Jak sprzedawać produkty niestandardowe — przewodnik krok po kroku dla sprzedawców — Computers Mania

Jak już powinieneś wiedzieć, Wish to strona, która pozwala kupować produkty generyczne w niewiarygodnych cenach i w zaciszu własnego domu.

Jedyna różnica w porównaniu z innymi tego typu witrynami polega na tym, że musisz poczekać dłużej lub wcześniej, ponieważ produkty pochodzą z Chin, coś podobnego do kup na Aliexpress ten Ale czy wiesz, że ty też możesz? Sprzedawaj swoje produkty na zamówienie – szczegółowy przewodnik dla sprzedawców.

Jeśli masz dostęp oficjalna strona życzeń , możesz się zalogować lub zarejestrować, jeśli jeszcze tego nie wypróbowałeś i doświadczyłeś świata możliwości jako klient lub sprzedawca. Zostań więc jedną z wielu osób, które zarabiają na sprzedaży Twoich produktów w Wish. Będziesz miał ogromne korzyści, które pokażemy Ci na tym seminarium.

Zestaw różnych witryn istnieje jako życzenie Oferują również te możliwości zostania odsprzedawcami. Ale zazwyczaj kroki, które musisz wykonać, są nieco skomplikowane, ale w Wish przekonasz się, że są one bardzo łatwe do wykonania, a wtedy pokażemy Ci, jak to zrobić. Sprzedaż produktów na żądanie — przewodnik krok po kroku dla sprzedawców.

Jak sprzedawać produkty niestandardowe — szczegółowy przewodnik dla sprzedawców

Ważne jest, aby wiedzieć, że Wish jest obecnie jedną z najpopularniejszych firm e-commerce. I robić zakupy i zostać sprzedawcą na tej platformie. Więc nie czekaj dłużej i zacznij budować swój własny biznes online już teraz i sprzedawaj wszystko, co chcesz od Wish.

Pamiętaj, że aby rozpocząć, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie życzeń i zalogować się tak, jakbyś stworzył Konto eBay lub Amazon. Ale dzieje się tak, jeśli musimy otworzyć konto jako sprzedawca życzeń. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, pokażemy Ci następujące kroki, aby utworzyć konto jako sprzedawca i bezproblemowo sprzedawać swoje produkty.

Kroki, aby zostać sprzedawcą życzeń

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na stronę i zarejestrować konto, więc musisz iść następny adres ten Następnie przejdź do prawego górnego rogu i wybierz swój język. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to podać swoje konto e-mail i będzie to nazwa konta, aby się zalogować.

Teraz musisz wpisać nazwę swojego sklepu bez spacji, postaraj się wpisać najlepszą możliwą nazwę, ponieważ nie będziesz mógł jej zmienić w przyszłości. Po wykonaniu tego kroku musisz wprowadzić hasło dłuższe niż 7 znaków. Kliknij, aby zakończyć Utwórz sklep , zostaniesz poproszony o podanie innych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu itp.

Zostaniesz również poproszony o podanie adresu URL swojego sklepu oraz przychodów wygenerowanych w zeszłym roku, czyli obszaru, w którym znajdują się Twoje sklepy. Również kategoria produktów, które chcesz sprzedawać w Wish. Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji otrzymasz email potwierdzający aby Twoja rejestracja została zweryfikowana i zatwierdzona.

Inne informacje, które musisz dodać, dotyczą metody płatności, dzięki czemu możesz uzyskać pieniądze wygenerowane ze sprzedaży. Po zakończeniu tego procesu prześlemy informacje związane z produktem, który chcemy sprzedać. Musi być bardzo szczegółowy i zawierać do 10 zdjęć, etykiety, koszty wysyłki, czas dostawy, stan magazynowy, unikalny identyfikator.

Ta informacja musi być prawdziwa, a tym samym uniknąć ewentualnych przyszłych różnic i musi zostać dokładnie przeczytana na końcu Warunki życzeń ten Na koniec musisz anulować opłatę rejestracyjną, która ostatnio wynosiła mniej niż 2000 USD.

W ten sposób i bez większych komplikacji nauczyliśmy Cię, co musisz zrobić, aby zostać sprzedawcą. itp. Sprzedawaj swoje produkty na zamówienie – szczegółowy przewodnik dla sprzedawców.

Dodaj komentarz