Jak używać, otwierać lub edytować pliki symulacji PSD w Photopea – krok po kroku

Używanie, otwieranie lub edytowanie plików PSD Mockup za pomocą Photopea to rozwiązanie, jeśli programy Photoshop nie są dostępne. Photoshop Umożliwia otwieranie tego typu plików w celu wydajnej edycji bez żadnych zgodnych błędów.

Ale co, jeśli Photoshop nie jest na twoim komputerze? Pobieranie programu tego typu może być żmudnym procesem, ale z węgiel z groszku, nie będziesz musiał niczego pobierać i instalować.

Układ plików PSD i Photopea

Zazwyczaj projektanci uciekają się do prezentacji swoich prac Pliki makiety , dobrze znane standardy cyfrowe, które pozwalają zaoszczędzić sporo potencjalnych kosztów. Dzięki tego typu plikom możesz w końcu utrzymać druk, produkcję i późniejszy montaż zaprojektowanego projektu.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów pliki z Rozszerzenie PSD (.psd) są szeroko wykorzystywane przez ludzi w świecie projektowania graficznego i wydawniczego. Dzieje się tak, ponieważ mogą zachować funkcjonalność, która została zastosowana w miejscu, w którym przerwałeś program Photoshop.

Jednak ten plik można edytować za pomocą programów Photoshop i nie wszystkie z tych programów go mają. Kiedy napotykasz ten problem, Photopea jest Edytor internetowy Photoshop z których każdy może korzystać ze swojego komputera.

Bez programów, bez pobierania, bez instalacji, tylko przeglądarka internetowa, a ten procesor pozwoli każdemu zobaczyć plik. Nawet lepiej, bez opłat za użytkowanie ponieważ Photopea jako edytor online nie wymaga żadnych usług przedpłaconych.

Jednakże jego użycie jest bardzo ograniczone aby spełnić wszystkie cechy a Photoshop, jak Adobe ten Pozwala na wykonanie szeregu prostych dodatków, cięć i edycji warstw, ale nie ogranicza to jego najbardziej podstawowych funkcji.

Wystarczy trochę praktyki, aby efektywnie używać, otwierać lub edytować pliki PSD Mockup za pomocą Photopea.

Zarządzaj plikami PSD Mockup krok po kroku z Photopea

Szopa zacząć użyj Photopea, wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko w przeglądarce internetowej i wybrać jej oficjalną stronę internetową. Kiedy skończysz, oto seria kroków:

  1. Po załadowaniu strony Photopea wygląda jak większość programów Photoshop z logo pośrodku. Wybierz „Plik” w lewym górnym rogu, aby otworzyć dowolny plik zgodny z edytorem.
  2. Przykładem może być wybranie okładki magazynu, która była edytowana i gotowa do wklejenia do pliku Mockups.
  3. Następnie niektóre modele są wyszukiwane w Internecie i służą jako szablon projektowy dla wybranego magazynu. Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Modele z rozszerzeniem PSD Doivent être pobrany w wybranym folderze docelowym ważne jest, aby zapamiętać ostatni.
  4. Wracasz do programu internetowego Photopea, aby znaleźć i wybrać pobrany plik Mockups, wpisując ponownie „Plik” i „Otwórz”.
  5. Nigdy modele dobry wybrane i otwarte , wszystkie poziomy i zmiany w plikach zostaną wyświetlone w prawym okienku. Są to sprytne elementy, które razem tworzą projektowany model, następnie dobierana jest warstwa z wizerunkiem magazynu.
  6. Ten obraz jest czym jest zastąpiony od tego, co wybrałeś wcześniej w pierwszych krokach wymienionych powyżej. W tym momencie należy dokonać regulacji rozmiaru i kolejnych regulacji, upewniając się, że pasuje do wymiarów modeli.
  7. Na koniec jest przetwarzany w celu zapisania zmodyfikowanego projektu w celu sfinalizowania przetwarzania i podglądu projektu.

Powyższa praca jest wymieniona tylko na okładce magazynu jako przykład. Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Aplikacje fotogroszkowe. może być bardzo różna i korzystna dla każdego.

Dodaj komentarz