Jak sprawić, by zdjęcie wyglądało jak twarz lalki w Photoshopie

W Internecie można znaleźć wiele aplikacji, które pozwalają nam profesjonalnie projektować i edytować obrazy. Ale to, co nie wyszło z mody i daje świetne rezultaty, to Photoshop ten Następnie nauczymy Cię, jak w bardzo prosty sposób stworzyć fantastyczną iluzję spraw, aby zdjęcie wyglądało jak twarz lalki w

Nie masz pojęcia, jakie duże modyfikacje możemy wprowadzić za pomocą tego programu, w którym możemy nie tylko stworzyć ten niesamowity efekt. Możliwości jest wiele i tylko ta aplikacja mimo swojej złożoności jest bardzo prosta w obsłudze. Dlatego nauczymy Cię, jak sprawić, by zdjęcie wyglądało jak twarz lalki w Photoshopie.

Nauka korzystania z tego narzędzia do edycji obrazów może ci bardzo pomóc, chociaż na początku możesz czuć się trochę przytłoczony. Wynika to z wielu funkcji i efektów, które możesz zastosować do swoich zdjęć. Możemy wymienić wiele rzeczy, takich jak odzyskiwanie zdjęć, strzał sylwetki , naprawa, w tym oczy lub zęby.

Jak sprawić, by zdjęcie wyglądało jak twarz lalki w Photoshopie

Zacznijmy ten samouczek informacyjny, który krok po kroku nauczy Cię, co musisz zrobić, aby uzyskać zdjęcie wygląda jak twarz lalki w Photoshopie ten Aby rozpocząć, przejdziemy bezpośrednio do aplikacji Photoshop, którą zainstalowałeś na swoim komputerze. Po otwarciu przejdziemy do menu Plik, a stamtąd wybierzemy opcję Otwórz.

Spowoduje to przejście do plików przechowywanych na komputerze, dzięki czemu można znaleźć obraz, do którego chcesz zastosować efekt. Gdy go znajdziesz, musisz go zaznaczyć, a następnie kliknąć Otwórz w ten sposób pojawi się w aplikacji, dzięki czemu można go edytować.

Następnym krokiem jest przejście do menu Obraz i wybranie Tryb, aby wybrać funkcję, w której chcesz umieścić obraz. Który w naszym przypadku będzie trybem kolorów RGB i zaznacz tę opcję. Oczywiście możesz później zmienić funkcje, ale obraz musi najpierw być w trybie RGB.

Kroki, aby Twoje zdjęcie wyglądało jak twarz lalki w Photoshopie

Następnym krokiem jest powrót do menu i wybranie Obraz, następnie wybierz Tryb i na koniec powinieneś wybierz Laboratorium kolorów. Po wykonaniu tej czynności nie przejdziemy do palety Warstwy i na zakładce Kanały klikniesz na kanał A. Następnie przejdziemy do górnego menu i na zakładce Filtr wybierz wybór Rozmycie, musisz wybrać rozmycie gaussowskie.

Na ekranie pojawi się okno i musisz tam wpisać pole Radius 9 pixel, następnym krokiem jest wybranie kanału B. Tutaj wykonasz poprzednie kroki, aby zastosować rozmycie gaussowskie dla tego kanału. Gdy to zrobisz, przejdziemy do następnego kroku, którym jest paleta kanałów, w której wybierzesz opcję Jasność.

Przejdź do Filter i kliknij, następnie wybierz Stylize i na koniec wybierz Diffuse, tutaj zmienisz funkcję i w tym przypadku będzie to opcja Anizotropowa. Następnym krokiem jest przejście do Channel Lab i kliknięcie. Wybierając tę ​​opcję, będziemy przetwarzać całkowicie obraz, z krokami, które podkreślimy poniżej.

Następnie wybierzemy opcję Focus, następnie opcję Unsharp Mask i wpiszemy 80 w polu ilości. w terenie pole pikseli, wprowadzimy 0.8 i zostawimy 0. w polu progu. I tak proste, że uzyskasz doskonały efekt na swoim wizerunku.

Jak widać, nie jest to takie trudne i to tylko kwestia praktyki, aby stać się ekspertem i umieć spraw, aby Twoje zdjęcie wyglądało jak lalka w Photoshopie

Dodaj komentarz