Jak umieścić lub wstawić dokument Word na stronie internetowej?

Obecnie wiele osób poświęca się tworzeniu stron internetowych, na których prezentują swoje pomysły, kryteria i artykuły w celach informacyjnych lub szkoleniowych. Większość zawartości tej witryny jest zwykle transkrybowana za pomocą programu Word. I właśnie z tego powodu stworzyliśmy poniższy artykuł, aby to wyjaśnić jak umieścić lub wstawić dokument Word na stronie internetowej.

Ale ta opcja nie jest dozwolona przez żadną witrynę wpis dokumentu został stworzony w programie Word lub PDF lub dowolnym innym programie o identycznych możliwościach. Ale nie martw się, pokażemy Ci bardzo skuteczną sztuczkę, aby zrobić to sprawnie, czyli korzystać z Dysku Google i tworzyć dokumenty za pomocą Dokumentów Google.

To zdumiewające, jak wiele różnych alternatyw możemy wykorzystać do rozwiązania problemów, które wydają się nie mieć rozwiązania. A dzięki tym samouczkom możesz wiedzieć jak wstawić wideo Dokument YouTube w programie Word w bardzo łatwy sposób.

Jak umieścić lub wstawić dokument Word na stronie internetowej?

Google oferuje Ci, poprzez różne bezpłatne usługi, praktyczne rozwiązania, dzięki którym możesz stworzyć nowy dokument lub zmodyfikować go dzięki temu pakietowi. Ponadto, jeśli chcesz, możesz zdalny kompresor Twój dokument Word włączony Chmura z aplikacji lub przez samą witrynę. Po utworzeniu dokumentu w tej usłudze możesz go łatwo wstawić do sieci.

Następnie wskażemy kroki, które należy wykonać, aby móc umieścić lub wstawić dokument Word na stronie internetowej ten Dzieje się tak niezależnie od tego, czy dokument jest przechowywany na Twoim komputerze, czy przesyłany bezpośrednio do serwisu. Tak czy inaczej, będziesz musiał uzyskać dostęp do Dysku Google, pamiętaj, że musisz mieć konto Gmail.

Kroki, aby umieścić lub wstawić dokument Word na stronie internetowej

Po wprowadzeniu dysk Google , musisz wybrać dokument, a następnie przejść do menu u góry ekranu. Teraz kliknij Więcej, aby wyświetlić menu, a teraz wybierz Otwórz w przeglądarce Dysku Google. Spowoduje to otwarcie dokumentu w Dokumentach Google.

Następnym krokiem jest przejście do Pliku, a następnie wybranie opcji Wstaw link lub wstaw plik Word lub w zależności od pliku, który próbujesz zaimportować. Pojawi się teraz okno, w którym skopiujesz kod poniżej HTML Paste w celu wstawienia do witryny. Możesz teraz wkleić ten kod, wkleić go lub wstawić do swojej witryny.

To, co zrobiłeś, to przekonwertowanie dokumentu na plik HTML, aby bez problemu wstawić go do swojej witryny. Jest to najłatwiejszy sposób importowania dokumentu, jak powiedzieliśmy wcześniej. Ale jeśli chcesz to zrobić bezpośrednio z aplikacji Word , może być nieco skomplikowanym procesem.

Ale w zasadzie będziesz mógł przekonwertować dokument na Strona HTML czego potrzebujesz, aby móc go zaimportować. I w ten sposób będziesz mógł opublikować swój artykuł na forum, które utworzyłeś lub gdziekolwiek wybierzesz. Jest to możliwe przy użyciu ustawień Worda, ale jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to nieco żmudny proces.

Więc metoda, którą Ci pokazujemy, jest najłatwiejsza umieścić lub wstawić dokument Word na stronie internetowej ten I jakoś doszliśmy do końca tego artykułu, który bardzo Ci pomoże, żebyś mógł rozwiązać komplikację, jaką musiałeś opublikować swój artykuł w sieci.

Dodaj komentarz