Jak usunąć hasło z chronionego arkusza kalkulacyjnego Excel lub skoroszytu online?

Microsoft jest uważany za program niezbędny do wykonywania bardzo ważnych zadań, dlatego czasami konieczne jest wprowadzenie hasła do arkusza kalkulacyjnego lub skoroszytu Excel.

Stworzony przez tę firmę pakiet Office od początku zrewolucjonizował świat, głównie dzięki: wysoki stopień użyteczności który do dziś dominuje.

Wdrażanie każdego z jej programów dotyczy każdego obszaru codziennego życia ludzi, dlatego mają one określone funkcje na każdą sytuację.

Z tego powodu są dostosowane do różnych stopni profesjonalizmu, które można zastosować do dowolnego oprogramowania. Jednym z tych przypadków jest konfiguracja hasła aby pewna liczba użytkowników była jedynymi, którzy mogą współpracować z treścią.

Jeśli masz lub chcesz stworzyć dokument tego typu, w tym artykule poznasz różne rodzaje istniejących licencji i sposoby ich obsługi.

Różnica między ochroną hasłem a szyfrowaniem w arkuszu lub skoroszycie programu Excel

Arkusze kalkulacyjne są bardzo przydatnymi dokumentami w dziedzinie zawodowej, ponieważ umożliwiają to tworzyć grafiki , raporty, obliczenia, rejestracja danych, m.in

Ponieważ Microsoft Excel i inne programy zawarte w pakiecie Office mają tę funkcję ochrony, można je łatwo zastosować do wszystkich wydanych wersji.

Istnieje jednak niewielka różnica między nimi: zwłaszcza przy ochronie dokumentu. Odbywa się to po prostu po to, aby nikt nie czytał nie jest w stanie zmodyfikować żadnego aspektu arkusza ten

Z drugiej strony podczas umieszczenie hasła w dokumencie Word lub arkusz kalkulacyjny Excel. Oznacza to, że do przeglądania treści wymagana jest znajomość tego szyfrowania.

W rezultacie istnieje teraz wiele dedykowanych stron złamanie tego szyfrowania co naprawdę nie powinno być problemem. Ponieważ te dwa aspekty tylko próbują uniknąć zmian zawartości, które są odzwierciedlone w skoroszycie programu Excel.

Dowiedz się, jak usunąć hasło w arkuszu kalkulacyjnym lub skoroszycie programu Excel

Ponieważ istnieją dwa rodzaje szyfrowania, które można zastosować arkusze kalkulacyjne został stworzony w tym programie. Bardziej efektywne jest określenie funkcji pełnionej przez każdą stronę publikowaną w tym artykule.

Nie chroń Excela

Pod względem ochrony są to pliki, które można otwierać w taki sam sposób, jak zwykle. Tylko one wyświetlają powiadomienie o pliku „tylko do odczytu”.

Odbywa się to dla że nikt otrzymujący dokument nie jest przeszkolony w modyfikowaniu wiersza. Wzór lub dane znalezione na arkuszu.

Dlatego, aby wyeliminować tę konfigurację, konieczne będzie zapisanie podanego pliku. Upewnij się, że jego format to XSL.

Kiedy otworzysz le pilot domyślnie na twoim komputerze, musisz przejdź do następnej strony a kiedy się załaduje, kliknij przycisk „Dodaj plik” ten

Spowoduje to otwarcie małego okna, w którym możesz uzyskać dostęp do adresu dokumentu i powinieneś otwierać go tylko na stronie. Kto go prześle i zmodyfikuje, a następnie doda go z powrotem do listy pobierania, ale odblokowany.

Usuń hasło z arkusza Excela lub skoroszytu

Wadą stron, którym zależy na wyeliminowaniu szyfrowania liści. To dlatego, że mają obowiązek wykonać zaliczka na nabycie tej usługi ten

Dlatego usunięcie hasła z arkusza roboczego jest uważane za trudne do wykonania. Dobry, Microsoft zapewnia, że ​​jego ustawienia bezpieczeństwa są kompletne.

Jeśli jednak uważasz, że możesz sobie na to pozwolić, LostMyPass jest skutecznym narzędziem. Aktywacja zajmuje tylko kilka minut plik bez hasła ten

Dlatego chociaż jest to niefortunne. Zaleca się dwukrotne sprawdzenie przed otrzymaniem lub ustawieniem hasła w skoroszycie lub arkuszu kalkulacyjnym Excel, ponieważ stopień ochrony jest bezwzględny.

Dodaj komentarz