Jak sterować odtwarzaniem Spotify z kart Chrome

Platformy streamingowe bez wątpienia atakują dziś Internet. Wielu twórców treści skorzystało z tych platform, które pojawiły się w ostatnich latach, aby zapewnić użytkownikom treści wysokiej jakości.

Platformy takie jak Twitch, YouTube, a nawet Spotify stworzyły miliony użytkowników, którzy spędzają godziny ciesząc się najlepszą treścią, a Google zdał sobie z tego sprawę i dostępne są narzędzia do czytania suri wszystkie Spotify jest znacznie bardziej zadowalający.

To jest rozszerzenie Google o nazwie Kontroler Spotify Chrome co pozwoli nam odtwarzać, wstrzymywać, przewijać do przodu lub do tyłu i odpowiednio zmieniać utwór z dowolnej karty, którą otworzyliśmy w Google.

To rozszerzenie ułatwia nawigację, ponieważ wszystko jest kontrolowane z witryny, bez przechodzenia bezpośrednio do Spotify, więc będziesz oszczędzasz dużo czasu, nie musisz iść do Spotify kiedy chcemy zmienić piosenkę.

W następnym artykule wyjaśnimy jak Sterowanie odtwarzaniem Spotify włączone z zakładek Google Chrome, szybko i łatwo.

Sprawdź Spotify z dowolnej karty przeglądarki Google Chrome

Choć czytanie na urządzeniach mobilnych jest mocną stroną platformy, my też możemy użyj wersji internetowej dla komputerów stacjonarnych.

Dzięki wspomnianemu powyżej rozszerzeniu możemy sterować odtwarzaniem Spotify z dowolnej karty, ponieważ to rozszerzenie działa jak mała linia narzędzi do odtwarzania. zintegrowany z paskiem nawigacji internetowej.

Z tego powodu możemy sprawdź platformę z dowolnej zakładki, co sprawia, że ​​nasza nawigacja jest całkowicie darmowa i mamy dostęp do Spotify kiedy tylko chcemy i z przeglądarki. Co najlepsze, jako rozszerzenie Google możemy go używać z dowolnym typem urządzenia.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to otworzyć kartę w naszej przeglądarce i otwórz czytnik Spotify w internecie ten Tam musisz się zarejestrować lub zalogować na Facebooku. Aby mieć dostęp.

Po połączeniu będą mogli zobaczyć, jak wygląda miniodtwarzacz wbudowany w program, z możliwością sterowania muzyką z dowolnej zakładki, na której się znajdujemy.

Ten dodatek jest bardzo przydatny dla osób, które spędzają godziny w przeglądarce słuchać muzyki na Spotify, ponieważ oszczędza dużo czasu straconego na ponowne wchodzenie na platformę, aby zmienić utwory.

Sprawdź Spotify z dowolnej karty przeglądarki Mozilla Firefox

Z drugiej strony, jeśli wolisz używać Mozilla Firefox jako zwykłej przeglądarki, to nie ma znaczenia, zawsze jest sposób sprawdź Spotify z dowolnej karty ponieważ ma również własne rozszerzenie, aby móc go ukończyć. Rodzaj pracy.

Rozszerzenie, które musimy zainstalować, nazywa się Web Player dla Spotify. Ten dodatek sprawi, że będzie to możliwe niezależny czytelnik pojawi się zintegrowany z przeglądarką więc możesz korzystać ze Spotify z dowolnej zakładki, ponieważ wersja internetowa tej platformy nie ma wbudowanego kontrolera muzyki.

Sprawdź Spotify za pomocą skrótów klawiszowych

To kolejna dobra alternatywa, więc możesz ręcznie sterować Spotify z dowolnej karty, z wyjątkiem tego, że robimy to z klawiatury, która może być jeszcze wygodniejsze dla niektórych użytkowników.

Do przeprowadzenia tego procesu będziemy potrzebować inne rozszerzenie o nazwie Spotify Web Player Hotkeys podczas korzystania z Google Chrome i Skróty klawiaturowe Spotify podczas korzystania z przeglądarki Mozilla Firefox.

Oba rozszerzenia są dostępne za darmo Sklepy internetowe Chrome od Google oraz na oficjalnej stronie dodatków do Firefoksa. Dzięki nim możemy skonfigurować Spotify z klawiatury i przez przeglądarkę bez konieczności dostępu do platformy.

Po zainstalowaniu go na komputerze możesz go otworzyć, aby skonfigurować skróty. To rozszerzenie zapewnia predefiniowane skróty dzięki czemu można odtwarzać, wstrzymywać, wybierać następny lub poprzedni utwór lub zwiększać i zmniejszać głośność utworów.

Inne sposoby kontrolowania Spotify z kart

Jest inny łatwy i wygodny sposób kontrola spotify oraz dowolna karta zawierająca odtwarzanie dźwięku lub wideo, a jest to rozszerzenie w prawym górnym rogu przeglądarki, obok Gmaila, które pozwala kontrolować wszystko.

Dodaj komentarz