Jak uzyskać dostęp do zakładek Chrome bez przeglądarki?

Zakładki to jedne z najcenniejszych danych gromadzonych przez użytkowników. Są to przydatne linki, które użytkownicy znaleźli przez pomyłkę lub po częstym wyszukiwaniu. Ich utrata nie jest łatwa do odzyskania. Jeśli używasz Chrome i utraciłeś dostęp do wszystkich swoich zakładek, możesz je przywrócić. Pierwszą próbą powinno być zalogowanie się do Chrome i zsynchronizowanie go z tym samym kontem, którego używałeś wcześniej. Idealnie powinno to zsynchronizować wszystkie zakładki z nowym Chrome, z którym jesteś połączony. Jeśli nie jest to możliwe, skorzystaj z Google Archive.

Uwaga: działa to tylko wtedy, gdy połączyłeś swoje konto Google z przeglądarką Chrome.

Uzyskaj dostęp do ulubionych w Chrome

Przejdź do Archiwum Google eti zasada z kontem Google używanym w Chrome. Domyślnie do eksportu są wybrane wszystkie urządzenia, usługi i aplikacje należące do Google. Odznacz wszystkie pozycje i wybierz tylko Chrome.

> Α> Wybierz tylko zakładki i pozostaw wszystkie inne niezaznaczone. Kliknij OK w prawym górnym rogu.

> Powrót> Opcje domyślne są dobre, jeśli pobierasz tylko zakładki. Będziesz teraz musiał poczekać na wiadomość e-mail, aby dostarczyć paczkę. Nie zajmie to dużo czasu, ponieważ to tylko zakładki.

> Pobierz> Będzie folder transferu, a w środku będzie folder Chrome. Poszukaj pliku w folderze Chrome o nazwie „Bookmarks.html”. Ten plik zawiera wszystkie Twoje zakładki, a ponieważ jest to plik HTML, możesz wprowadzenie do prawie wszystkich nowoczesnych przeglądarek i wszystkie Przeglądarki oparte na Chromium .

> > Zostaną o tym poinformowani lub w najlepszym razie stracą karty pewnego dnia, chociaż jest to mało prawdopodobne.

Jeśli masz w pełni funkcjonalną instalację Chrome, do której możesz uzyskać dostęp i chcesz po prostu wszystkie ulubione w jednym pliku, użyj wbudowanego Menedżera zakładek, aby je wyeksportować. Takeouty są świetne, jeśli chcesz zdalnie wyeksportować swoje ulubione z Chrome, ale to zdecydowanie najlepszy sposób na dostęp do przeglądarki Chrome, w której utworzyłeś swoją ulubioną bibliotekę.

Dodaj komentarz