Jak usunąć zdjęcia z Instagrama w Google

Najlepszy samouczek zapobiegający wyświetlaniu zdjęć z Instagrama w Google

Kiedy zrobiliśmy zdjęcia na nasze konto Instagram , można testy Karta Google z obrazów, ponieważ obrazy, które mamy dzięki naszemu własnemu wejściu do społeczeństwa. Ta funkcja może być denerwująca dla wielu użytkowników, którzy ją preferują ich zdjęcia ich nie opuszczają Konto na Instagramie! z Google lub inne usługi wyszukiwania obrazy w sieci. Ale jak zapobiegamy pojawianiu się naszych zdjęć w Google? Poniżej oferujemy ostateczne rozwiązanie dla usuń zdjęcia z Instagram w Google .

Jak usunąć zdjęcia z Instagrama w Google

Wielu użytkowników w to wierzy Poczta’ Otwarcie własne konto de Instagram i pobierz zdjęcia osobiste, Google wyświetla te zdjęcia wszystkim świat, to samo konto na Instagramie Wyniki wyszukiwania grafiki . Oczywiście wielu z tych użytkowników nie chciałoby, aby ich osobiste zdjęcia były publikowane dla użytkownika Google innego niż Instagram. Na szczęście są dwie rzeczy, które możemy zrobić, aby nasze zdjęcia nie pojawiały się na świecie za pośrednictwem Google.

Usuń uprawnienia z autoryzowanych aplikacji

Pierwszą rzeczą, jaką możemy zrobić, aby zapobiec wyświetlaniu naszych zdjęć w Google, jest: usunąć uprawnienia z autoryzowanych aplikacji przez Instagram; Aby to zrobić, po prostu przejdź do Ustawienia Instagrama i wejdź do sekcji Edytuj profil . Tam zobaczymy wejście autoryzowane aplikacje gdzie możemy zmienić aplikacje, które mają dostęp do naszych treści.

Jak usunąć zdjęcia z Instagrama w Google

Oczywiście usunięcie licencji z Google może nie wystarczyć, aby nasze obrazy nie pojawiały się w wyszukiwarkach Google, więc będziemy musieli wykonać to działanie, wykonując następujące czynności. Plus wynik zwykle nie jest natychmiastowy więc będziemy musieli chwilę poczekać, aż Google przestanie wyświetlać nasze zdjęcia poza Instagramem.

Utwórz prywatne konto na Instagramie

Drugim krokiem, jaki możemy podjąć, aby uniemożliwić Google wyświetlanie naszych zdjęć na Instagramie, jest: załóż nasze konto na Instagramie jako konto prywatne aby nasze zdjęcia były dostępne tylko dla naszych subskrybentów lub przeglądanych przez nas użytkowników. Aby to zrobić, po prostu przejdź do Ustawienia Instagrama i włącz przełącznik wejściowy Prywatne konto . W ten sposób tylko nasi zatwierdzeni użytkownicy będą mogli oglądać nasze zdjęcia i filmy na Instagramie.

Jak usunąć zdjęcia z Instagrama w Google

Lista usług korzystających z Instagrama

Na koniec oferujemy listę usługi, aplikacje i strony internetowe korzystające z API Instagram jako strony wsparcia dla usług stron trzecich. Si wykluczamy te usługi w pierwszej kolejności uniemożliwimy im wyświetlanie naszych zdjęć w Google.

  • Mieszkańców miasta
  • Flipboard
  • podążam
  • Gramfeed
  • Instagreat
  • InstaView
  • Statyczny
  • Webstagram

Więcej wskazówek dla Instagrama:

Dodaj komentarz