Jak szybko zablokować kogoś na Twitterze? Przewodnik krok po kroku

Należy do najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie Świergot i jest najszybszą i najbardziej wydajną platformą, dzięki której będziesz na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami. Ponadto pozwala nam to dokładnie wiedzieć trendy opinii publicznej i jakby tego było mało, utrzymuj bezpośrednią i spontaniczną interakcję z celebrytami, po prostu znając ich adres.

Ze swojej strony, z taką samą swobodą, każdy, kto zna Twoją nazwę użytkownika w sieci społecznościowej, może Cię śledzić i kontaktować się z Tobą bezpośrednio. Często jednak ten rodzaj kontaktu jest irytujący i irytujący dla niektórych, więc wykorzystują go. blokuj subskrybentów że im się nie podoba. Ponadto takie sytuacje czasami stają się niebezpieczne.

następnie, Co się stanie, jeśli zablokujesz kogoś na Twitterze? Czy można to zrobić bez wiedzy użytkownika? Cóż, wtedy pokażemy Ci rozwiązanie, aby to osiągnąć i każdy z niezbędnych kroków, aby uniemożliwić subskrybentowi zobaczenie Twojego konta i wszystkiego, co z niego pobierasz.

Kroki, aby zablokować kontakt na Twitterze i uniemożliwić mu zobaczenie Twojego konta

Teraz pokażemy Ci proste kroki, aby wykonać tę czynność, o którą nasi czytelnicy nas tak bardzo prosili, zobaczysz, jakie to proste i szybkie.

1 – Uzyskaj dostęp do swojego konta

 • To musi być logiczne przejdź do swojego konta na Twitterze i znajdź subskrybenta, który Ci przeszkadza: przejdź do jego profilu . Ważne jest, aby o tym wiedzieć każdy użytkownik może zostać wykluczony czy jest twoim fanem, czy nie.

2 – Okno profilu użytkownika

 • Następnie otworzy się małe okno pokaż profil tego użytkownika .

3 – Wejdź do menu kontekstowego

 • Wystarczy kliknąć ikonę osoby po prawej stronie obok » Śledź ”. Organizacja Narodów Zjednoczonych Lista kontekstów tam się otworzy .

4 – Wykluczenie użytkownika

 • Gdy to menu się otworzy, po prostu kliknij » Zablokuj @ nazwa użytkownika ”.

5 – Misja zakończona!

 • Dzięki tym prostym krokom zobaczysz, że przycisk z napisem „ Śledź „To dzieje się automatycznie” Wyłączony ”. Więc w końcu zrobisz sobie przerwę od tego nudnego profilu.

Co się stanie, jeśli zablokuję kogoś na Twitterze?

„AKTUALIZACJA” Czy musisz zablokować konto w sieci społecznościowej ptaka i nie wiesz, jak to zrobić? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się jak to zrobić ŁATWO i SZYBKO »

To jedna z najczęstszych wątpliwości ludzi kiedy blokują użytkownika Twittera . Dlatego informujemy, co się stanie, jeśli:

 • Osoba się zatrzyma automatycznie od zostań swoim subskrybentem oznacza to, że Twoje konto nie będzie widoczne między ich kontaktami.
 • Oczywiście przestaniesz za nim podążać, więc „ Śledź „Pojawi się wtedy” Wyłączony ”. Zapobiegnie to wszelkim kontaktom między nimi.
 • Jeśli ta osoba była na jednej z twoich list, to już się nie pojawi .
 • W żadnym wypadku profil nie będzie w stanie retweetować Twoje posty.
 • Gdy użytkownik uzyskuje dostęp do Twojego profilu, zostanie powiadomiony o zablokowaniu . Ponieważ zwykle, gdy dowie się, że już za tobą nie podąża, zrobi to.
 • Jeśli ta osoba wspomni o Tobie w jednym ze swoich tweetów, nie będziesz mógł zobaczyć odniesienia .
 • Kiedy jedna z osób, które obserwujesz RT zablokowanego użytkownika, ten tweet pojawi się w szczególności w Działaniach.
 • Jeśli dana osoba Cię nie wykluczyła i zdecydujesz się ponownie za nią podążać, możesz to zrobić bez problemu i tak blok zostanie anulowany .

Czy można zablokować konto na Twitterze, nie wiedząc o tym?

Przede wszystkim pamiętaj, że polityka wykluczania Twittera jest całkowicie przejrzysta. Kiedy blokujesz profil, żadne powiadomienie nie powie Ci, co zrobiłeś .

Jeśli jednak ta osoba zdecyduje się uzyskać dostęp do Twojego profilu, aby go trochę sprawdzić, SER bezpośredniość dowiedz się o blokadzie, którą spowodowałeś . Jeśli alert znajduje się na liście, na której jest oznaczony, nie będzie mógł Cię śledzić ani wyświetlać Twoich tweetów. W końcu osoba zauważy to tylko wtedy, gdy przejdzie bezpośrednio do twojego profilu. Ale nie zawsze tak jest, działanie może zatem pozostać anonimowy .

Należy jednak pamiętać, że jeśli osoba jest zalogowana do swojego konta, nie będzie mógł przeczytać żadnego z Twoich postów . Ale jeśli to wybierzesz Google swoją nazwę użytkownika, możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich tweetów bez żadnych kłopotów. W rzeczywistości dzięki temu będziesz mógł to doskonale zobaczyć cały harmonogram, a także zdjęcia profilowe i w tle, dane, lokalizację i CV.

Jedynym sposobem na uniknięcie tego, co zostało powiedziane powyżej, jest posiadanie profil prywatny aby tylko Twoi obserwatorzy mogli zobaczyć, co publikujesz w sieci społecznościowej. Dzięki temu prostemu i szczegółowemu przewodnikowi już wiesz, jak to zrobić zablokuj niechciany twitter i co się stanie, jeśli to zrobisz biorąc pod uwagę niepewność, która zwykle pojawia się w takich sytuacjach.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz