Jak usunąć swój Instagram Instagram Instagram na zawsze

Istnieje wiele powodów, które mogą skłonić Cię do podjęcia decyzji: Sprężarka czasowo lub na stałe Twoje konto na Instagramiektórych nie omówimy w tym artykule. Bez względu na powody podjęcia tej decyzji, powinieneś mieć świadomość, że usunięcie lub dezaktywacja konta na Instagramie jest możliwe, jeśli zdecydujesz się na to, a prawda jest taka, że ​​proces ten jest łatwiejszy, niż możesz sobie wyobrazić.

Dodatkowo jest to możliwe z dowolnego urządzeniaW tym przewodniku wyjaśniamy, jak tymczasowo lub na stałe zawiesić swój profil na Instagramie, zarówno z komputera, jak i telefonu komórkowego.

Ale zanim to zrobisz, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, oczywiście poprzez trwałe usunięcie konta, profil i cała jego zawartość – zdjęcia, filmy, komentarze, polubienia i obserwujący – będę Wreszcie usuniętya jeśli to zrobisz, nie będziesz mógł ponownie aktywować swojego konta. Kontynuuj lub zarejestruj się ponownie, używając tej samej nazwy użytkownika. Dlatego możliwość tymczasowo dezaktywuj swoje konto jest również oferowany.

Usuń swoje konto na Instagramie krok po kroku z telefonu komórkowego lub komputera

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się usunąć konto z komputera czy telefonu komórkowego, musisz uzyskać dostęp Wersja internetowa na Instagramie być w stanie to zrobić; Aplikacja na Androida i iOS nie zawiera tej opcji. Kroki, które musisz wykonać, aby to zrobić, to:

  1. idź do strony Usuń swoje konto ten tymczasowo dezaktywuj swoje konto z przeglądarki telefonu komórkowego lub komputera. Jeśli nie, musisz zalogować się na swoje konto.
  2. Jeśli chcesz, wybierz powód, dla którego chcesz usunąć lub dezaktywować swoje konto z rozwijanego menu na dole.
  3. Możesz zostać poproszony o ponowne wprowadzenie hasła do konta. Wpisz go i kliknij Usuń konto.

To wszystko. Po zakończeniu tego procesu, usuń lub dezaktywuj swoje konto na czas nieokreślony lub tymczasowo w zależności od kroków, które zdecydujesz się podjąć. Jeśli zdecydowałeś się tymczasowo wyłączyć swój profil, będziesz musiał zalogować się ponownie później Konto aby go ponownie aktywować. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się dezaktywować swoje konto, Twój profil, zdjęcia, komentarze i zakładki pozostaną ukryte, ale nie zostaną całkowicie usunięte.

Więcej wskazówek na Instagramie w Andro4all

Dodaj komentarz