Jak słuchać Amazon Prime Music za darmo z aplikacji mobilnej lub komputera?

Amazon to najpopularniejszy sklep internetowy na świecie szeroka gama produktów i usług w linia. Amazon Prime ma obecnie usługę wielu aplikacji. jednym z nich jest platforma muzyczna. Czy wiesz, że możesz słuchać Amazon Prime Music za darmo z aplikacji mobilnej lub komputera?

Co to jest Amazon Prime?

Amazon Prime to subskrypcja, która obejmuje różne usługi ten Twoja płatność może być roczna za 36 € lub miesięczna za 4,99 €. To musi zarejestruj się na jego oficjalnej stronie internetowej i opłać abonament, aby móc, zaloguj się na swoje konto Amazon w języku hiszpańskim i skorzystaj z 8 usług.

Szybka dostawa : Była to pierwsza usługa oferowana przez Amazon Prime od momentu jej powstania. Partnerzy mają wyższy priorytet w szybkości dostawy produktu, a także nie mają dodatkowych (bezpłatnych) kosztów, niezależnie od zakupionej kwoty.

Amazon Prime Video : jest talerzformularz do oglądania seriali i filmów Amazon online ? niektóre z nich są przeznaczone wyłącznie dla Amazona, znane jako „Oryginały”. Dostępne na wszystkich typach urządzeń. z przeglądarki lub aplikacji na urządzenia iPhone, Android lub Fire.

Amazon Prime Music : platforma muzyczna z ponad 2 milionami utworów. plus wiele list odtwarzania bez reklam. Umożliwia także strumieniowe przesyłanie muzyki i pobieranie jej do słuchania w trybie offline.

Usługa Twitch Prime : Platforma strumieniowa Amazon dla graczy połączony z Twitchem (gry wideo YouTube) i skąd możesz pobierać zawartość gry (gry na żywo, porady i komentarze). oprócz ulepszeń i nie tylko.

Zdjęcia Amazonii : nieograniczona usługa przechowywania zdjęć (podobna do Google Photos). Wszystkie utworzone przez Ciebie albumy zostaną zapisane na Amazon Drive i będą dostępne na dowolnym urządzeniu.

Usługa Prime Reading : Platforma tysięcy e-booków na wybrane przez Ciebie tematy. jest dostępny z tabletów do czytania Amazon Kindle, ale także z aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android.

Priorytet w ofertach Flash : ekskluzywna korzyść kont Amazon Prime. Gdzie będziesz mieć priorytetowy dostęp do ofert Flash z 30-minutowym wyprzedzeniem. przed innymi klientami sklepu.

Wyszukaj usługę Prime : Kolejna zaleta konta Amazon Prime, ponieważ oznacza dużą liczbę produktów (ponad 2 miliony) z logo Prime. co oznacza, że ​​są to produkty z szybką dostawą (24 godziny) i całkowicie bezpłatne.

Jakie są zalety Amazon Prime Music i w jakich krajach jest dostępna?

Amazon Prime Music to Internetowa platforma muzyczna Amazon ten Nie zawiera reklam, możesz słuchać ulubionych piosenek bez łączenia się z Internetem. Umożliwia także słuchanie 40 godzin muzyki miesięcznie, od lista milionów piosenek ten

Jeśli masz głośnik Echo, możesz słuchać dowolnej piosenki za pomocą poleceń głosowych Alexa. możesz także słuchaj swoich piosenek na dowolnym urządzeniu masz m.in. iPhone’a lub Androida, tablet, iPad, telefony Fire.

Amazon Prime Music Nie jest dostępne we wszystkich krajach ten Obecnie działa w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii, Indiach, Japonii, Australii, Meksyku i Brazylii.

Jak słuchać Amazon Prime Music za darmo z aplikacji mobilnej lub komputera?

Możesz korzystać z Amazon Prime Music za darmo w aplikacji mobilnej lub na komputerze, jeśli zarejestrujesz się teraz w tej usłudze. W tej chwili Amazon oferuje Ci Okres próbny 30 dni Darmowy.

Alternatywa, która nie jest darmowa, ale tańsza Subskrypcja studencka Amazon Prime ? gdzie studenci zapisani na akredytowane uniwersytety będą mogli zapłacić połowę kosztów przez 6 miesięcy, wraz z różnymi zniżkami Amazon Prime Music i innymi usługami.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym artykule okażą się przydatne, abyś mógł podobała mi się muzyka preferowane od teraz ten Ciekawe wiadomości, którymi możesz podzielić się z całą rodziną i przyjaciółmi.

Dodaj komentarz