Jak umieścić swój głos w filmach i kompilatorach TikTok

Umieść swój głos w filmie TikTok to kolejny sposób na podwójnie W tej aplikacji sieć społecznościowa TikTok tworzy rozrywkę dzięki kompilacji głosu w filmach. Kopiowanie do TikTok za pomocą głosu jako nośnika audio to bardzo prosty proces aplikacji.

Jeśli kiedykolwiek robiłeś tradycyjną kompilację, w której plik optyczny jest mieszany z innymi plikami audio, możesz sobie wyobrazić, jakie to proste. podwójnie. W takim przypadku nauczymy Cię kompilacji, ale tylko głosowo i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Jak umieścić swój głos w filmach i kompilatorach TikTok?

Głosy na TikTok są źródło rozrywki W przypadku użytkowników aplikacji miliony użytkowników stale przesyłają filmy do tej sieci społecznościowej na całym świecie. Kompilacja jest bardzo popularnym rodzajem wideo wśród profili TikTok i możesz dowiedzieć się, jak to zrobić, umieszczając swój główny głos w filmie.

Aby osadzić swój głos w filmach TikTok, musisz się najpierw nauczyć pobierz film z plan posługiwać się telefon komórkowy, kompilacja na TikTok nie da się zrobić z komputerem. Gdy się dowiesz, musisz nadal tworzyć wideo TikTok.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to pobrać jeden aplikacja o nazwie InShot i użyjemy go do osadzenia Twojego głosu w filmie TikTok.

W tej aplikacji do możesz zrobić dowolny film z galerii ? dasz „Edytuj”, aby rozpocząć. Następnie pobierz dźwięk wyświetlany na obrazie i kliknij „Eksportuj dźwięk”. Dźwięk pliku zostanie usunięty.

Następnie kliknij płytkę mikrofonu, w której znajduje się „Nagraj”, i umieść mikrofon telefonu w pobliżu ust. zacznij nagrywać swój głos w formacie wizualnym wideo, które edytujesz, a następnie zapisujesz do przesłania do sieci społecznościowej TikTok.

Jak nagrać, aby umieścić swój głos w transkrypcji wideo TikTok?

Kiedy nauczymy się obsługiwać narzędzie InShot, to również jest często używany do edycji filmów z YouTube Proces edycji wideo za pomocą głosu jest prosty.

Nawet z tym narzędziem możesz umieść żądany dźwięk , z innego filmu, ścieżki dźwiękowej, a nawet utworu, o ile wszystkie mają format audio, który można dostosować po usunięciu lub wyodrębnieniu oryginalnego dźwięku.

Sugerujemy, aby umieścić swój głos w filmie, który prześlesz później w TikTok podnosi mikrofon do ust , z odległości, w której Twój głos jest słyszalny tak wyraźnie, jak to możliwe.

Ten proces można wykonać z dowolnym formatem AV, który masz w swojej kolekcji, tj. Możesz umieścić swój głos na wideo TikTok za pomocą dowolny film, który zapisałeś w pamięci telefonu.

Następnie w aplikacji TikTok możesz to zrobić inne rodzaje przetwarzania w razie potrzeby ten Gdy wideo jest edytowane głosowo, możesz kręć lub kręć filmy na TikTok po przesłaniu. Ή ty πουβέζ także dodaj tekst do wideo Jeśli tego chcesz.

Czego jeszcze potrzebujesz, aby wyrazić i skopiować swoje filmy TikTok?

Jeśli nauczyłeś się już korzystać z aplikacji Inshot do edycji dźwięku w swoich filmach, prawie cały proces jest gotowy, nie wspominając już o zakończeniu, ponieważ potrzebujesz tylko kilku drobnych szczegółów możesz zoptymalizować z praktyką.

Zamierzamy zrobić sam film. Innymi słowy, formatowanie jest konieczne, ale aby zrobić dobry film i umieścić swój głos w filmach TikTok, potrzebujesz również dużo kreatywności w tworzeniu treści, które chcesz pobrać, a także w tworzeniu. możliwość podwojenia.

Tak więc, optymalizując i ulepszając wszystko, na pewno stworzysz dub, który stanie się wirusowy w sieci społecznościowej powód żądania. Do reszty nie potrzebujesz niczego więcej. Teraz nie czekaj dłużej, aby ukończyć TikTok, a jeśli nie masz konta, teraz pokażemy Ci, jak go stworzyć.

Dodaj komentarz