Jak usunąć z komputera wirusy, których nie można usunąć?

Niewątpliwie żyjemy w dobie komputerów. I chociaż tak jest naprawdę korzystne od samego początku Oznacza to również, że w tym obszarze istnieją zagrożenia i niebezpieczeństwa. Jednym z tych niebezpieczeństw jest: różne wirusy, złośliwe oprogramowanie, trojany i robaki, które istnieją ten Jeśli Twój komputer jest zainfekowany którymkolwiek z tych złośliwych programów i nie możesz go usunąć, pokażemy Ci je Jak usunąć z komputera wirusy, których program Avast Free Antivirus nie może usunąć.

Jak mogę sprawdzić, czy mój komputer jest zainfekowany wirusem?

Jeśli komputer jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, niektóre z typowych symptomów to:

 • Twoja strona główna przeglądarki lub przeglądarka nagle się zmienia.
 • Dodatki, których nie zainstalowałeś, pojawiają się w Twojej przeglądarce.
 • Wiele wyskakujące okienka pojawić się podczas przeglądania.
 • Mój komputer działa bardzo wolno, niektóre foldery nie otwierają się lub brakuje niektórych plików.
 • Nadmierne i nieracjonalne użycie procesora lub pamięci RAM.
 • W zasobniku systemowym stale pojawiają się dziwne alerty.
 • Le ZaporaOgień skonfigurowałeś jest wyłączony ten
 • Funkcje systemu Windows są wyłączone.
 • Wygląda na to, że nie zainstalowano żadnych nowych programów.

Jeśli na komputerze występuje więcej niż jeden z tych objawów, prawdopodobnie jest on zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Możesz spróbować Ręcznie usuń wirusa z komputera bez korzystania z programu antywirusowego ten Jeśli to nie zadziała, najlepiej jest użyć programu Avast Free Antivirus, aby rozwiązać problem. Tylko wtedy możesz go wyeliminować i uniknąć poważnych problemów.

Jakie kroki należy wykonać, aby usunąć wirusa za pomocą programu Avast Free Antivirus?

Avast Free Antivirus i jego płatna wersja są wśród nich najlepszy darmowy i płatny antywirus dla Windows ten To powiedziawszy, wiele osób decyduje się co roku pobierać go na swój komputer ze względu na świetną reputację, którą ta firma zbudowała przez lata.

Ogólnie rzecz biorąc, ten program antywirusowy jest bardzo skuteczny i zapewnia użytkownikom przydatne narzędzia do ochrony i ochrony komputerów przed wieloma rodzajami złośliwego oprogramowania. Dodatkowo, jeśli Twój komputer jest zainfekowany wirusem, Avast może pomóc Ci go wyeliminować. szybko i sprawnie ten

Niezależnie od tego, czy masz wersję darmową, czy płatną, kroki w celu usunięcia odpornego wirusa są następujące:

 • Uruchom program antywirusowy na swoim komputerze.
 • Zaktualizuj Avast do najnowszej wersji ten Zapewni to aktualność bazy danych wirusów i wykrycie przez program najnowszego złośliwego oprogramowania.
 • Przejdź do sekcji „Skanowanie”, a następnie kliknij „Pełne skanowanie”.
 • Poczekaj na zakończenie procesu. To zajmie czas.
 • Sprawdź panel „Zainfekowane pliki” pod kątem wirusów.
 • Naciśnij przycisk „Pokaż wyniki” ten
 • Zainfekowane pliki można przenieść do sejfu, gdzie nie będą miały wpływu na komputer, jeśli są ważnymi plikami i chcesz je później odzyskać. Jeśli nie są ważne, pozwól Avastowi całkowicie je usunąć.

Po zakończeniu tego procesu złośliwe oprogramowanie zostanie zneutralizowane i usunięte. Jeśli masz wstępny utworzyłeś kopię zapasową swojego systemu operacyjnego nadszedł czas, aby to przywrócić. W ten sposób możesz naprawić wszelkie szkody, które mógł spowodować wirus. Jeśli nie masz kopii zapasowej, zalecamy jak najszybsze wykonanie kopii zapasowej w przypadku duplikacji.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem programu Avast Free Antivirus, dowiedz się więcej o tym przydatnym narzędziu.

Zachęcamy również do uzyskiwania wskazówek i informacji, jak usuwać wirusy z innych platform, z których korzystamy na co dzień, zapewniając w ten sposób, że Twoje urządzenie jest czyste i bezpieczne pod każdym względem.

Ogólnie rzecz biorąc, procedury, które właśnie pokazaliśmy, obejmują: wysoka stopa zwrotu ten Po prostu musisz być bardziej wybredny, jeśli chodzi o pomoc, jaką udzielasz innym ludziom. Mamy nadzieję, że dzięki temu uzyskasz rozwiązanie, którego szukasz, z pożądanym rezultatem.

Dodaj komentarz