Jak skonfigurować i pracować z dwoma monitorami na komputerze lub komputerze krok po kroku

Narzędzia technologiczne stale się rozwijają, a komputery nie są wyjątkiem postęp, jaki przyniosły nowe epoki ten

Nic więc dziwnego, że może się zdarzyć to samo podłącz laptopa do ekranu telewizora , można również umieścić i pracuj z dwoma monitorami na swoim komputerze ponieważ większość dzisiejszych systemów operacyjnych ma wbudowaną tę funkcję. Umożliwia to umieszczenie dwóch ekranów na jednym komputerze.

Tak więc, abyś mógł cieszyć się dwoma ekranami na swoim komputerze, pokażemy Ci krok po kroku, jak się uczyć instalacja i obsługa z dwoma ekranami na komputerze lub komputerze.

Co powinienem wziąć pod uwagę podczas konfigurowania i pracy z dwoma monitorami na moim komputerze?

Jednym z cudów nowych technologii jest możliwość: współpracuje z dwoma monitorami jednocześnie ten Jak możesz teraz udostępnij ekran swojego komputera w Internecie dla innych użytkowników korzystanie z dwóch monitorów na komputerze lub komputerze również jest rzeczywistością.

Dlatego, aby to osiągnąć, wystarczy mieć stosunkowo nowoczesny komputer Niezależnie od systemu operacyjnego, z którym pracujesz, jak większość z nich, od Windows po Linux, pozwala użytkownikom wygodnie pracować na dwóch ekranach.

Ponadto ty nie potrzebujesz oferuje nasz shaper para ekranów Możliwość połączenia z tym komputerem. W ten sposób nie musisz znać technologii, ponieważ możesz łatwo skonfigurować i pracować z dwoma monitorami na swoim komputerze.

Z drugiej strony musisz zastanowić się, który ekran ma najlepszy działa jako główny ten Na tym skupiasz się przez większość czasu.

Jak umieścić dwa monitory na komputerze lub komputerze?

Obecnie większość systemów operacyjnych ma możliwość: rozszerz swoją usługę optyczną o praca z dwoma monitorami lub monitorami jednocześnie na tym samym komputerze. Aby to zrobić, pierwszym krokiem jest prawidłowe podłączenie odpowiednich kabli dla każdego monitora w komputerze.

Innymi słowy, musi… łączyć ekran dodatkowy na ekranie głównym, przez HDMI, VGA, DVI lub DisplayPort. Pamiętaj, że będzie to zależeć od typu posiadanego monitora, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące jego połączenia, najlepiej jest zapoznać się z instrukcją obsługi.

Po prawidłowym podłączeniu przejdź do podłączenie drugiego monitora do procesora z komputera zostanie automatycznie wykryty przez system operacyjny.

Dlatego nie należy dokonywać żadnej innej konfiguracji poza konfiguracją wymaganą do dostosowania funkcji wyświetlacza, ponieważ system operacyjny Istniejące mają tę funkcję pracy z dwoma monitorami na komputerze.

Jak skonfigurować tryby dwuekranowe na komputerze?

Jeden z najlepszych sposobów na jak najlepiej wykorzystaj swój komputer jest praca z dwoma ekranami. Tak więc po zainstalowaniu drugiego monitora, z dodatkowym monitorem lub przez ekran laptopa z gniazdem HDMI lub odpowiedni. Następnym krokiem jest konfiguracja funkcji przełączania między ekranami.

Aby to zrobić, musisz przejść do ustawień w sekcji Funkcje wyświetlania. Tam zauważysz, że masz cztery wyświetlanie opcji konfiguracyjnych na ekranach ten

Pierwsza to: tylko monitory komputerowe, ta funkcja automatycznie odłączy drugi monitor. W przeciwieństwie do trybu Tylko drugi ekran, który domyślnie wyłącza ekran główny. Podobnie, inną funkcją jest Duplikat, który jest używany jako dodatkowy wyświetlacz działa jak lustro ekran Pan oznacza, że ​​na obu ekranach komputera zobaczysz dokładnie to samo.

Innym z tych sposobów pracy z dwoma ekranami na komputerze jest ten, który oferuje funkcję Zoom. Dzięki tej funkcji możesz dostęp do dwóch różnych biur na każdym ekranie będziesz mógł pracować na dwa różne sposoby na każdym ekranie komputera, przeciągając pliki i elementy z jednego ekranu na drugi.

Dodaj komentarz