Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google, Microsoft Word lub DocTranslator

Dowiedz się, jak szybko i łatwo tłumaczyć dokumenty PDF

Pobieranie odcisków palców jest niezbędne do tworzenia ekranów Pliki PDF są bardzo powszechne w plikach biurowych i internetowych, niezależnie od tego, czy są to dokumenty, funkcjonariusze, podręczniki cyfrowe lub podręczniki. Aplikacje są tak różnorodne, jak wiele. Oczywiście możemy się spotkać wiele razy Pliki PDF w innych językach których nie w pełni rozumiemy lub całkowicie ignorujemy, z informacjami, które prawdopodobnie musimy znać. Na szczęście jest kilka opcji przetłumacz tekst z dokumentów PDF szybko i łatwo, bez zbyt wielu komplikacji, co w wielu przypadkach może być bardzo przydatne. Pokażemy Ci trzy podstawowe opcje, różniące się od siebie, ale ważne w zależności od okazji, zarówno w edytorach tekstu, jak i Microsoft Wordw postaci specjalistycznych serwisów internetowych, takich jak: Tłumacz Google my Tłumacz dokumentów oba za darmo. Tutaj jak tłumaczyć dokumenty PDF na komputer lub telefon komórkowy .

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google

Pierwsza opcja jest prawdopodobnie najbardziej oczywista i szybka, ponieważ jest to całkowicie bezpłatne narzędzie w użyciu Google za pośrednictwem naszej przeglądarki komputerowej lub telefonu komórkowego.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać dostęp Oficjalna strona internetowa de Tłumacz Google my Tłumacz Google . Teraz kliknij przycisk dokumenty znajduje się w lewym górnym rogu ekranu, aby wprowadzić sekcję tłumaczenia dokumentu zamiast tekstów, opcja domyślna.

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google, Microsoft Word lub DocTranslator

Teraz należy wybrać języki potrzebne do przetłumaczenia dokumentu PDF, z których najważniejszy jest ten po prawej stronie, np. język, w którym chcemy tłumaczyć plik. Po lewej stronie musimy zaznaczyć język pochodzenie dokumentu, chociaż możemy również wybrać opcję wykrywanie języka aby Google Translator rozpoznał go automatycznie.

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google, Microsoft Word lub DocTranslator

Po wybraniu języka wejściowego i wyjściowego musimy kliknąć niebieską ikonę Eksploracja komputerowa , znajdujący się na środku ekranu. następnie otworzymy okno, w którym możemy wyszukać plik PDF, który chcemy przetłumaczyć na naszym komputerze. System obsługuje następujące formaty dokumentów:

  • .Dokument
  • . Docx
  • .odf
  • .ppt
  • . Pptx
  • .
  • . Rtf
  • .WIADOMOŚĆ TEKSTOWA
  • . Xls
  • . Xlsx

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google, Microsoft Word lub DocTranslator

Po wybraniu dokumentu naciśnij niebieski przycisk Tłumaczyć znajduje się po prawej stronie ekranu. Po kilku minutach Tłumacz Google zakończy tłumaczenie i otworzy nową kartę przeglądarki za pomocą zwykły tekst przetłumaczonego dokumentu w wybranym języku. W końcu możemy albo przeczytaj dokument, TEN zapisz jako nowy plik PDF , jak drukarka to jest konieczne. Sprawdź wynik pod kątem błędów w tłumaczeniu lub gramatyce.

Jak przetłumaczyć PDF za pomocą Worda

Inną możliwością jest: przetłumacz dokument PDF za pomocą Microsoft Word , oprogramowanie korporacyjne Microsoft poświęcona jej leczeniu tekst zawarty w biuro Microsoft kompatybilny z Okna . Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć plik PDF i zapisać go jako plik Word. Aby to zrobić, otwórz plik, otwórz menu Plik i ustaw opcję rejestrator .

Po zapisaniu w programie Word możemy teraz edytuj dokument PDF jakby to był dokument tekstowy. Dzięki temu mamy teraz dostęp do sekcji przejrzeć , znajdujący się w górnej części programu Word.

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google, Microsoft Word lub DocTranslator

Kiedy wejdziemy do środka przejrzeć , kliknij Język nad tekstem. Menu opcji otworzy się automatycznie, w którym musimy kliknąć opcję Przetłumacz dokument zawarte w wyborze Tłumaczyć .

Kiedy klikniemy Tłumaczyć , po prawej stronie pojawi się okno, w którym możemy wybrać język tekstu i język tłumaczenia ; teraz naciśnij niebieski przycisk Tłumaczyć . Po kilku minutach pojawi się nowy dokument Word z przetłumaczonym plikiem PDF. teraz możemy zapisz dokument W formie słowo ten eksport do PDF . Oczywiście przede wszystkim sprawdź tekst w przypadku drobnych błędów w tłumaczeniu lub gramatycznych.

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą DocTranslator

Trzecią opcją tłumaczenia dokumentu PDF jest: użytkownik bezpłatna usługa online, taka jak Tłumacz dokumentów chociaż w internecie jest ich znacznie więcej. Jest to portal specjalizujący się w tłumaczeniach online, a jego obsługa jest bardzo prosta. Tak bardzo, że po prostu potrzebuje dostępu Oficjalna strona internetowa aby kliknąć opcję Tłumacz znajduje się w lewym górnym rogu ekranu i kliknij Pobieranie pliku aby wyszukać dokument na komputerze lub telefonie komórkowym.

Jak przetłumaczyć plik PDF za pomocą Tłumacza Google, Microsoft Word lub DocTranslator

Po kilku minutach plik PDF pojawi się na ekranie obok opcji języka tłumaczenia. Po wybraniu języków kliknij pomarańczowy przycisk Tłumaczyć znajduje się w prawym dolnym rogu, aby strona mogła go przetłumaczyć Tłumaczenie Google .

Po zakończeniu procesu ta sama strona internetowa da nam możliwość pobierz przetłumaczony dokument ten konwersja na słowo Z wyboru Pobierz przetłumaczony dokument! Oczywiście, skoro strona jest darmowa, odpowiada za stronę i proces tłumaczenia reklamy i banery reklamowe więc oglądaj to, co pobierasz, nie zdając sobie z tego sprawy.

Dodaj komentarz