Jak tworzyć bajki online Animuj swoje projekty lub figury za darmo

W cyfrowym świecie każdego dnia pojawia się coraz więcej narzędzi do tworzenia najlepszych treści dla Twojej witryny lub bloga, w tym wdrażanie strategii marketingu cyfrowego ten Animacja to jedno z tych wspaniałych narzędzi, z których możesz korzystać.

I nie martw się, jeśli nie jesteś ekspertem w tego rodzaju pracy, mamy sposób na zrobienie tego za darmo. Jak słyszysz, poinformujemy Cię na następnym seminarium dowiedz się, jak tworzyć kreskówki online, ożywiaj swoje rysunki lub figury za darmo.

A ty mi powiesz, ale jak mam robić bajki, jeśli nie wiem? Powiedzieliśmy już, że nie musisz się martwić.

Przede wszystkim narzędzie, którego użyjesz, jest bardzo proste i pozwoli Ci bez większego wysiłku i kłopotów tworzyć animacje. Po drugie, również weźmiemy cię za rękę, abyś się nauczył twórz kreskówki online, ożywiaj swoje rysunki lub figury za darmo.

Korzystanie z tego narzędzia online będzie bardzo wygodne, aby nadać nowy impet swojemu blogowi lub stronom internetowym, a tym samym przyciągnąć uwagę większej liczby odwiedzających. Ta sama witryna pozwala Twórz bajki za darmo, ale możesz także kupić płatny pakiet, w którym możesz uzyskać więcej szablonów i inne opcje tworzenia bardziej profesjonalnych kreskówek.

Jak tworzyć bajki online

Jak już wspomniano, użyjemy strony, na której musisz się zarejestrować, aby rozpocząć tworzyć bajki za darmo ten Będziesz mógł tworzyć 2-minutowe filmy z 5 wyjściami miesięcznie i nie będziesz mógł ich pobrać. Ale jeśli chcesz, możesz kupić inne pakiety, które poprawią sposób tworzenia animacji.

Ta strona nazywa się Animator i możesz uzyskać dostęp przez zastaw Następny a teraz wyjaśnimy, jak korzystać z tej strony i tworzyć animacje. Po zarejestrowaniu się na stronie i zalogowaniu, możesz zacząć korzystać z różnych modeli animacji, które oferuje.

Ale najpierw musisz wiedzieć, że będziesz musiał dokonać aktualizacji zaktualizuj i odblokuj Flash Playera. W każdym razie strona wyświetli instrukcje, co zrobić, jeśli ją zablokowałeś. Na koniec przejdziemy do wyboru modelu. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy z nich.

Wybór postaci w kreskówkach

Gdy to zrobimy, będziemy nadal wybierać postacie dla siebie animacja i jakie działanie chcemy, aby wykonał. Każda postać będzie miała u góry pole z opcjami, a także możesz zmienić jej orientację, wysokość i szerokość. Po lewej stronie ekranu znajdują się różne akcje, które nasza postać może wykonać.

Jeśli chcemy, aby nasza postać przemieszczała się z miejsca na miejsce, wystarczy zaznaczyć w polu Multiple Motion Options. A potem przenosimy naszą postać na ostatnią pozycję, na dole ekranu widzimy harmonogram. Tutaj czas wyświetlany jest w sekundach i możemy poruszać się po tym harmonogramie.

Im dalej jesteś od jednego punktu do drugiego, tym dłużej ruch będzie trwał, a zatem wolniej. Możesz go przenosić tyle razy, ile chcesz i zobaczyć, jak się porusza utwórz klip na ikonie CZYTANIE. Możesz więc zastanowić się, czy twoja postać porusza się za wolno, czy za szybko.

Jeśli chcesz, aby twoja animacja była większa, możesz przyciąć ikonę powiększenia kamery w lewym dolnym rogu animacji. Gdy to zrobimy, pojawi się okienko oddzielające obiektyw od naszego zoomu. Po prawej stronie ekranu możesz zobaczyć inne ikony, w których możesz zmienić niektóre funkcje.

Dzięki tym opcjom możesz zmienić tło animacji, dodać tekst, liczby, a także efekty specjalne, muzykę itp. Jeśli spojrzysz, GUI Animaker jest bardzo łatwy w użyciu i możesz tworzyć fantastyczne animacje. Czy jesteś πουβέζ także powiadomienie za pośrednictwem sieci społecznościowych ten I jakoś możesz się dowiedzieć aby tworzyć kreskówki online, ożywiaj swoje rysunki lub figury za darmo.

Dodaj komentarz