Jak usunąć swoje konto Wallapop

Przewodnik usuwania Wallapop za pośrednictwem jego strony internetowej

Wallapop , NS ” popularna aplikacja Z rynek i wyprzedaż , oferta specjalna że jego użytkownicy odprowadził go – oferuje nawet wszelkiego rodzaju przedmioty, od AGD po meble, samochody, domy, płótno, zabawki, Gry wideo i wszystkie produkty, które możemy sobie wyobrazić. A jest wielu, którzy odwiedzają witrynę zarówno po to, aby sprzedać rzeczy, których już nie chcą używać, jak i kupić produkty, których szukają w najlepszej cenie. Jednak nawet po okresie użytkowania wiele osób decyduje się na porzucenie aplikacji, albo dlatego, że z niej nie korzystają, albo dlatego, że znalazły inne sposoby kupna i sprzedaży . ale jak możemy usunąć? Wallapop ?Czy to naprawdę możliwe? Tak, ale nie jest to do końca widoczny wybór. Dlatego pokażemy Ci poniżej jak usunąć swoje? Konto Wallapop .

Jak usunąć konto Wallapop

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć zamknąć swoje konto Wallapop, ponieważ miałeś złe doświadczenia, ponieważ miałeś problem, ponieważ nie było to, czego się spodziewałeś, lub po prostu dlatego, że jesteś są bardziej zainteresowani ich usługami . Bez względu na powód, pokażemy Ci poniżej jak usunąć swoje konto Wallapop szybko i natychmiast i bez większych komplikacji.

Gdzie mogę zrezygnować z subskrypcji Wallapop?

Rzecz w tym, że rezygnacja z subskrypcji Wallapop nie jest intuicyjna i łatwa, ponieważ podobnie jak wiele innych aplikacji lub usług internetowych, programiści je preferują. zachowaj jak najwięcej użytkowników możliwy; Z tego powodu nie pozwalają wszystkim na wypisanie się ze swoich usług, co jest możliwe tylko poprzez oficjalna strona internetowa Wallapop, nie przez aplikację Urządzenia mobilne z systemem iOS i Android . Powód jest bardzo prosty. więcej zarejestrowanych użytkowników, więcej wizyt i większe możliwości zysku dla menedżerów.

Jak usunąć swoje konto Wallapop

Kroki, aby usunąć konto Wallapop

Wykonaj poniższe czynności, aby usuń swoje konto Wallapop :

  1. Dostęp do Oficjalna strona internetowa wysłane przez Wallapop
  2. Wprowadź dane logowania do swojego konta
  3. Po wejściu na konto kliknij sekcję Mój pasek
  4. Teraz kliknij Profil przez lewą kolumnę
  5. U góry zobaczymy dwie zakładki: Profil eti Kompletny
  6. Kliknij tutaj Kompletny
  7. Teraz kliknij opcję chcę usunąć znajduje się na dole ekranu w sekcji Informacja na konto
  8. Pojawi się wyskakujące okienko z tytułem Czy na pewno chcesz zrezygnować z subskrypcji?
  9. Na koniec kliknij opcję Tak, chcę usunąć

Jak usunąć swoje konto Wallapop

Jak usunąć swoje konto Wallapop

Możesz więc zrezygnować z subskrypcji Wallapop przez trwałe usunięcie konta .

Dodaj komentarz