Jak przetłumaczyć plik PDF z angielskiego na hiszpański za darmo online – nie jest wymagane żadne oprogramowanie?

Język w wielu przypadkach może być trudną przeszkodą, co jest notoryczne, gdy natkniesz się na dokumenty, książki i inne treści tekstowe w innym języku. Rozumiejąc te zagadnienia, nauczymy Cię dzisiaj jak przetłumaczyć plik PDF z angielskiego na hiszpański za darmo online – nie są wymagane żadne programy.

Jednym z nich jest angielski najbardziej odpowiednie języki na świecie , jest drugim językiem większości dwujęzycznych na świecie. Tak czy inaczej, nadal powoduje problemy dla tych, którzy nim nie mówią. Mimo to nie musisz się martwić, ponieważ obecna technologia zapewnia nam rozwiązania.

Na szczęście teraz jest to możliwe tłumaczyć dokumenty za pomocą narzędzi takich jak Dokumenty Google i z opcjami takimi jak te, które pokazujemy poniżej.

Tłumaczenie dzisiaj

Współczesny świat ma wiele udogodnień, dziś wystarczy kilka kliknięć, aby wykonać złożone zadania. To samo dotyczy aplikacji i stron do tłumaczenia.

Chociaż tłumaczenia wykonywane przez systemy takie jak m.in. Google Nie są doskonałe, prawda jest taka, że ​​są wystarczająco wysokie, aby zapewnić spójność większości tłumaczonych tekstów.

W rzeczywistości Google jest tak potężny w tłumaczeniach, że jest w stanie przetłumacz filmy z YouTube z angielskiego na hiszpański bez programu , to narzędzie, które warto rozważyć, jeśli konsekwentnie korzystasz z tej platformy wideo.

W przypadku wszystkich powyższych, bardzo wygodne byłoby użycie tego typu narzędzia do przetłumacz pliki tekstowe takie jak pliki PDF. Dziś poznasz najprostszą metodę tłumaczenia dokumentów PDF na język hiszpański.

Jak przetłumaczyć plik PDF z angielskiego na hiszpański za darmo online – nie potrzebujesz programów?

Istnieje kilka procedur tłumaczenia wielu dokumentów, m.in. PDF. Tym razem omówimy najłatwiejsze i najskuteczniejsze metody, dzięki którym można łatwo przetłumaczyć dokumenty z języka angielskiego na hiszpański bez konieczności korzystania z żadnego programu.

Tłumacz dokumentów

DocTranslator to strona, która specjalizuje się w tłumaczenie dokumentów na dowolny język ten Dzięki programom i rozwiązaniom internetowym tłumaczenie dokumentów PDF jest bardzo łatwe. W każdym razie pamiętaj, że masz również dostęp do innych rodzajów tłumaczeń i dokumentów.

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się do serwisu, możesz to zrobić z poniższego linku Tłumacz dokumentów ten
 2. Przewiń stronę w dół, aż znajdziesz pomarańczowy przycisk Przetłumacz teraz ten Kliknięcie go spowoduje wyświetlenie nowego ekranu informującego o konieczności pobrania pliku PDF.
 3. Możesz go pobrać na dwa sposoby, pierwszy to kliknięcie przycisku Pobierz pliki i zlokalizuj go w swojej przeglądarce. Drugą metodą jest przeciągnięcie i upuszczenie dokumentu do okna.
 4. Jeśli podczas próby pobrania dokumentu na ekranie pojawi się ostrzeżenie, kliknij W PORZĄDKU.
 5. Po pobraniu dokumentu na ekranie zostanie wyświetlony wybór języka źródłowego i docelowego. W pierwszym wierszu wpisz angielski, ponieważ tekst jest po angielsku, a w drugim po hiszpańsku.
 6. Naciśnij przycisk Tłumaczyć.
 7. Po zakończeniu procesu musisz kliknąć Pobierz przetłumaczony dokument! wybierz, gdzie chcesz zapisać dokument i możesz do niego przejść.

Jeśli chcesz tłumaczyć inne dokumenty, takie jak Word, Excel czy PowerPoint Istnieje również kilka narzędzi, których możesz użyć w tym przypadku.

Z Google Translator do przetłumaczenia pliku PDF z angielskiego na hiszpański

Google przedstawia również rozwiązanie podczas tłumaczenie dokumentów PDF ten W każdym razie ma pewne wady, m.in. nie wykrywa obrazów dokumentów, więc pobrany plik nie będzie zawierał zdjęć ani grafik.

To zawsze ważny wybór, jeśli chcesz Przetłumacz tekst ten Możesz użyć tej metody w następujący sposób.

 1. Dostęp do Tłumacz Google i kliknij Dokumenty.
 2. Na komputerze pojawi się przycisk Przeglądaj, kliknij go. Następnie musisz zlokalizować Zestaw dokumentów PDF chcesz przetłumaczyć. Po znalezieniu kliknij Otwórz.
 3. Dokument zostanie pobrany, do tłumaczenia kliknij opcję tłumaczenia. czekam na chwilę, kiedy proces się skończy, strona przekieruje Cię do przetłumaczonego dokumentu ten
 4. Aby położyć nacisk na konfiguracja przeglądarki, a następnie drukuje cię można również uzyskać dostęp ta opcja w naciskając kombinację obawy Ctrl + P ten
 5. Na ekranie pojawią się opcje nagrywania, upewnij się que l ’ wybór Zapisz jako PDF jest aktywowany i kliknij Zapisz.

Dodaj komentarz