Jak utworzyć lub utworzyć konto Windows Live ID i zalogować się?

Co to jest identyfikator Windows Live? Jak zarejestrować się lub utworzyć konto dla identyfikatora Windows Live? Czego potrzebuję, aby utworzyć konto Live ID? Jakie są kroki, aby zalogować się do identyfikatora Windows Live?

Microsoft jest jedną z firm, które najdłuższy internet co czyni go jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej odpowiedzialnych w ostatnich latach.

Microsoft od lat edytuje i redefiniuje swój system kont i profili, nadając im różne nazwy, z których najpopularniejsze to: ten dzień jest Twoim identyfikatorem Windows Live.

Utwórz konto identyfikatora Windows Live my Uzyskaj bezpłatne konto Microsoft jest dość prosty i użyteczny dzięki spersonalizowanemu systemowi Messenger, za pomocą którego można komunikować się z rodziną, przyjaciółmi lub osobami w pracy. Jeśli nie wiesz, jak utworzyć identyfikator Windows Live ID lub konto Microsoft dzisiaj w miracomosehace, nauczymy Cię krok po kroku.

Utwórz lub utwórz konto Windows Live ID za pomocą poczty e-mail

Konto możesz założyć pod adresem Identyfikator Windows Live przez ePozycja jeśli już go masz, wejdź na „login.live.com” i wypróbuj zaloguj się na swoje konto Microsoft, kliknij „Nie masz konta? Stwórz teraz. ” Umożliwi to utworzenie użytkownika w Windows Live ID.

Pojawi się nowy ekran, w którym należy wypełnić pola informacyjne, wystarczy wpisać swój adres μι- Pozycja w firmie Microsoft. Wtedy musisz stworzyć bezpieczne i łatwe do zapamiętania hasło, ponieważ pozwoli ci to uzyskać dostęp do konta Windows Live ID.

Następnie musisz podać kilka podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko, kraj zamieszkania lub region, w którym znajduje się twój adres, a na końcu data urodzenia. Wypełnienie tych pól informacyjnych jest niezwykle proste, ponieważ potrzebujesz tylko: kliknij przycisk „Dalej” pojawi się.

Na koniec, aby sprawdzić, czy Twój adres e-mail jest poprawny, Microsoft wyśle ​​wiadomość na Twoją skrzynkę odbiorczą , w tej wiadomości znajdziesz kod zabezpieczający, który musisz skopiować i wkleić w oknie rejestracji. W ten sposób utworzysz już konto z identyfikatorem Windows Live.

Kroki tworzenia konta bez wcześniejszego e-maila

Jeśli chcesz utworzyć konto Windows Live ID, ale nie możesz, ponieważ na stronie pojawia się błąd, możesz Skontaktuj się z pomocą techniczną i obsługą klienta firmy Microsoft.

Podobnie, jeśli chcesz utworzyć konto Windows Live ID, ale nie masz poprzedniego adresu e-mail, aby się zalogować Microsoft pozwala Ci go teraz stworzyć.

Kiedy ty wpisz „login.live.com”, musisz kliknąć „Uzyskaj nowy adres e-mail”, aby utworzyć wiadomość e-mail do firmy Microsoft, wystarczy wpisać swój adres e-mail i utworzyć bezpieczne hasło.

Następnie musisz podać swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania i inne informacje, o ile ma to miejsce. kliknij niebieski przycisk „Dalej” ten Gdy wszystkie pola informacyjne zostaną wypełnione i pojawi się przycisk „Zakończ”, Twoje konto Windows Live ID będzie gotowe do zalogowania się i używania.

Jak zalogować się do mojego identyfikatora Windows Live?

Po utworzeniu konta Windows Live ID będziesz mieć dostęp do wielu usług firmy Microsoft, takich jak m.in. posiadanie konta Skype , twórz obszary robocze, projektuj spersonalizowany kalendarz lub inne korzyści oferowane przez firmę Microsoft.

Aby rozpocząć korzystanie z każdej z tych funkcji, musisz być zalogowany do swojego konta Windows Live ID. Pierwszym krokiem do zalogowania się na swoje konto jest: strona home.live.com , musisz nacisnąć przycisk „Zaloguj się”.

Po prostu to zrób Naciśnij przycisk „Zaloguj się”, Zostanie załadowane nowe okno, w którym będziesz musiał wprowadzić swój adres e-mail i hasło Microsoft. W ten sposób będziesz już zalogowany do swojego konta Windows Live ID i będziesz mógł zacząć z niego korzystać.

Dodaj komentarz