Jak szybko naprawić błąd licencji Windows 7? Przewodnik krok po kroku

Jeśli z jakiegokolwiek powodu masz zainstalowaną licencję Windows 7 który nie ma trwałej aktywacji, system operacyjny to wykryje Microsoft W7 wkrótce wygaśnie ten

Aby rozwiązać ten błąd w System Windows 7, musisz najpierw dowiedzieć się, ile czasu zostało Ci na napiwek, którego nauczymy Cię w kolejnych akapitach i znaczenie utrzymania aktywnej licencji prawnie ten

Ale to nie wszystko, co znajdziesz w tym artykule, wyjaśnimy to również krok po kroku jak łatwo uzyskać oryginalną licencję Windows 7 ten Nie przegap niczego.

Gdzie mogę sprawdzić, ile czasu mi zostało na moją licencję Windows 7?

ja wiem jak długo obowiązuje licencja Windows 7, ty powinien korzystać z aplikacji Okna Pozwany Wiersz poleceń ten Aby to zrobić, musisz napisać słowo po naciśnięciu przycisku Start cmd ten

„Aktualizacja” Czy Twój komputer z systemem Windows 7 informuje o wygaśnięciu licencji? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH! „

Następnie pojawi się czarne okno, w którym będziesz musiał pisać slmgr -xpr ten Po kilku sekundach polecenie wyświetli okno z czas ważności ten W przypadku nowości Urządzenie jest zawsze włączone , nie martw się o nic, ponieważ licencja zainstalowana na Twoim komputerze nigdy nie przestanie działać.

Czy system Windows 7 wymaga licencji, nawet jeśli nie jest obsługiwany?

Jeśli to prawda, że Windows 7 to robi przestał się zbierać zakłady oraz dzień de Microsoft, v ze względu na rozwój wersji 10 jako obecnego systemu operacyjnego firmy, nie oznacza, że ​​możesz złamać prawo, gdy chcesz zainstalować W7. Z tego powodu, musisz przestrzegać praw autorskich i innych ograniczeń prawnych posługiwać się System Windows 7 ten Dlatego aktualna licencja System Windows 7 niezbędny zainstaluj go na swoim komputerze, nawet jeśli jest to nieobsługiwany system operacyjny.

Dowiedz się, jak krok po kroku uzyskać nową licencję Windows 7

Aby uzyskać oryginalną licencję na Windows 7, musisz poszukać tagu zainstalowanego na swoim komputerze jeśli jest zawarty w określonym systemie operacyjnym. Tam zobaczysz numer seryjny, który pomoże ci legalnie zainstalować W7. Jeśli nie możesz znaleźć tego tagu lub go nie masz, możesz odwołać się do udaj się do warsztatu lub warsztatu komputerowego i poproś osoby tam pracujące o numer seryjny licencji System Windows 7 oryginał dla stary komputer.

Nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu, ponieważ w tego typu przestrzeniach znajdziesz przestarzałe modele komputerów, a naklejki nie służą im podczas montażu Okna 10 dla swoich klientów ten Kolejny sposób na uzyskanie licencji System Windows 7 autentyczny jest z Zapytaj znajomego lub krewnego, który nie korzysta z tego typu systemu operacyjnego aby dać Ci etykietę z kodami licencyjnymi.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i będziemy bardzo pomocne dla większej liczby członków społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz