Jak tworzyć zaproszenia w programie Word z obrazem tła do drukowania

Potrzebujemy całego naszego życia umysł dać możliwość cieszenia się najmłodszymi specjalne momenty przedstawiony nam. Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, uroczystości, wesela, czy cokolwiek innego. Mamy prawo cieszyć się chwilami radości, które pojawiają się w naszym życiu, abyśmy nie popadli w gorycz i żal.

To trochę uroku, jaki życie wnosi do swoich drobnych szczegółów, dlatego musimy go jak najlepiej wykorzystać, przygotować się na świętować i bądź z tymi, których uważamy za bliskich.

Teraz, jeśli my zorganizujmy się ja uroczystość , musimy być trochę przygotowani na spotkanie lub przyjęcie. Musimy wziąć pod uwagę liczbę obecnych osób, wystarczającą ilość jedzenia i picia, a także przygotowaną przestrzeń, muzykę i wszystko, co potrzebne do konkretnego wydarzenia.

Jeśli chodzi o dekorację, możemy użyć naszych komputerów do tworzenia ozdób papierowych i wszelkiego rodzaju plakatów. Oni wszyscy są tutaj nasi talent twórczy może nas uratować przed płaceniem ton pieniędzy dekoratorowi lub pójściem do sklepu, aby kupić dekorację.

Może to dotyczyć większości ogólnego planowania przyjęcia i jest idealne, jeśli chodzi o przyjęcie na określony dzień, taki jak Boże Narodzenie lub Dzień Niepodległości, a także urodziny lub rocznice. spotykam przyjaciół ten

Ale jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz utworzyć zaproszenia, które możesz wydrukować, aby dostarczyć odwiedzającym lub wysłać je pocztą e-mail. A co najważniejsze, nie potrzebujesz zbyt dużej wiedzy ani irytujących i drogich programów, które mogą okazać się mało przydatne, możesz zrobić wszystko z Microsoft Word, jeśli zastosujesz się do poniższego samouczka.

Stwórz własne zaproszenie Word

Word jest powszechnie używany do pisania wszelkiego rodzaju dokumentów, ale nie tylko podkreślania rodzaje formatowania tekstu , ale także obrazy, kształty, grafika i więcej. Daje to możliwość wykorzystania tego programu na różne sposoby, na przykład do stworzenia pięknego zaproszenia na przyjęcie. Pamiętaj, że Ty też możesz pobierz różne szablony do wykorzystania w swoich dokumentach być bardziej kreatywnym.

Jeśli chcesz dokonać inwazji znikąd, najpierw musisz wybrać tabelę, ponieważ tworzysz nowe archiwum Worda na biało i z menu „ Układ strony „Tam „Rozmiar” możesz powiedzieć komuś, że możesz zastosować to, co myślisz.

Następnie możesz wstawić obraz tła lub wiele obrazów tła, które możesz utworzyć z menu „Wstęp” następnie „Kino” wybierz żądany obraz jako tło.

Gdy obraz się pojawi, zobaczysz obok niego opcje projektowania obrazu w małym formacie przycisk, następnie kliknij na niego i wybierz opcję ” Za tekstem „Konwertuj obraz tła”.

Następnie przez menu „Wstęp” , możesz umieścić wszystkie pola tekstowe, kształty i Inteligentna sztuka to Chciałbym, żebyś mógł ożywić swoje zaproszenie, więc nie spiesz się i bądź kreatywny.

Z szablonu

Jeśli nie lubisz kreatywności lub estetyki, zawsze możesz użyć szablonów Worda, aby stworzyć zaproszenie. Jeśli otworzysz Word, zobaczysz go na ekranie „Młody” że są różne modele do wyboru, ale jeśli przejdziesz do paska wyszukiwania u góry i wpiszesz „Zaproszenie”, znajdziesz ich wiele. ty πουβέζ także Dodaj zdjęcia aby Twoje zaproszenie było o wiele bardziej imponujące.

Wybierz to, co lubisz i lubisz najbardziej i wybierz to, aby stworzyć dobre zaproszenie, w którym wystarczy zmienić tekst, musisz stworzyć bardziej oryginalne zaproszenie i zgodnie z uroczystością i Twoje zaproszenie będzie gotowe ten Pamiętaj, że Ty też możesz twórz lub edytuj dokumenty Word z telefonu komórkowego ten więc możesz to zrobić gdziekolwiek jesteś.

Dodaj komentarz