Jak szybko i łatwo połączyć się z hiszpańską pocztą internetową? Przewodnik krok po kroku

Istnienie poczty e-mail jest już warunkiem korzystania z Internetu . Zdecydowana większość platform dostarczających usługi lub produkty wymaga od użytkowników przejścia przez proces rejestracji, który polega na podaniu adresu e-mail, za pośrednictwem którego wszystkie informacje są zarządzane i na który również są wielokrotnie przesyłane. alerty i inne dane okresowo.

Nie tylko za to. Główną funkcją urzędu pocztowego zawsze było wysyłanie i odbieranie wiadomości i treści audiowizualnych. jako zaawansowana wersja tradycyjnej poczty. W tym sensie jest to narzędzie, które w ostatniej dekadzie stało się szczególnie ważne ze względu na cyfryzację zarówno platform, narzędzi, jak i metod, co również doprowadziło do najbardziej profesjonalne obszary do zarządzania firmową pocztą e-mail.

I zwykle użytkownik tworzy konto e-mail za pośrednictwem dostawców takich jak Gmail, Yahoo lub Outlook . Jednak gdy pracujesz dla firmy, normalne jest podawanie firmowego adresu e-mail, którego możesz użyć do oddzielenia personelu od pracy, i nadchodzi poczta internetowa , jedna z głównych platform hostingowych i ta, która wyjaśni Ci niezbędny proces przeglądania profesjonalnej poczty: jak połączyć się z pocztą internetową .

Kroki, aby zalogować się na moje konto poczty internetowej z Cpanel

Jeśli nie wiesz, jak korzystać z tej platformy, o ile więcej jak zalogować się na firmowy adres e-mail dzięki temu rozwiążemy to, wyjaśniając krok po kroku proces, który musisz wykonać w tym przewodniku. Dodatkowo, aby rozwiązać inne problematyczne sytuacje związane z jego użytkowaniem, wyjaśnimy Ci to rozwiązania najczęstszych problemów, z którymi borykają się użytkownicy: te komunikaty o błędach, które wydają się niezrozumiałe, zapomniane hasło, nadmierne przechowywanie …

Cpanel to jeden ze standardowych paneli, który daje dostęp do wszystkich opcji zakwaterowania po zatrudnieniu. Pomiędzy tym wentylatorem, który się otworzy, użytkownik ma możliwość zalogowania się na konto poczty internetowej, a tutaj wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby to zrobić.

1 – Zaimportuj swój cPanel

Otwórz przeglądarkę i wejdź do menu CPanel za pośrednictwem Twojego adresu internetowego. Ponieważ zależy to od wynajętej domeny, nie możemy podać dokładnego adresu URL, chociaż możemy przypomnieć, że wystarczy dodać „ / cpanel „W adresie Twojej witryny. Na przykład: www.direccionweb.com/cpanel .

2 – Aktywuj połączenie ze skrzynką pocztową

  • W tabeli przejdź do niego Sekcja „Korespondencja”. i kliknij go, aby otworzyć główne menu zarządzania pocztą.
  • Następnie kliknij „Konta email” aby zobaczyć wszystko, co pojawiło się po zakończeniu hostingu i domeny.
  • Po prawej stronie każdego z nich, oprócz opłat za oglądanie i niektórych opcji, masz „ Plus ”. Kliknij na nią, a następnie kliknij „Dostęp do poczty internetowej” w rozwijanym menu, które się otworzy.

3 – Wybierz klienta

Pojawi się wtedy nowe okno z trzema opcjami do wyboru: Horda, Roundcube i SquirrelMail . To są różni klienci, od których możesz wybrać swój adres e-mail. Kliknij „Czytaj pocztę przy użyciu (nazwa klienta)” w żądanej opcji.

4 – Połączenie

On nie po prostu wypełnij mały formularz, który się pojawi wpisując odpowiednie hasło. Dzięki temu możesz wpisać swój adres e-mail i normalnie go używać. Gotowy!

Często zadawane pytania: Problemy i błędy podczas uzyskiwania dostępu do poczty internetowej

Zapomniałem hasła Jak odzyskać hasło do konta poczty internetowej?

Ponieważ już rozmawialiśmy o Cpanel, wrócimy do niego, aby wyjaśnić rozwiązanie tego problemu. Wejdź do tego panelu sterowania jako użytkownik i znajdź Jedność Pozycja ”. Po zalogowaniu wystarczy kliknąć opcję „Konta pocztowe”.

Teraz będziesz mieć przed sobą wszystkie połączone i utworzone konta. Znajdź to, do czego nie możesz uzyskać dostępu z powodu braku hasła i uzyskaj dostęp do jego opcji . W tym, co się pojawi, musisz kliknąć „Zmień hasło”.

Masz wybór, aby ustawić zupełnie nowy lub po prostu dotknąć generatora, aby stworzyć całkowicie bezpieczny losowy. Wybierz preferowaną metodę i przejdź dalej . Zmieniłeś już swoje hasło i możesz teraz zalogować się do tego e-maila przy użyciu nowych haseł.

Certyfikat bezpieczeństwa jest nieważny

czasem chociaż nie jest to bardzo częsty błąd , Tam może być problem z certyfikatem bezpieczeństwa poczty internetowej . Jeśli podczas próby zalogowania się na konto e-mail zobaczysz komunikat przeglądarki z informacją, że certyfikat bezpieczeństwa, którego próbujesz użyć, jest nieprawidłowy, oznacza to, że po prostu musisz to zaakceptować .

W większości przeglądarek wystarczy wykonać ten mały krok, aby kontynuować i zalogować się do poczty internetowej, aby użyć własnego adresu e-mail.

„AKTUALIZACJA” Potrzebujesz dostępu do swojej firmowej poczty e-mail i nie wiesz jak? Czy chcesz podać swoje firmowe konto e-mail i nie pamiętasz adresu? ⭐ KLIKNIJ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić ✅ ŁATWE I SZYBKIE ✅ „

Jeśli zgodziłeś się, a komunikat nadal się pojawia, to jest twój najlepszy sposób działania Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej domeny i dostawcą poczty e-mail aby pomóc Ci go rozwiązać.

Nie można połączyć się z pocztą internetową przez / webmail lub port 2096

W większości przypadków wynika to z router go blokujeja ja który filtruje ten port, aby uniemożliwić dostęp ze względów bezpieczeństwa.

W takim przypadku powinno dostęp do konfiguracji routera przez przeglądarkę . Wewnątrz przejdź do konfiguracji portu i włącz 2096 przeznaczony do łączenia się z pocztą internetową.

Jeśli problem będzie się powtarzał lub jeśli używasz tylko ograniczonego połączenia proxy, możesz wybrać: używać zastrzeżonego oprogramowania pocztowego, takiego jak Mozilla Thunderbird lub Microsoft Outlook i skonfiguruj konto, aby uzyskać do niego dostęp przez IMAP.

Bezpieczne połączenie nie powiodło się

Ten problem jest zwykle spowodowany przekroczeniem limitu czasu sesji . Jeśli minęło trochę czasu od ostatniego logowania i próby przejścia bezpośrednio do Skrzynki odbiorczej i Skrzynki nadawczej, Twoja przeglądarka wyświetla ten komunikat o błędzie, ponieważ powtórz proces połączenia .

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to naciśnij klawisz „F5” lub przycisk „Odśwież” w przeglądarce internetowej . Musisz zresetować swoje dane, aby uzyskać dostęp do formularza logowania, aby móc Wpisz zarówno adres e-mail, jak i słowo de przepustka dostępu zaloguj się jak zwykle.

Jeśli nadal nie możesz się zalogować pomimo kontynuowania aktualizacji, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki za pomocą dowolnego specjalnego narzędzia (takiego jak przez CCleaner ), zamknij i otwórz ponownie, aby spróbować ponownie. Może również występować problem z połączeniem internetowym. uniemożliwiając płynną i bezpieczną nawigację. Przejdź do innych witryn, a jeśli wystąpi z nimi problem, będziesz musiał ponownie uruchomić router lub po prostu poczekać, aż połączenie się ustabilizuje, abyś mógł z niego normalnie korzystać.

Wewnętrzny błąd serwera 500 xxxxx Użytkownik poczty internetowej przekracza limit

Wyświetlany jest ten komunikat o błędzie gdy jeden z użytkowników zarejestrowanych w Twojej domenie w celu posiadania własnego firmowego adresu e-mail przekroczył maksymalny rozmiar miejsca na dane treści i poczty e-mail. Rozwiązanie tej sytuacji jest tak proste, jak wykonanie dobrego sprzątania lub wynajęcie dodatkowej przestrzeni. . Jeśli nie jest to możliwe najpierw, ponieważ potrzebujesz wszystkich informacji, które przekraczają ten limit, musisz znaleźć inny plan od usługodawcy, aby uzyskać dostęp do większej ilości miejsca.

W takich przypadkach procedura do naśladowania jest prosta. Przejdź do panelu użytkownika hostingu, który posiadasz i przejdź do sekcji e-mail . Tam przejdź do Opcje „Konta email” i wyświetlić wszystkie profile, które mogły przekroczyć progi na tyle, aby wyświetlić komunikat o błędzie 500.

Wyczyść ich dyski z tego pudełka jeśli to możliwe bez narażania ważnych informacji. W przeciwnym razie pozostaje tylko to, co już wyjaśniliśmy zwiększ przestrzeń skrzynki pocztowej, jeśli Twój hosting może sobie na to pozwolić lub, jeśli nie, zapłać za uaktualnienie planu i zapomnij o tych problemach.

W rzadkich przypadkach i tak możesz otrzymać ten sam komunikat o błędzie. W takich sytuacjach najbardziej przydatnym narzędziem do rozwiązania tego problemu jest Twój techniczny zespół hostingowy . Skontaktuj się z nimi przez platformę wsparcia, przedstaw swoją sprawę i pozwól im się nią zająć.

Błąd SMTP -1

W takich przypadkach najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest natychmiastowe: skontaktuj się z obsługą serwisową tej usługi wynająłeś listonosza i gospodarza, aby zobaczyć, co się stanie i to naprawić.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz