Jak przenieść prywatne wiadomości z Instagrama z telefonu komórkowego na komputer?

Instagram stał się jednym z główne sieci społecznościowe na świecie, nie tylko znaleźć przyjaciół, rodzinę czy osoby o wspólnych zainteresowaniach, ale także aby pomóc markom dotrzeć do ich docelowych odbiorców.

Zgodnie z tą definicją, szczególne znaczenie mają prywatne wiadomości lub DM na Instagramie, ponieważ jest to sposób na bezpośrednią komunikację z użytkownikami, którzy zwrócili się do nas za pośrednictwem naszych postów, co jest skuteczniejszym sposobem odpowiadania na pytania. lub komentarze.

Wysyłaj wiadomości DM na Instagram za pomocą aplikacji Windows 10

Funkcja Instagram Direct, która pozwala nam wysyłać i odbierać prywatne wiadomości w aplikacji, obejmuje dodawanie tekstu, zdjęć, filmów, lokalizacji, profili, a nawet postów z wiadomościami, ale kiedy korzystamy z Instagrama z komputera, sprawy stają się dość skomplikowane , coś, co może kontrolować każdy administrator społeczności.

Jedną z opcji jest odpowiadanie na prywatne wiadomości na Instagramie przez aplikacja dostępna na komputery z systemem Windows 10. Wszystko co musisz zrobić to wejdź na stronę , pobierz aplikację i zacznij z niej korzystać tak samo, jak z aplikacji mobilnej.

Jednak konieczne jest wyjaśnienie tego ta opcja nadal ma pewne ograniczenia ponieważ w zasadzie pozwala tylko wysyłać tekst i zdjęcia za pośrednictwem wiadomości błyskawicznych, z tym wyjątkiem, że w innych systemach operacyjnych lub wersjach Windows nie jest jeszcze możliwe pobranie aplikacji Instagram na komputer. ten

IG: dm umożliwia wysyłanie prywatnych wiadomości z Instagrama na komputer

Możliwość wysyłania wiadomości błyskawicznych z Instagrama na komputer PC w dowolnym systemie operacyjnym, czy to w poprzednich wersjach Windows, Linux lub Mac to IG: dm, całkowicie darmowe oprogramowanie typu open source, które można pobrać bezpośrednio ze swojej oficjalnej strony internetowej.

Jego interfejs jest naprawdę prosty i intuicyjny, a po pobraniu i zainstalowaniu go na komputerze wszystko, co musisz zrobić, aby z niego korzystać, zależy od Ciebie. zaloguj się swoją nazwą użytkownika i hasłem Instagram, i to wszystko! Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, ponieważ jego system może wykryć dwa czynniki.

W interfejsie IG:dm po lewej stronie znajdziesz wszystkie rozmowy, które prowadzisz, w tym rozmowy osobiste lub grupowe. Wybierając jedną z tych rozmów, będziesz mógł dostęp do historii czatów po prawej stronie ekranu , dzięki czemu nie przegapisz żadnej rozmowy, z której je zostawiłeś na mobilnej wersji Instagrama.

Aby rozpocząć nową prywatną rozmowę z użytkownikiem Instagrama, wystarczy znaleźć jego identyfikator użytkownika, wpisując @ i jego nazwę użytkownika. Po wykryciu musisz kliknąć jego imię, a otworzy się nowy czat.

Charakterystyka IG: dm

Dzięki IG: dm możesz:

  • Wysyłać wiadomości tekstowe
  • Emotikony
  • zdjęcia
  • Wyświetl listę wiadomości z tej samej rozmowy
  • Przeglądaj prywatne wiadomości na Instagramie od osób, które jeszcze Cię nie obserwowały

Możliwe jest również osadzenie postów na czacie, ale tylko po ich kliknięciu nie zostaną one otwarte bezpośrednio w narzędziu, ale będą to robić z domyślnej przeglądarki. ty πουβέζ także Zapisuj zdjęcia i filmy przesłane do Ciebie przez Twoje kontakty.

Aby się wylogować, najedź kursorem na swoje zdjęcie profilowe obok opcji wyszukiwania. Pojawi się menu, w którym możesz wybrać opcję „wyloguj się” i to wszystko możesz ponownie połączyć się z innymi danymi uwierzytelniającymi, jeśli masz wiele kont biznesowych na Instagramie.

Dodaj komentarz