Jak skopiować tekst z zablokowanych lub chronionych witryn

Wiele razy trzeba wybrać i skopiować opis lub tekst ze strony internetowej, który pozwala wyczuć temat z jego pomysłem. zapisz na pulpicie lub Google Chrome ten Ale och! Uważamy, że twoje treść jest zablokowana, chroniona lub gorzej, nie wolno nam kopiować Twoich treści. albo dlatego, że wielu autorów nie zgadza się na kopiowanie i wklejanie tekstów, albo dlatego, że chcą chronić swoje informacje przed plagiatami, w tym w ten sposób umieszczając znak wodny ten

Jednak ten tekst nie w 100% chroniony, ponieważ w dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów kopiowania rękopisu. Prostym sposobem jest skorzystanie z przeglądarek internetowych. Dlatego wiele osób używa a wykrywacz plagiatów, aby dowiedzieć się, czy tekst został skopiowany ten Jednak w tym artykule pomożemy Ci dowiedzieć się, jak kopiować tekst z zablokowanych lub chronionych witryn za pomocą przeglądarek takich jak Chrome i Firefox.

Korzystaj z Google Chrome

Najpierw wyjaśnimy metodę z nadrukiem. W Google Chrome przejdź do strony, z której chcesz skopiować treść lub tekst, i naciśnij klawisz CTRL + litera P z klawiatury , okno drukowania pojawi się automatycznie, tutaj możesz wybrać i wkleić tekst w dowolnym miejscu.

Inną metodą jest użycie rozszerzenia do chromu umożliwienie działania po prostu czytaj? Ta metoda jest wykonywana tylko przez aplikacje innych firm, takie jak Reader View i Clearly, które ułatwiają czytanie treści internetowych.

Rozszerzenia do Chrome

  • Dozwolone jest zaznaczanie i kopiowanie: jest rozszerzeniem pozwoli Ci odblokować strony które nie pozwalają na zaznaczenie tekstu i skopiowanie go. Aby korzystać z tego rozszerzenia, musisz je zainstalować na swoim komputerze za pośrednictwem Chrome Web Store. Przejdź do żądanej strony i skopiuj żądany tekst.

Jednak niektóre witryny odrzucają powyższą metodę. Co to jest obsługuje funkcję Ultra aby ominąć silne zabezpieczenia. Aktywujesz go za pomocą kombinacji klawiszy ALT + SHIFT + A w ten sposób, gdy ikona w rozszerzeniu zmieni kolor, możesz skopiować tekst.

  • Widok czytnika: to rozszerzenie dodaje Funkcja czytnika przeglądarki w dodaj ikonę obok paska przeglądarki. W lewym pasku bocznym znajdziesz przycisk pozwala zobaczyć tylko tekst poniżej ekran i pozwala na zapisanie artykułu w HTML.
  • Wyraźnie: jedno kliknięcie to rozszerzenie ułatwia czytanie artykułów ? Kolejną funkcją jest funkcja pełnoekranowa, która umożliwia zaznaczanie tekstu tak, aby można go było kopiować, a także tłumaczyć.

Ale osobliwość jest taka wyraźnie eliminuje ograniczenia które istnieją na chronionych lub zablokowanych stronach. To rozszerzenie Chrome można pobrać z Chrome Web Strore.

Kopiuj tekst z chronionych witryn za pomocą Firefoksa

Możemy również używać rozszerzeń w tej przeglądarce, ale nie musisz ich pobierać, ponieważ ma wiele opcji, które możesz zmienić. Prostym sposobem jest przejście na górę paska wyszukiwania i kliknięcie ikony trybu czytania. Jest to również aktywowane przez naciśnięcie F9 więc możesz skopiować tekst w dowolne miejsce.

Jeśli chcesz użyć rozszerzenia dla Firefoksa, Automatyczny widok czytnika Mogę ci pomóc; to rozszerzenie pozwala łatwo automatycznie aktywuje funkcję odczytu widoku. ten Dodatkowo możesz włączyć go we wszystkich witrynach bez infekowania komputera.

Podsumowując Kopiowanie tekstów z chronionych witryn jest bardzo łatwe i w sposób, który opisaliśmy, będziesz w stanie uzyskać żądaną treść. Należy jednak zauważyć, że celem tego artykułu nie jest rekomendowanie plagiatu informacji, gdyż jest to przestępstwo bez zgody autora na kopiowanie informacji.

Jeśli więc ponownie natkniesz się na chronioną stronę, będziesz już wiedział, jak bez obaw skopiować jej tekst.

Dodaj komentarz