Jak tłumaczyć filmy z YouTube z angielskiego na hiszpański bez programów?

YouTube to jeden z serwisów o największym wpływie na nasze społeczeństwo, ponieważ jego zasięg jest bardzo duży i dociera do niemal wszystkich krajów świata. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć wiele materiałów audiowizualnych w wielu językach, co czyni je bardzo różnymi źródła rozrywki. I twórcy treści zarabiać często ich kanał YouTube do korzystania z platformy.

Jednak nie każdy może cieszyć się wszystkimi treściami, które ma do zaoferowania YouTube, ponieważ nie rozumie języka użytego w filmie. To źle, ponieważ wiele treści wysokiej jakości nie może być wykorzystanych przez użytkownika, a YouTube tego nie chce. Jak widać, jest to bardzo wszechstronna platforma, którą można nawet znaleźć kanały edukacyjne dla dzieci w YouTube ten

Dlatego twórcy tej witryny pracują nad ostatecznym rozwiązaniem, aby każdy mógł cieszyć się wszystkimi filmami, niezależnie od języka, w którym się znajdują. Z tego powodu możliwe jest przetłumaczenie języka mówionego w filmie na format napisy, które możesz przeczytać według ludzi.

W tym artykule pokażemy Ci, jak prawidłowo korzystać z tego narzędzia, abyś zawsze miał to narzędzie i bez problemu oglądał wszystkie filmy, które chcesz i zrozumiałeś, dzięki przewodnikowi, który Ci udostępnimy.

Jak działa technologia tłumaczeniowa?

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia, powiemy Ci, jak działa ta technologia, którą YouTube wykorzystuje w swoich filmach, aby przedstawić jaśniejszy temat. Będzie to bardzo przydatne, ponieważ będziesz mógł lepiej zrozumieć przewodnik, który pokażemy Ci później i nauczysz się mieux ja wiem to wspaniałe narzędzie umożliwiając tłumaczenie filmów na dowolny język. Z drugiej strony chcemy się nim również z Wami podzielić Skróty klawiszowe mniej najbardziej przydatne do korzystania z YouTube.

Technologia, której używa YouTube do tłumaczenia wideo, nie jest trudna do zrozumienia, ponieważ jest to technologia, która jest z nami od dawna w naszych telefonach. Jest to technologia rozpoznawania głosu, której używasz do pisania wiadomości głosem.

Ta technologia jest wykorzystywana przez YouTube do natychmiastowego wykrywania i tłumaczenia słów wyrażonych w filmach, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Dzięki temu technologia , bariery językowe można pokonać i każdy może obejrzeć wybrany przez siebie film, niezależnie od języka.

To narzędzie jest bardzo przydatne i powinieneś używać go w najlepszy możliwy sposób, ale możesz nie wiedzieć, jak go prawidłowo używać, więc wymyśliłeś ten artykuł. Więc nie martw się, bo ci to pokażemy dobry sposób tłumaczenia filmy w dowolnym języku szybko i łatwo, więc zwróć szczególną uwagę na przewodnik, który podamy poniżej.

Jak przetłumaczyć wideo z YouTube?

Jak powiedzieliśmy, proces, który musisz wykonać, jest bardzo prosty, ale nie jest to powód, dla którego powinieneś go lekceważyć, więc postępuj zgodnie z instrukcjami, które pokazujemy poniżej, aby nie mieć problemu.

Aby rozpocząć, przejdź do youtube i wyszukaj film w języku angielskim lub innym języku do tłumaczenia, wykonując czynności, które Ci pokażemy.

krok 1

Gdy znajdziesz się w filmie, który chcesz przetłumaczyć, musisz przejść do opcji napisów obok ikony koła zębatego u dołu filmu. Musisz go kliknąć, aby Algorytm YouTube Automatycznie generuje napisy do Twojego filmu, dzięki czemu możesz je później przetłumaczyć.

krok 2

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to przetłumaczyć napisy utworzone za pomocą tego narzędzia, więc teraz kliknij ikonę koła zębatego. Następnie przejdź do opcji napisów i znajdź język, w którym chcesz przetłumaczyć wideo i kliknij go, aby przetłumaczyć napisy język.

krok 3

Wreszcie istnieje inny sposób tłumaczenia tekstu film, który oglądasz i wygląda na to, że wszystko, co musisz zrobić, to przejść do opcji wideo, czyli ikony z trzema kropkami znajdującej się nad przyciskiem nagrywania.

Po naciśnięciu przewiń do opcja transferu i YouTube pokaże Ci pełny tekst filmu, aby przetłumaczyć go za pomocą Twojego programu choix ten

Dodaj komentarz