Jak śledzić na żywo na Facebooku

Dowiedz się, jak śledzić transmisje na żywo za pomocą Facebook Live i tworzyć własne transmisje na żywo dzięki naszemu samouczkowi

Wtedy nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć wideo na żywo z Facebook od oglądania dowolnego strumienia po tworzenie własnych programów na żywo Facebook na żywo narzędzie na żywo z społeczny Popularny . I to właśnie transmisja na żywo stała się fenomenem w sieciach społecznościowych i pojawia się coraz więcej aplikacji, które umożliwiają jedno i drugie transmisja w kilku prostych krokach ten użyj wszystkiego wideo na żywo jest transmitowany z dowolnego miejsca na świecie, z całego świata. w bliskiej odległości. Nie przegap naszego przewodnika sposób na oglądanie na żywoFacebook oprócz nauki tworzyć własne streamy w zaledwie kilku krokach.

Jak oglądać filmy na żywo na Facebooku

Indeks treści

Dzięki naszemu przewodnikowi dla mniej transmisje na żywo połączony z Facebook , dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć Facebook na żywo ( Aktywny wideo) i zacznij nadawać własne transmisje na żywo w prosty i natychmiastowy sposób.

Flow to angielskie słowo opisujące szansę obejrzyj wideo online bez konieczności pobierania, czyli przesyłania tylko danych, w tym przypadku wideo i audio, w celu spowodowania retransmisji. Na żywo. Aby to zrobić, konieczne jest posiadanie dobre połączenie internetowe lub z Wi-Fi lub danych mobilnych dla urządzeń dotykowych (smartfonów lub tabletów) lub laptopów, aby cieszyć się nieprzerwanym przesyłaniem strumieniowym oraz dobrą jakością obrazu i dźwięku.

Facebook Live to nowe narzędzie wprowadzone przez Facebook at przesyłanie strumieniowe wideo na żywo oraz możliwość oglądania na żywo filmów innych osób nadających z całego świata. W ten sposób, za pomocą telefonu komórkowego lub komputera, możesz połączyć się z dowolnym wideo na żywo i zobaczyć, jakie treści ma do zaoferowania inny użytkownik, np. wydarzenia o dowolnym charakterze (sportowe, towarzyskie, zawodowe, rekreacyjne itp.) i reagować na te treści za pomocą lubić lub wychodzę komentatorzy .

Aby w pełni wykorzystać Facebook Live i dostarczać wysokiej jakości programy, zaleca się używanie mobilny lub tablet z aparatem , bo jest znacznie wygodniejszy i łatwiejszy w obsłudze niż np. laptop. Aby uzyskać dostęp do Facebook Live i rozpocząć transmisję strumieniową, po prostu kliknij ikonę mieszkam w obok czerwonej kamery tuż pod ramką, aby podzielić się swoim statusem .

Jak śledzić na żywo na Facebooku

Dostęp do tej ikony aktywuje kamerę urządzenia i będziesz miał dostęp do następujących opcji:

  • Poufność | Wybierz, kogo chcesz oglądać na żywo. Domyślnie wyświetlana jest opcja Publiczna, aby każdy inny użytkownik Facebooka mógł oglądać Twoje wideo na żywo. Chociaż możliwe jest również ograniczenie dostępu za pomocą opcji Znajomi (dostępnej tylko dla Twoich znajomych z Facebooka), Solo yo o Más, gdzie możesz wybrać rodzaj odbiorców, do których chcesz dotrzeć.
  • Tytuł | Napisz tytuł, który chcesz umieścić w swoim programie na żywo. Polecamy imponujące tytuły związane z przesyłanymi treściami.
  • Zmieniony aparat | Ta opcja umożliwia przełączanie między tylną a przednią kamerą urządzenia, jeśli jest dostępna.
  • Zdać | Po naciśnięciu tego przycisku rozpocznie się transmisja na żywo. W zależności od wybranej przez Ciebie prywatności, Twoi znajomi otrzymają powiadomienie, gdy rozpocznie się Twoja transmisja na żywo.

Ale jest jeszcze więcej opcji konfiguracji transmisji na żywo z różnymi ikonami skrótów rozrzuconymi po ekranie:

  • W lewym górnym rogu ekranu znajduje się ikona Edytuj obraz aby zastosować różne filtry do transmisji na żywo. tak bardzo, że możemy dodawać różne filtry kolorów, a także projekty do transmisji na żywo.
  • W prawym górnym rogu znajduje się ikona przełącznik teraz między tylną kamerą a przednią kamerą .
  • W lewym dolnym rogu znajduje się ikona + zaproś znajomego z Facebooka do oglądania programów, to interesująca opcja, w której tylko niektórzy użytkownicy mogą oglądać Twoje transmisje na żywo.
  • Tuż obok ikony osoby mamy opcję napisz komentarze do interakcji z innymi użytkownikami, którzy publikują komentarze na temat Twojej transmisji na żywo.
  • Na dole znajduje się opcja dla zakończenie pokazu w teraz. Po zakończeniu transmisji na żywo będziesz mieć możliwość jej usunięcia lub opublikowania na swoim profilu na Facebooku. Jeśli ją opublikujesz, każdy użytkownik może uzyskać do niej dostęp, aby ją zobaczyć, w zależności od ustawionej przez Ciebie prywatności.

Jak śledzić na żywo na Facebooku

pamiętam że podczas dyfuzja, będziesz mógł zobaczyć, którzy użytkownicy są widzami, ich reakcje (np. podoba mi się , podoba mi się Pływać wokół ekran) ja komentatorzy pozostawiając na dole ekranu.

Oprócz tworzenia własnych kanałów możesz również ciesz się szeroką gamą transmisji na żywo są udostępniane przez wielu innych użytkowników Facebooka na całym świecie, kanały dostępne za pośrednictwem Facebook Live.

Jak śledzić na żywo na Facebooku

Facebook Live jest dostępny za pośrednictwem paska bocznego po lewej stronie ekranu, w sekcji aplikacji pod nazwą wideo na żywo ; Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do wybranych programów na żywo związanych z Twoimi polubieniami i znajomymi, a także do innych kanałów na Facebooku, które mogą Cię zainteresować. Wystarczy, że chcesz uzyskać dostęp do któregokolwiek z tych filmów kliknij na wyświetlacz i zacznij cieszyć się ulubionymi programami na żywo.

Jak śledzić na żywo na Facebooku

Dodaj komentarz