Jak szybko i łatwo zmienić nazwę użytkownika konta na Twitterze? Przewodnik krok po kroku

Nazwa użytkownika i nazwa użytkownika są używane w większości sieci społecznościowych. Niektórzy ludzie nie znają różnicy między tymi dwoma, ale jest to bardzo ważne, jeśli chcesz to zmienić.

Najpierw nazwa użytkownika jest tym, co pojawia się w adresie URL twojego profilu . Jest wyjątkowy i służy do łączenia się z platformą. Zamiast tego widoczne lub prawdziwe imię to osobisty identyfikator, który pojawia się na Twojej stronie profilu.

Zwłaszcza na Twitterze możesz łatwo zmienić swoją nazwę użytkownika, wykonując kilka prostych kroków. Pokażemy Ci krok po kroku jak Przemianować Użytkownik Twittera!.

O czym powinienem pamiętać przed zmianą nazwy użytkownika Twittera?

Przy podejmowaniu decyzji o zmianie nazwy użytkownika Twittera należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Najpierw rozpoznać różnicę między nazwą użytkownika a prawdziwym imieniem lub nazwą profilu. .

 • Nazwa użytkownika: jest tym, co jednoznacznie identyfikuje użytkownika w sieci społecznościowej. Zawarte w adresie URL Twojego profilu i wyświetlane podczas logowania, odpowiadania na tweety lub bezpośrednie wiadomości.
 • Nazwa profilu: to widoczna nazwa, która działa jako osobisty identyfikator. Służy do identyfikacji innych użytkowników (zwłaszcza jeśli Twoja nazwa użytkownika nie jest prawdziwa).

W końcu Twitter twierdzi, że długość nazwy użytkownika powinna być do 15 znaków . Jeśli wybrałeś nazwę, oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc:

 • Dodaj swoje prawdziwe imię do swojego profilu . W ten sposób nie ma znaczenia, czy nazwa użytkownika jest dziwna, ponieważ Twoi obserwatorzy nadal będą mogli Cię zidentyfikować.
 • Podkreśl przed lub po nazwie poniżej zestaw użytkownika widzisz zajęty, aby uczynić go wyjątkowym.

Po drugie, możesz otrzymać komunikat o błędzie kiedy wybierzesz swoją nazwę użytkownika, nawet jeśli nie jest ona zarejestrowana. Oto kilka powodów, dla których tak się dzieje:

 • Nazwa użytkownika zawierająca słowa „ Świergot „TEN” Administrator ”. Jedynym sposobem na ich posiadanie jest posiadanie oficjalnych kont platformy.
 • Nie może przekraczać 15 znaków .
 • Nazwa użytkownika może zawierać tylko znaki alfanumeryczne (wszystkie znaki alfabetyczne, cyfry 0-9), z wyjątkiem znaków podkreślenia. NIE MOŻE zawierać spacji, myślników ani symboli .
 • Możesz wpisać nazwę użytkownika dla dezaktywowanego lub zawieszonego konta.

„AKTUALIZACJA” Chcesz zmienić nazwę swojego profilu na Twitterze na inną na dowolnym urządzeniu? ⭐ WEJDŹ TUTAJ ⭐ i naucz się narzekać!”

Wreszcie, gdy wprowadzasz tego typu zmiany w swojej nazwie użytkownika, Twoi subskrybenci nie zostaną powiadomieni o zmianie . Zauważą zmianę tylko wtedy, gdy wejdą w interakcję z Tobą lub zobaczą, że zaktualizowałeś swój profil.

Jeśli masz wielu obserwujących, dobrze byłoby poinformować ich o zmianie, aby mogli Cię znaleźć, gdy przyjdą dodać nowe raporty lub napisać do Ciebie wiadomość błyskawiczną.

Dowiedz się, jak krok po kroku zmienić nazwę użytkownika profilu na Twitterze.

Zmiana nazwy użytkownika Twittera jest bardzo łatwa. Wykonując kilka prostych kroków, będziesz już mieć nową nazwę użytkownika w sieci społecznościowej.

Następnie wyjaśnimy, jak to zrobić zarówno w wersji internetowej, jak i mobilnej.

W sieci

 1. Kliknij naciśnij przyciskJuż …” na pasku nawigacyjnym.
 2. Kliknij ” Ustawienia i prywatność ” .
 3. W jednostce ” Konto” , zaktualizuj nazwę użytkownika wyświetlaną w polu odpowiadającym „ Nazwa użytkownika” . Jeśli zostanie użyty, zostaniesz poproszony o jego zmianę.
 4. Kliknij ” Nagrywać” .

Na telefonie komórkowym

Aby zmienić swoją nazwę użytkownika Androida, musisz:

 1. Przejdź do sekcji ” Ustawienia i prywatność ” .
 2. Tam wybierz opcję ” Konto” .
 3. Wybierz ” Nazwa użytkownika” i włóż co chcesz PanNazwa użytkownika” .
 4. Kliknij tutaj skończone .

Aby dokonać zmiany na urządzeniach Apple, musisz:

 1. Przejdź do sekcji ” Ustawienia i prywatność ” .
 2. Kliknij ” Konto” .
 3. Kliknij ” Nazwa użytkownika” i zaktualizuj go w polu ” Nazwa użytkownika.
 4. Kliknij tutaj skończone .

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz