Jak usunąć ostatnie pliki z ekranu głównego w programie Photoshop CC

Wtedy widzimy jak usunąć ostatnie pliki z ekranu głównego Photoshop CC bardzo proste i przede wszystkim w kilku krokach.

Jednym z najbardziej zaawansowanych edytorów graficznych jest obecnie Photoshop. Za pomocą tego programu możemy tworzyć, edytować i projektować wszystko, co przyjdzie do głowy. Możemy nawet tworzyć ilustracje i czy edytuje zdjęcia , chociaż do tego mamy już sporą wiedzę na temat tego jak to działa

Jednak jego użycie wcale nie jest skomplikowane. Jest dość intuicyjna aplikacja w jakikolwiek sposób, który pozwala na wykonywanie bardzo prostych, ale także dość skomplikowanych rzeczy.

Ilość efektów i dostępnych opcji uniemożliwia wyjaśnienie w tak krótkim artykule w kilku słowach. Prawda jest taka, że ​​możesz tworzyć doskonałe projekty, o ile masz dużo praktyki w korzystaniu z programu.

Z możliwością witam nieskończona ilość paneli który ma jak chcesz. Jedną z rzeczy, które możemy również zrobić, jest posiadanie listy najnowszych plików, dzięki czemu możemy je szybko otworzyć w razie potrzeby.

Jeśli jednak tego nie potrzebujesz i nie chcesz oglądać tej listy, najlepiej: usuń wszystkie te pliki z ostatnich plików w Photoshopie to wcale nie jest skomplikowane i zrobimy to trochę poniżej, aby zobaczyć, jak powinniśmy postępować, aby osiągnąć nasz cel.

To bardzo prosty samouczek, składający się z dwóch lub trzech kroków, wszystkie ostatnio otwierane dokumenty zostaną usunięte z tej listy. Zacznijmy szczegółowo od tego samouczka krok po kroku.

Jak usunąć ostatnie pliki z ekranu głównego w Photoshopie

Usunąć z listy ostatnie pliki to łatwiejsze niż myślisz. Zobaczymy krok po kroku, jak to zrobić, ponieważ jest to niezwykle proste i w dwóch krokach całkowicie usuniesz pełną listę ostatnich plików.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to poprawnie otworzyć program.
  • Po otwarciu musisz przejść do lewego górnego rogu ekranu i kliknąć „ Plik ”.
  • Pojawi się menu z dużą liczbą opcji.
  • Tutaj bardziej interesuje nas ten, który mówi „ Otwórz ostatnią „Nie musisz go klikać, ponieważ po najechaniu na niego myszą pojawi się kolejne podmenu.
  • Teraz możemy cieszyć się wszystkimi plikami, które posiadamy niedawno otwarty z Photoshopem. Jeśli spojrzysz na dół poniższej listy, zobaczysz, że mówi „ Usuń listę ostatnich plików ”.
  • Wystarczy kliknąć i zakończyć, wszystkie ostatnio otwierane pliki zostały usunięte.

Jak usunąć ostatnie pliki zaraz po otwarciu programu Photoshop

W ten prosty sposób wszystkie ostatnie pliki lub dokumenty zostaną usunięte i będziesz mógł kontynuować pracę nad innymi plikami. Oczywiście nie spowoduje to usunięcia plików, nad którymi pracujesz.

Te pliki będą nadal przechowywane na Twoim komputerze. Wszystko, co robi, to sprzątanie historyczny Photoshop nie pojawi się w ostatnim.

W ten sposób możesz rozpocząć pracę z innymi dokumentami bez konieczności przeglądania tych, których używałeś wcześniej, jest to bardzo przydatne podczas pracy nad wieloma projektami naraz i musisz się zorganizować, aby móc przejść dalej.

Mamy nadzieję, że jest to dla Ciebie jasne jak usunąć lub usunąć listę ostatnich dokumentów w Photoshop CC jak widać, jest to bardzo proste. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się zostawić ich w komentarzach, które możesz zobaczyć poniżej.

Dodaj komentarz