Jak usunąć wiele komentarzy na Instagramie?

Komentarze w sieci społecznościowej to jedna z najcenniejszych interakcji. W Internecie można znaleźć setki artykułów wyjaśniających, jak uzyskać opinie na temat naszych postów. Sieci społecznościowe bardzo się zmieniły podczas kryzysu koronawirusa. To często powodowało użycie komentarze do rozpowszechniania spamu lub wysyłanie fałszywych lub niemoralnych wiadomości.

Instagram ułatwia zarządzanie komentarzami innych użytkowników do naszych postów. Jedną z najciekawszych funkcji sieci społecznościowej jest: usuń wiele narazW tym artykule wyjaśnimy szczegółowo, jak możesz to zrobić.

Proces usuwania wielu komentarzy na Instagramie naraz jest bardzo prosty.

  1. Aby rozpocząć, otwórz posta.
  2. Następnie kliknij komentarz, aby otworzyć pełną listę.
  3. Naciśnij i przytrzymaj komentarz, który chcesz usunąć.
  4. Następnie wybierz kilka i kliknij ikonę kosza u góry ekranu.

Ty też to pokochasz | Instagram testuje swoją „najstraszniejszą” funkcję do tej pory

Po zakończeniu wybrane komentarze zostaną całkowicie usunięte. Jeśli jednak wykonałeś tę procedurę przez pomyłkę, możesz to odwrócić zaraz po sobie naciśnij przycisk Anulować które zobaczysz obok wiadomości potwierdzającej. Pamiętaj, że będzie to Twoja ostatnia szansa na odzyskanie usuniętych komentarzy. Dlatego nie można ich później odzyskać.

Być może zauważyłeś, że prowadzisz listę komentarzy bez toksycznej zawartości to bardzo łatwe zadanie. Dzięki tej prostej sztuczce możesz natychmiast usunąć wszystkie komentarze, które chcesz, bez marnowania czasu. Czy znasz inne wskazówki na Instagramie, którymi chciałbyś się z nami podzielić? Bądź pierwszą osobą, która zostawi komentarz!

Dodaj komentarz