Jak w prosty sposób poznać osobę, która ma Badoo na Facebooku – znajdź kogoś na Facebooku

Badoo jest jednym z najlepszych sieci flirtujące, ale w wielu przypadkach ważne jest, aby znać Facebook ludzi, których znamy.

Badoo jest pozycjonowana jako jedna z najczęściej używanych i znanych sieci społecznościowych do flirtu, ze względu na swoją popularność są tam miliony ludzi. zarejestrowany.

Chociaż Badoo to dość rozbudowana sieć społecznościowa, która umożliwia przesyłanie zdjęć, wysyłanie prywatnych wiadomości, komentowanie i inne narzędzia, często jesteś ciekawy, aby dowiedzieć się więcej. osoba, którą spotykamy na Badoo.

Kiedy jesteś w romantycznym związku lub flirtujesz z kimś, naturalne jest, że chcesz dowiedzieć się więcej o tej osobie, więc w tym artykule nauczymy Cię, jak to zrobić znaleźć kogoś na Badoo.

Zapytaj Facebooka o kogoś, kto ma Badoo

Jeden z Należy wprowadzić wymagania Badoo jest założenie konta na Facebooku, zwykle większość użytkowników Badoo ma konto na Facebooku.

Połącz swoje konto na Facebooku To Badoo pozwala kontrolować profil użytkownika, więc sprawdzenie, czy ktoś na Baddo ma konto na Facebooku, jest niezwykle łatwe.

Aby to zrobić, musisz przejść do profilu pożądanej osoby i jeśli ikona facebooka wydaje i liczba znajomych oznacza to, że osoba została zweryfikowana.

W Badoo możesz poprosić o bezpośredni link do Facebooka, klikając ikonę sieci społecznościowej.

Jak poznać Facebooka osoby, która ma Badoo?

Czasami osoba, która jest właścicielem Badoo nie łączy swojego konta na Facebooku z aplikacją Dlatego nie można zażądać połączenia z tą siecią w jej profilu.

Jednakże jedna z sieci społecznościowych mniej najczęściej używane i mniej najpopularniejszy na świecie jest Facebook, więc znalezienie wyjątkowej osoby, którą poznałeś na Facebooku, nie jest trudnym zadaniem.

Pierwszym krokiem do znalezienia tej wyjątkowej osoby na Badoo jest jej skopiowanie ich nazwa profilu w aplikacji i umieść go w wyszukiwarce Facebooka i sprawdź wśród pasujących wyników.

Jeśli osoba, którą poznałeś na Badoo, znajduje się w tym samym mieście, bardzo łatwo ją znaleźć osoby z tego samego miasta lub miejscowości na Facebooku co ułatwi to zadanie.

W tym celu wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby Wyszukiwarka Facebooka i skonfiguruj wyszukiwanie według regionu, dzięki czemu liczba dopasowań będzie mniejsza, ale dokładniejsza.

Alternatywy dla znajdowania ludzi Badoo na Facebooku

Jeśli nie masz ale znalazłem facebook tej osoby Spotkałeś Badoo z poprzednimi rozwiązaniami, poniżej wymieniono kilka alternatyw.

Jeśli masz numer telefonu osoby poznanej na Badoo, możesz wyszukać lub znajdź osobę na Facebooku z jej numerem telefonu komórkowego.

Na Facebooku można zarejestrować tylko jeden numer telefonu na konto, więc jeśli ta wyjątkowa osoba lub my wiemy, że zarejestrowała się na Facebooku przy użyciu swojego numeru telefonu komórkowego, wystarczy wpisać ją w wyszukiwarkę Facebooka, aby się pojawiła.

Jeśli nie masz numeru telefonu komórkowego, a masz tylko jeden zdjęcia tej osoby możliwe jest również wyszukiwanie znajdź osobę na facebooku ze zdjęciem.

Tym, co odróżnia te testy od wymienionych powyżej, jest to, że są wykonywane za pośrednictwem wyszukiwarki grafiki Google.

Aby to zrobić, musisz przejść do Google i przesłać zdjęcie osoby, którą chcesz znaleźć na Badoo, a następnie wpisać imię osoby i słowo „Facebook”.

Ostatnia alternatywa są na ogół dość dokładne i precyzyjne ponieważ nie przyniesie to wielu wyników, będziesz mógł w ten sposób znaleźć Facebooka osoby, którą spotykasz na Badoo, bez pytania.

Dodaj komentarz