Jak usunąć siwe włosy i zmienić kolor włosów w programie Photoshop CC — samouczek krok po kroku

Depilacja siwych włosów i zmiana koloru włosów Jest to jeden z powodów, dla których wielu użytkowników używa Photoshopa CC do edycji swoich zdjęć. Srebrnoszary kolor włosów to ton wielu włosów, dla niektórych ten ton może nie być zbyt przyjemny, gdy zdecyduje się go zmienić.

W tym samouczku wyjaśnimy krok po kroku, jak usunąć siwe włosy i zmienić kolor włosów na zdjęciu, więc użyjemy tylko niektóre narzędzia Photoshop CC ten Jeśli chcesz użyć tego programu do tego zadania, lepiej czytaj dalej.

Jak usunąć siwe włosy i zmienić kolor włosów za pomocą Photoshopa CC?

W tym artykule przyjrzymy się bardzo łatwemu sposobowi na zrobienie tego usuń siwe włosy za pomocą Photoshop CC ten Jest to samouczek krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak zmienić kolor włosów, a tym samym usunąć siwe włosy, stosując bardzo prostą i szczegółową procedurę.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to umieścić zdjęcie, które chcesz edytować na arkuszu, a następnie powinieneś utwórz warstwę za pomocą programu Photoshop CC.

Teraz musimy użyć pipety Photoshop CC en wybór odcienia koloru włosów że chcesz zmienić kolor. Musisz sfotografować różne kolory, zwłaszcza aby zdjęcie było bardziej realistyczne.

Z zakraplacz, Naciśnij Alt na kolorze włosów, oczywiście z wyjątkiem szarych obszarów, a będziesz ciągnąć różne odcienie. wszystko to odbywa się w kawałkach lub częściach. Za pomocą pędzla przesuń się po obszarze, w którym chcesz zmienić włosy, a zobaczysz zmianę.

Na początku możesz zobaczyć „łatkę”, ale nie martw się. co musisz zrobić, to zmiana poziomu działania a usuwając „Normalny” ustawisz „Kolor”. Od razu zauważysz, że zmienia się rzeczywisty kolor włosów.

Jak usunąć siwe włosy z włosów za pomocą Photoshopa CC?

Przechodząc z normalnej funkcji na kolor naszego materaca, zauważamy, że dotyk zmienia się całkowicie, co nadaje włosom prawdziwy wygląd koloru! który nie będzie już szary.

Więc zaakceptuj odpowiedni rozmiar pędzla w przypadku pociągnięć możesz nadal malować cały „obszar”, który ma białe lub srebrnoszare włosy, usuwając wszelkie siwe włosy.

Oczy, bądźcie bardzo ostrożni. Aby było pięknie, musisz uchwyć kolory różnych części włosów wypróbowanie tych, które mają więcej koloru bez siwych włosów lub kontrastują z kolorem skóry osoby.

Zawsze staraj się nie wychodzić z włosów, kontrolując mysz i dbając o kursor, którym będziesz farbować z pominięciem pozwolenie granice Białe włosy. Pozwala to na farbowanie, aż zauważysz wystarczającą ilość szczegółów we włosach, które chcesz pokolorować w Photoshop CC.

Podczas gdy wielu edytorów może wykonać tę pracę, Photoshop CC może: usuń siwe włosy uproszczoną procedurą. To samo dotyczy wszystkiego i możesz użyć tego programu do innych czynności, na przykład łatwo i szybko obcinaj włosy co nie jest jedyną rzeczą.

Jakie inne takie zmiany można wprowadzić w programie Photoshop CC?

Oprócz usuwania siwych włosów i doskonale zmienia kolor włosów Photoshop CC ma inne narzędzia, setki ich, za pomocą których można wykonywać więcej funkcji i edycji tego typu.

Wiele osób, które na zdjęciach chcą usunąć siwe włosy ze swoich włosów, jest starszych. Mogą mieć stare zdjęcia itp. wyblakły Dlatego zalecamy Photoshop CC, aby to ułatwić przywrócić te obrazy.

Ponadto możesz mieć zdjęcia z ciemnymi kręgami i trochę pomarszczonej skóry na twarzy. Jeśli chcesz to zmienić, Photoshop CC jest odpowiednim narzędziem dla Ciebie eliminować, usuwać lub redukować cienie.

Z drugiej strony mamy tych, którzy tego chcą na zdjęciach wyglądają na trochę większych ? Bez względu na powody, Photoshop CC również pomógłby w tym przypadku, dzięki tej platformie można edytować i retuszować zdjęcia odśwież wygląd.

Dodaj komentarz