Jak stworzyć animowany GIF na ekranie komputera za pomocą ScreenToGif

Jeśli naprawdę lubisz GIF-y i chcesz nauczyć się tworzyć własne animacje, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć stwórz animowany GIF z ekranu komputera za pomocą ScreenToGif ten

Po prostu musisz wszystko oglądać instrukcje że my Jeśli pokażę poniżej ten

Kroki tworzenia animowanego GIF-a na ekranie komputera za pomocą ScreenToGif

W tej pierwszej części szczegółowo opowiemy Ci o całym procesie, który musisz wykonać stwórz animowany GIF z ekranu komputera za pomocą ScreenToGif ten Chociaż z góry mówimy, że nie jest to jedyne narzędzie, które pozwala to zrobić. możesz także utwórz GIF z Adobe Premiere ten

Jak widać poniżej, ScreenToGif posiada bardzo intuicyjny interfejs, który znacznie ułatwi nam zadanie.

 • Musisz najpierw pobrać i zainstalować najnowszą wersję ScreenToGif na swoim komputerze. Możesz to zrobić przez dostęp do jego oficjalnej strony internetowej ten
 • Po procesie Zdalne ładowanie i instalacja skończone gdy otworzymy program ScreenToGif, zobaczymy, że ma bardzo prosty interfejs.
 • Posiada 4 przyciski, jeden do nagrywania na pulpicie i jeden do nagrywania kamerka internetowa, panel sterowania i inny przycisk, aby uzyskać dostęp do opcji tego programu.
 • Inną ważną opcją jest taka, która pozwala nam zainstalować niektóre biblioteki, takie jak FFmpeg i Gifski, które są bardzo polecane przez społeczność użytkowników.
 • Następnie, aby przechwycić ekran komputera, musisz kliknąć opcję „Nagrywać”. Następnie zobaczymy okno, w którym mamy wiele opcji dostosowania nagrania. W rzeczywistości mamy możliwość wyboru klatek na sekundę dla wideo i rozmiaru wideo, które zamierzamy nagrać.

 • Po dostosowaniu rozmiaru nagrywania i wybraniu obrazów naciśnij klawisz F7, aby rozpocząć nagrywanie.
 • Po zakończeniu nagrywania naciśnij klawisz F8, a odtwarzacz natychmiast zatrzyma wideo.
 • Następnie przyjrzymy się każdej klatce właśnie nagranego filmu możesz go dowolnie modyfikować.

Wkrótce się skończy

 • Z drugiej strony możemy podgląd wideo aby zobaczyć, jak poszło nagranie z dodanymi przez nas efektami.
 • Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, możesz zapisać wideo, a następnie je wyeksportować. Aby to zrobić, musisz kliknąć „Plik”, a następnie wybrać „Zapisz jako” i wybrać format GIF. Stamtąd ScreenToGif przekonwertuje wideo na GIF.
 • Gotowy! Kiedy skończysz, skończysz cały proces tworzenia Szybko i łatwo animowany GIF z ekranu komputera za pomocą ScreenToGif ten Jeśli wolisz, możesz ustaw GIF jako tapetę na komputerze z systemem Windows ten

Funkcje ScreenToGif

Obecnie istnieje wiele sposobów tworzenia animacji. Możesz nawet utwórz GIF za pomocą Zdjęć Google ten ScreenToGif jest jednak wykluczony między innymi z następujących powodów:

 • Jedną z najbardziej imponujących funkcji tego programu jest to, że zajmuje bardzo mało miejsca na naszym dysku twardym, dzięki czemu można go pobrać na prawie każdy komputer. W szczególności ScreenToGif waży mniej niż 3 MB.
 • Z drugiej strony ten program można pobrać całkowicie za darmo i na szczęście nie zawiera reklam, które mogą przeszkadzać wielu użytkownikom, gdy z niego korzystają.

 • Daje nam też szansę Eksport GIF podziel się nim z naszymi kontaktami. Możemy go jednak również zapisać, aby kontynuować edycję projektu przy innej okazji.
 • Nawet z ScreenToGif możemy nagrywać zarówno ekran, jak i kamerę internetową, aby wykonać własną pracę. Innymi słowy, nie będziesz ograniczać się do nagrywania na ekranie komputera, aby tworzyć własne animacje.
 • Na koniec należy zauważyć, że ten program ma bardzo kompletny procesor, który pozwoli nam tworzyć najlepsze GIF-y niezależnie od naszego doświadczenia.

To wszystko na dzisiaj! Jeśli informacje zawarte w tym artykule okazały się przydatne, nie zapomnij podzielić się nimi ze wszystkimi kontaktami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Tak dowiedzą się Twoi znajomi stwórz animowany GIF z ekranu komputera za pomocą ScreenToGif W ciągu kilku minut.

Dodaj komentarz