Jak usunąć wiele komentarzy na Instagramie jednocześnie?

Instagram to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie. Miliony ludzi codziennie pobierają z niego treści w postaci opowiadań i postów. W przypadku tych ostatnich istnieje możliwość wyjazdu komentatorzy który będzie widoczny dla wszystkich obserwujących konto główne. Oczywiście w jego przypadku liderzy lub osoby z wieloma subskrybentami, co oznacza, że ​​otrzymują setki wiadomości. Dlatego muszą wiedzieć, jak usunąć wiele komentarzy na Instagramie jednocześnie.

Zabawne jest to, że ta funkcja, która wydaje się tak użyteczna i prosta, nie była dostępna do niedawna. Twórcy Facebooka, właściciela Instagrama, właśnie kilka dni temu dodali go do wersji platformy na iOS. Jednak na Androidzie nadal musisz uzbroić się w cierpliwość.

Co wiemy o tej funkcji?

Zgodnie z zapowiedziami jego administratorów, możliwe będzie jednoczesne usunięcie do 25 komentarzy na Instagramie. Jasne, jeśli będziemy musieli usunąć ich tysiące, zajmie to dużo czasu, ale przynajmniej zaoszczędzimy kilka godzin tygodniowo. Dlatego jest to cecha, o której nie należy zapominać.

Jest to część wysiłków Instagrama, aby zakończyć cierpienie obraźliwych lub negatywnych komentarzy, których doświadczają niektórzy z jego najpopularniejszych użytkowników. Wraz z rosnącą konkurencją w mediach społecznościowych takich jak m.in. TIK Tok zaniedbywanie tych, którzy przyciągają twoją publiczność, byłoby dużym błędem.

Jak mogę masowo usuwać komentarze na Instagramie?

Cóż, jeśli naprawdę chcesz usunąć komentarze z Instagrama w grupach do 25 osób, upewnij się, że najpierw korzystasz z najnowszej wersji aplikacji. Chociaż aktualizacje są zwykle automatyczne, zawsze istnieje możliwość, że zostały wyłączone.

Aby potwierdzić, że korzystasz ze zaktualizowanego Instagrama, musisz wykonać następujące kroki:

  • Przejdź do posta, do którego chcesz usunąć wiele komentarzy
  • Kliknij jeden z nich, aż w prawym górnym rogu pojawią się trzy kropki
  • Tam wybierz Zarządzaj komentarzami
  • Wybierz do 25 komentarzy, które możesz usunąć jednocześnie
  • Gdy wszystko jest zaznaczone, przewiń do Usuń w lewym dolnym rogu
  • Aby zatwierdzić akcję, potwierdź, klikając Usuń komentarze

Jakie mam inne opcje ochrony mojego konta?

Jeśli nadal będziesz otrzymywać informacje zwrotne, których i tak nie musisz akceptować, istnieją inne świetne rozwiązania. Niektóre są już dostępne, a inne powinny być wkrótce oficjalne.

W przypadku tych pierwszych odnoszą się do wykluczenia konkretnych użytkowników, na przykład:

  • Idź do swojego konto Instagram
  • Przejdź do ustawień
  • Wybierz Prywatność, Komentarze
  • W sekcji personalizacji możesz „Zezwól na komentarze od” lub „Wyklucz komentarze od”

Dzięki temu prostemu procesowi będziesz mógł pozbyć się tych wyjątkowych osób, które mają tylko cię nękać. Nie oznacza to, że będziesz korzystać z nowego narzędzia.

W nadchodzących tygodniach Instagram ma również dodać nową funkcję do zarządzania naszą prywatnością. Podsumowując, będziemy w stanie określić, kto lub co może nas obejmować w oświadczeniu lub etykiecie. Pochodzi z Ustawień, Prywatności. Ale musimy jeszcze poczekać.

Co sądzisz o tych nowych wskaźnikach Instagrama na korzyść jego użytkowników?

Dodaj komentarz