Jak utworzyć krok po kroku rozruchowy dysk USB USB 10 w systemie Ubuntu?

Utwórz rozruchowy dysk USB z systemem Windows 10 w Ubuntu jest bardzo proste, jeśli masz program dla Stwórz te wspaniałe narzędzia. Wcześniej dla konfigurowanie system operacyjny, musiałeś kupić DVD, które go zawierało, teraz po prostu tworząc bootowalny dysk USB, możesz go zainstalować.

Kiedy duży krok w terenie La programowanie Informatyka, ponieważ każdy, kto nie jest technikiem, może zainstalować system operacyjny. Jeśli chcesz utworzyć rozruch z dysku USB w systemie Windows 10 Ubuntu, tutaj dowiesz się, jak to zrobić krok po kroku, aby nie mylić umysłu.

Wymagania dotyczące tworzenia rozruchowego dysku USB

Twoje pragnienie nie tylko wystarczy, aby stworzyć bootowalną pamięć USB z systemem Windows 10 w Ubuntu, ale musisz również mieć szereg wymagań. Wtedy będziesz wiedział wszystko WYMAGANIA zrobić przed rozpoczęciem tworzenia rozruchowego dysku USB w systemie Windows 10 w systemie Ubuntu.

 1. Pamięć USB (USB) ten Musisz mieć dysk USB, który ma co najmniej 6 GB miejsca na 32-bitowy obraz systemu Windows 10 ISO. I odwrotnie, jeśli chcesz użyć 64-bitowego obrazu ISO, dysk USB musi mieć co najmniej 8 GB.
 2. Obraz ISO systemu Windows 10. Obraz ISO systemu Windows 10 to nic innego jak system operacyjny, który zamierzasz umieścić, ale DVD lub CD ten Możesz pobrać ten obraz z oficjalnej strony Microsoft, aby móc go bezpiecznie pobrać i bez wirusów.
 3. System operacyjny Ubuntu ten Ubuntu to system operacyjny typu open source, który jest częścią projektu GNU Linux i ma świetny interfejs do pracy. Ce system operacyjny powinien być zainstalowany na twoim komputerze, jeśli chcesz utworzyć bootowalną pamięć USB w Ubuntu.
 4. BiadaUSB ten Jest to potężna aplikacja kompatybilna z systemem operacyjnym Ubuntu, która pozwoli Ci stworzyć instalację na pendrive z Windows 10. WoeUSB pozwoli również na tworzenie urządzeń startowych z Windows XP, 7 i 8.1 dla większej elastyczności i możesz go używać z dowolna wersja Okna ten

Jeśli masz już te wymagania, czas zacząć tworzyć dysk rozruchowy USB systemu Windows 10 Ubuntu raz i na zawsze ten Ponadto możesz chcieć Czy wiesz, jak utworzyć rozruchowy dysk USB w systemie Windows 10? ten

Kroki tworzenia rozruchu z dysku USB w systemie Windows 10 w systemie Ubuntu

Po obrazie i aplikacji ISO systemu Windows 10 Niestety na Usb pobrany na twoim komputerze z Ubuntu, będziesz mógł uruchomić swój dysk USB. Oto instrukcje, które należy wykonać, jeśli chcesz szybko utworzyć rozruchowy dysk USB z systemem Windows 10 w systemie Ubuntu:

 1. Zainstaluj narzędzie BiadaUSB na komputerze z systemem Ubuntu.
 2. Włóż urządzenie USB do komputera, musisz to zrobić włącz porty USB w systemie Windows a następnie otwórz folder komputera, aw lewym okienku zobaczysz listę, na której będzie wyświetlane twoje USB. Zrób jeden Kliknij droit nad aw oknie, które się otworzy, musisz wybrać zakładkę „Format”, aby sformatować USB.
 3. Następnie otworzy się okno „Typ formatu”, w którym będziesz musiał wybrać typ „Format NTFS” i nazwę USB.
 4. Następnie zobaczysz powiadomienie z potwierdzeniem formatu USB, w którym klikniesz „Formularz” i zostanie skonfigurowany.
 5. Powinieneś teraz móc uzyskać dostęp do aplikacji WoeUSB, klikając dwukrotnie ikonę aplikacji.
 6. Po otwarciu aplikacji wybierz pierwszą kartę, aby znaleźć obraz Windows 10 ISO w Twoim komputerze.
 7. Później wybierz napęd USB z następnej zakładki o nazwie „Urządzenie docelowe”.
 8. Na koniec kliknij „Konfiguracja” i potwierdź wszelkie uprawnienia wymagane przez aplikację, aby utworzyć rozruch z dysku USB systemu Windows 10.

Postępując zgodnie z tymi wszystkimi wskazówkami i biorąc pod uwagę powyższe wymagania, będziesz mógł tworzyć krok po kroku bootowalny dysk flash Windows 10 na Ubuntu. Jeśli chcesz kontynuować naukę od najlepszych samouczki technologii, koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym otrzymasz odpowiedzi, których potrzebujesz na co dzień.

Dodaj komentarz