Jak w prosty i bezpieczny sposób zainstalować i używać PGP na komputerach z systemem Windows? Przewodnik krok po kroku

PGP lub znany również jako Całkiem dobra prywatność jest oprogramowanie szyfrujące zaprojektowany, aby pomóc zwiększyć poufność, bezpieczeństwo i uwierzytelnianie głównie dla systemy komunikacji, takie jak że e-mail . Więc to wysoce specjalistyczne oprogramowanie pomoże utrzymuje całkowicie bezpieczną komunikację w sieci.

Wszystko zostało zaprojektowane przez Phil Zimmerman Kto Stworzyłem to darmowe oprogramowanie i miał silną społeczny wymóg poufności . Jego celem było: stworzyć program zdolny do ochrony poufnych danych przesyłanych przez sieć, biorąc pod uwagę wszystko problemy z bezpieczeństwem, które stwarza . Tak to działa Całkiem dobra prywatność en skompresuj najpierw niezaszyfrowane dane.

Powinniśmy również wspomnieć, że ten program jest dostępny dla komputery z systemem Windows i Mac oraz dlatego niezwykle ważne jest, abyś mógł Polegaj na tym zwłaszcza jeśli jesteś jedną z tych osób, które: udział zatrzymać ważne informacje z innymi osobami za pośrednictwem sieci. Dlatego poniżej pokażemy Ci jak zainstalować i używać PGP na komputerze z systemem Windows .

Jakie są korzyści z używania PGP do poprawy prywatności w systemie Windows?

Bez wątpienia, PGP stał się jednym z programów Najwyższy wynik w zakresie bezpieczeństwa i prywatności w Internecie. Dlatego możliwość korzystania z niego z pewnością zaoferuje Ci wiele dobre zalety głównie dlatego, że wszystko Twoje dane będą całkowicie bezpieczne i niedostępne dla osób trzecich .

Dlatego pokażemy Ci tutaj, jakie są główne korzyści, jakie możesz uzyskać, korzystając z oprogramowania opracowanego przez Phila Zimmermana:

 • własność połączone zastosowanie między tym, co to jest szyfrowanie asymetryczne i symetryczne pozwala użytkownikom bezpiecznie udostępniaj wszelkie informacje i dane w Internecie .
 • Istnienie system hybrydowy , Całkiem dobra prywatność może wiele skorzystać bezpieczeństwo kryptografii asymetrycznej oraz szybkość szyfrowania symetrycznego , pozwolić dwa narzędzia do udanego połączenia.
 • Wyróżnia się nie tylko maksymalne bezpieczeństwo i prędkość działania, ale ma też to Podpisy cyfrowe co pozwala gwarantuje integralność danych eti autentyczność nadawcy .
 • Połączenie z OpenPGP mieć pozwolenie standardowe środowisko konkurencyjne i rozwiązania PGP teraz do uwzględnienia dostarczane przez różnego rodzaju organizacje i firmy, co pozwala na większy zakres.
 • Wszyscy Programy PGP kto ma mniej Szablony OpenPGP syn kompatybilne ze sobą, oznacza wszystkich klucze publiczne i prywatne oraz pliki utworzone w programie w to może używany w innym bez żadnych kłopotów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, to program opracowany przez Phila Zimmermana pomoże ci mieć znacznie lepiej chroni każdą Twoją komunikację z przez sieć, więc on Gwarancja maksymalna de bezpieczeństwo szczególnie z Podpisy cyfrowe , pozwolić każdy z Nie można edytować ani modyfikować plików wysyłanych w drodze .

Dowiedz się, jak krok po kroku zainstalować i używać PGP na komputerze z systemem Windows

Jeśli chcesz zacząć popraw swoją prywatność i bezpieczeństwo przez sieć , najlepszą dostępną opcją jest użyj PGP na komputerze z systemem Windows . Proces instalacji jest bardzo prosty, choć może być trochę czasochłonny.

Aby to zrobić, musisz wykonać każdy z kroków, które pokażemy poniżej:

Pobierz Mozilla Thunderbird

Aby rozpocząć ten proces, musisz: pobierz Mozilla Thunderbird, ponieważ cały ten proces będzie się od tego odbywał.

Aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to iść dalej Oficjalna strona Mozilli Thunderbirdhttps://www.thunderbird.net/es-ES
 • Gdy jesteś na stronie głównej, musisz kliknąć zielony przycisk „Darmowe pobieranie”, strona się indeksuje automatyzacja Twój język, jeśli chcesz go pobrać w specjalnym języku, musisz dokonać wyboru „System i język” i tam wybierasz preferowany język.
 • Aby Twoja praca była łatwiejsza Zostawiamy ci bezpośredni link do pobrania poniżej .

Pobierz Mozilla Thunderbird Windows

Pobierz Mozilla Thunderbird na MacOS

 • Więcej przeglądarki proszą o potwierdzenie, że chcesz pobrać ten plik, lepiej w tym przypadku zapisz plik przed kontynuowaniem, aby to zrobić, po prostu kliknij przycisk „Nagrywać”. Domyślnie większość przeglądarek zazwyczaj zapisuje pobrane pliki w folderze „Pobierać” de „Eksplorator Windows”.

Instalowanie Mozilli Thunderbird

Po pobraniu tego pliku na komputer następną rzeczą, którą musisz zrobić, to rozpocząć instalację, więc musisz kliknij dwukrotnie pobrany plik i tam zostaniesz zapytany, czy chcesz uruchom ten plik tutaj musisz kliknąć przycisk „Występować”. Zostaniesz również zapytany, czy chcesz na to zezwolić przeglądarka do wprowadzania zmian na komputerze w podczas instalacji, w tym przypadku trzeba wybrać „Tak”.

Wtedy zobaczysz okno Mozilla Thunderbird w którym powinieneś wybrać „NASTĘPNY”.

Następnie musisz wybrać opcję do wyboru, jeśli wolisz konfiguracja niestandardowa lub standardowa . W takim przypadku zalecamy, aby było standardowa konfiguracja następnie kliknij przycisk „NASTĘPNY”.

Następne okno pokaże Ci lokalizację, w której Pliki Mozilli zostaną zainstalowane, musisz tam kliknąć „Konfiguracja”.

Po zakończeniu procesu instalacji 100% kompletny, Pojawi się ostatnie okno, w którym możesz uruchomić Mozillę, kliknij, aby to zrobić „Kończyć się” .

Przygotuj się do zainstalowania Enigmail

Zapamietaj to PGP nie może być używany bezpośrednio przez usługi poczty e-mail , bo do tego musi być ustawiony z Mozilla Thunderbird, ale żeby mieć w tym wszystkim lepszy wynik, lepiej to połączyć Pozycja, Więc dla być w stanie łatwiej zaszyfrować całą zawartość wiadomości e-mail.

W związku z tym pokazujemy tutaj, jak przygotować instalację Enigmail do kontynuowania procesu:

 • Nigdy Mozilla uruchomione po raz pierwszy, pojawi się okno z prośbą o trochę Ustawienia domyślne, w tym przypadku musisz wybrać „Definicja domyślna”.

 • Zostaniesz również zapytany, czy chcesz go otworzyć nowy adres email , W takim przypadku musisz zaznaczyć pole „Zignoruj ​​i użyj mojego istniejącego adresu e-mail”.

 • Następnym krokiem będzie: skonfigurować Mozillę wlać do odlewni wysyłać i odbierać wiadomości e-mail. W przypadku, gdy jesteś przyzwyczajony do korzystania z tych usług tylko z platform takich jak Outlook, Yahoo! lub Gmail, Mozilla Thunderbird będzie dla Ciebie nowym doświadczeniem, ale to niewiele zmieni.

Rozpocznij instalację Enigmail

Szopa instalacja Enigmaila, czyli zrobi inaczej niż Mozilla Thunderbird, wózek Enigmail nie jest programem samym w sobie, ale raczej dodatek do tej przeglądarki .

Dlatego, aby go zainstalować, musisz postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

 • Pierwszą rzeczą będzie aby uzyskać dostęp do przeglądarki oraz wejdź do swojego menu w tym celu musisz kliknąć trzy poziome linie zlokalizowany w w prawym górnym rogu ekranu, aby wyświetlić menu, w opcjach, które się tam pojawiają, musisz wybrać „Akcesoria”.

 • Po oknie „Menadżer dodatków” otworzy się na ekranie .
 • Teraz w polu wyszukiwania, które pojawi się w prawym górnym rogu ekranu, musisz wpisać „Enigmail” bardzo wyszukiwanie rozszerzenia zgubić się .

 • Jeśli możesz zobacz ten dodatek pojawi się za pierwsza na liście, kliknij, aby kontynuować proces „Konfiguracja”.

 • Tam zobaczysz pasek ładowania, który pozwoli Ci zobaczyć procent instalacji. Pewnego razu jednostka miary dodatkowy „Enigmail” zainstalowany , Będziesz pytany Uruchom ponownie przeglądarkę aby rozwój można aktywować Prawidłowy. Aby to zrobić, musisz kliknąć „Zrestartuj teraz” eti przeglądarka automatycznie uruchamia się ponownie.

 • Po ponownym uruchomieniu przeglądarki na ekranie otworzy się okno, z którego można rozpocząć proces konfiguracji rozszerzenia w tym celu musisz sprawdzić Okno „Rozpocznij konfigurację teraz”. następnie kliknij „NASTĘPNY”.

„AKTUALIZACJA” Chcesz korzystać z PGP, aby poprawić prywatność swojego komputera z systemem Windows? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH!”

Kiedy dojdzie do tego punktu, różne aspekty musi być zaakceptowany w konto jednym z nich jest to mniej Kontakt Internet cierpi obecnie od wielokrotne ataki który koniecznie Enigmail do obrony przed wieloma atakami, z których wiele jest wykonywanych, gdy Zawiera kod HTML. .

Jest jak również podatność EFAIL Pokazał się jak dobry jest kod html? w e-mailach jest niebezpieczny dla Twojego bezpieczeństwa. Dlatego najbardziej odpowiednie w tym przypadku jest: wyłącz HTML, jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest przejście do „Widok”, następnie do „Treść wiadomości jako” i wreszcie do „Zwykły tekst”.

Aby lepiej to zrozumieć, wykonaj każdy z tych kroków:

 • Tutaj musisz wrócić do strony głównej przeglądarki i wejść do menu za pomocą przycisku w prawym górnym rogu ekranu.
 • W menu, które pojawi się na ekranie, musisz wybrać opcję „Występ”.

 • Później musisz wybrać przedmiot „Fizyczny przekaz podobny”, i w menu, które się pojawi, musisz wybrać opcję Zwykły tekst.

Po tym, Twój e-mail pozostanie zwykłym tekstem jest w tym momencie widoczność Na początku może to być bardzo trudne, ponieważ może: stwarzać problemy z użytkowaniem z przyzwyczajenia, bo niektórzy załączniki mogą nie być wyświetlane.

Jeśli nie chcesz wyczyść opcję HTML, musisz to zdobyć ryzyko problemów, jakie może spowodować , ponieważ Włączenie tej opcji sprawi, że będziesz znacznie bardziej podatny na ataki , do edytowani użytkownicy Ważne i prywatne informacje przesyłane e-mailem nie powinny podejmować tego ryzyka .

Dodaj komentarz