazwyczaj możesz zapłacić kartą Mastercard lub Visa.

Możesz poszukać konkretnego, który ma głęboki głos wystarczająco podobny do anonimowego głosu grupy, aby pracować. Następnie dźwięk zostanie nagrany i będziesz mieć możliwość wysłania go do swojego kontaktu przez WhatsApp Z wyboru „Udostępniam” lub „Udostępnianie”.

Chociaż to naprawia sposób wysyłania dźwięku z głosem podobnym do używanego przez grupę hakerów Anonymous, nadal konieczne jest nauczenie się używania głosu Loquendo.

Jak stworzyć głos Loquendo na Androidzie

Podobnie jak możesz użyć aplikacji do stworzenia głosu podobnego do głosu anonimowego, możliwe jest również użycie aplikacji do stworzenia głosu. konwertuj tekst na mowę Loquendo ten Loquendo został po raz pierwszy użyty w 2001 roku z eksplozja w filmach z różnymi motywami na YouTube.

Za pomocą tego znanego programu głosowego możemy pisać teksty o dowolnej długości, które będą odtwarzane z nagranym głosem. La nagrany głos odczyta tekst tak, jak jest napisany, więc wymowa i pisownia są kluczowe, jeśli chcemy, aby działało dobrze.

Istnieje wiele różnych aplikacji na telefon, które naśladują głos Loquendo, więc musisz znaleźć tę, która najbardziej Ci się podoba. Gdy znajdziesz idealny, pobierz go i naucz się go używać, jest to proste, ponieważ jest bardzo łatwe w użyciu. Napisz swoje teksty, zamień je w Loquendo i dźwięk wyślij je do swoich kontaktów WhatsApp.

Dodaj komentarz