Jak tłumaczyć gry w czasie rzeczywistym za pomocą GamesTraductions na Androida

Fan gry wideo w od momentu, w którym zaczyna grać przeżyj prawdziwe i wyjątkowe doświadczenie ten Rozwija się historia, która obraca się wokół różnych postaci, z jednym lub kilkoma bohaterami grającymi w tym samym czasie.

Idealny obraz na każdym etapie, który gracz musi pokonać, wcielając się w postać i przeżywając historię na nowo. Ale aby gracz miał prawdziwe doświadczenie i czerpał z niego korzyści, on musi biegle posługiwać się językiem gier wideo. I oczywiście zrozum grę, graj dobrze. a to duże wyzwanie dla miłośników gier wideo.

Wiele gier jest w języku innym niż język użytkownika, Więc przestają je kupować, przynajmniej gdy tłumaczą na hiszpański, co oznacza czekanie w nieskończoność. Niektórzy ludzie poświęcają się tworzeniu nieformalnych tłumaczeń „Fan”, które mogą być nękane błędami gramatycznymi i ostatecznie jeszcze bardziej dezorientować użytkownika.

Dlatego rozważane jest możliwe rozwiązanie tego ukrytego problemu za pomocą aplikacji o nazwie: Games Traductions ten Jest to narzędzie do tłumaczenia, które działa jednocześnie z Tłumaczem Google, odpowiada za tłumaczenie gier wideo w czasie rzeczywistym.

Automatycznie tłumaczy tekst na każdym etapie gry na język, który użytkownik zna lub przynajmniej rozumie. Jest to główne narzędzie, które działa jako Asystent Tłumacza Google do zastosowania w grach wideo czasu rzeczywistego.

Na jakim urządzeniu mogę zainstalować tę aplikację?

Ta aplikacja nazywa się Możesz pobrać tłumaczenia gier i zainstalowany na telefonach komórkowych z systemem Android. Et Tłumacz Google musi być zawarty w instalacji , ponieważ dwie aplikacje działają jednocześnie ten

Należy również zauważyć, że Android ma kilka aplikacji do tłumaczenia gier wideo, które tłumaczą ekran gry. Albo po prostu trudna do zrozumienia gra wyświetlić tłumaczenie na tym samym ekranie lub w wyskakującym okienku ten Usługa Google Now on Tap została uznana za najlepszą jednoetapową metodę tłumaczenia gier wideo na Androida.

Ponieważ można to zrobić, przytrzymując przycisk Start, aby rozpocząć tłumaczenie odpowiedniego tekstu. Ale Google usunęło tę funkcję z Tłumacza Google. ponieważ po wykonaniu tej procedury uruchomi się tylko Asystent Google.

Jednak wkrótce pojawiła się obawa o zastąpienie tej prostej i wygodnej metody podobną lub lepszą, ustępując miejsca tej nowej aplikacji, która szuka dostęp do gier, które nie zostały jeszcze przetłumaczone ten

Jak działają tłumaczenia gier?

Po zainstalowaniu aplikacji na Androida nawiązywane jest bezpośrednie połączenie między telefonem komórkowym a komputerem. Ta kombinacja pozwala wyeksportować tekst gry wideo w czasie rzeczywistym tłumacz bezpośrednio za pomocą Tłumacza Google.

Ale wcześniej musisz nacisnąć przypisany przycisk, aby wyodrębnić tekst z gry, a tym samym przetłumaczyć. Przetłumaczony tekst jest następnie wyświetlany na ekranie i przez telefon dzięki połączeniu obu aplikacji.

A korzyści z zainstalowania tej aplikacji nie kończą się na tym, ma Funkcja FanSubs dla fanów ten Dzięki temu użytkownik może tłumaczyć i czytać oryginalne teksty, zapisywać lub archiwizować poziomy.

Mając na uwadze społeczność użytkowników mogą je edytować i modyfikować zgodnie z własnymi doświadczeniami gra. A tym samym czyniąc gry wideo bardziej niezawodnymi i mniej złożonymi, łatwiejszymi do zrozumienia jako adaptacja i doskonalenie.

Musimy pamiętać, że nie jest to tłumaczenie bez błędów, ponieważ Tłumacz Google ja tworzy błędy. Ze względu na różną gramatykę w zależności od języka, kontekstu, czasów czasowników i innych czynników językowych.

Ale pozostawia wielu użytkowników chcących dostęp oraz gry, które nie zostały przetłumaczone na ich język , jest również aplikacje do nauki innego języka ten To świetna wiadomość dla każdego, kto ma już na myśli gry wideo, które uciekły z powodu języka.

Dodaj komentarz