Jak stworzyć i zgłosić wystawcę na Facebooku? – krok po kroku

Facebook to jedna z sieci społecznościowych, która zmieniła świat. Zrewolucjonizował internet dzięki różnym funkcjom personalizacji, które dodał do swojej strony internetowej (np. więc możesz zobaczyć wspólnych znajomych między dwojgiem ludzi ), pozwalając wszystkim spotkać się jednym kliknięciem. To z powodu tych dostosowań że już dziś zobaczysz jak stworzyć i zaprezentować wystawcę na Facebooku.

Wierz lub nie, wystawca, jeśli możesz go stworzyć na Facebooku. I choć niewiele osób wie, co to jest, ci, którzy to wiedzą, a także mają dość aktywną stronę na Facebooku (jak strona), z pewnością docenią możliwość dowiedzenia się więcej o jej tworzeniu już dziś.

Kim jest wystawca? Czy Facebook na to pozwala?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć przed wyruszeniem w tę podróż, która pozwoli Ci dobrze sobie radzić wpisz wystawcę na Facebooku, jest to, że w rzeczywistości ta sieć społecznościowa na to nie pozwala.

Facebook nie ma edytora tekstu, jak inne sieci, więc nie można stamtąd uzyskać procesu, po prostu użyj konwertera online, aby osiągnąć swój cel.

To jest narzędzie to jest całkowicie legalne i nie zablokuje Cię na Facebooku ani nic w tym stylu. W ten sposób możesz mieć pewność, że to, co robisz, nie wpłynie na Twoją witrynę lub profil.

Drugą rzeczą do zapamiętania jest oczywiście to, że jest wystawcą. Dla tych, którzy nie znają lub nie mają niejasnych znaczeń, jest to w zasadzie krótsza linijka tekstu. (może być symbolem lub liczbą) dodany do normalnego rozmiaru tekstu.

Jest zwykle używany w ułamkach i nomenklaturach, aby coś wskazać i ma ogromne znaczenie dla tych, którzy zarządzają stronami matematycznymi lub symboliką.

Jak stworzyć i zgłosić wystawcę na Facebooku?

Teraz, gdy powyższe jest dla Ciebie jasne, czas rozpocząć proces, który w końcu pozwoli Ci stworzyć i przedstawić wystawcę na Facebooku.

Aby to zrobić, musisz najpierw przejść do zaufanej przeglądarki, a następnie do Txtn.us/tiny-text. Na tej stronie możesz zmienić swój tekst w ekspresyjny Facebook.

Po połączeniu się z internetem zobaczysz pole, w którym możesz wpisać dowolny tekst, zrobić to, a następnie nacisnąć przycisk o nazwie „ Zatwierdź Lub wyślij po hiszpańsku.

Następnie strona automatycznie załaduje tekst w żądanym formacie i należy go skopiować tylko za pomocą kombinacji Ctrl + C klawisze.

Opublikuj na Facebook

Po skopiowaniu tekstu przejdź do swojego profilu na Facebooku (zaloguj się) i kliknij „ Stan: schorzenie Albo powiedz po hiszpańsku. Kiedy to zrobisz, musisz najpierw wprowadzić tekst, który chcesz wprowadzić, w standardowym rozmiarze.

Na koniec, aby zakończyć proces, naciśnij kombinację klawisze Ctrl + V, co pozwoli Ci skopiować wykładnik, który przekonwertowałeś w poprzednim kroku.

Naciśnij przycisk enter i voila, status zostanie opublikowany, jak chcesz, z wystawcą. Oczywiście proces można powtórzyć w dowolnym momencie i prawie nigdy nie powinien zająć więcej niż 5 minut.

Teraz, gdy już wiesz, jak tworzyć i importować wystawców na Facebooku, nie masz już nic do nauczenia się, nadszedł czas, aby przejść do komputera i zacząć grać w to, co czytasz.

Pamiętajcie, aby tę wiedzę wykorzystać na dobre i nie pisać nieracjonalnych komentarzy na Facebooku. (ponieważ to by cię powstrzymało). Pamiętaj też, że nie jest to jedyna funkcja, jaką ma Facebook, możesz również skorzystać ze strony wstaw lub wstaw link w komentarzu ten zrób ręką znak lub symbol kamienia (jest wiele innych marek), wpisz inne rzeczy, więc nie zostawaj sam z tym samouczkiem i szukaj więcej informacji.

Dodaj komentarz